folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder TSK"Da Lazer Devrimi, Tuz Gölü 2009 Tatbikatından Çarpıcı Kareler

TSK"Da Lazer Devrimi, Tuz Gölü 2009 Tatbikatından Çarpıcı Kareler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------
    ZoRKaYa bunu yazdı:

xz bunu yazdı:
    kullanmak için vaşingtondan icazet alcak olduktan sonra yağlayıp sokun kıçınıza o silahları . helal etmiyom vergimi bunnara , gerçi çokta sknde ya ...
     bu müridin tsk yı yıprattığı ve aşağıladığı gerekçesiyle banlanmasını istiyorum. adam gibi konuş...

katılıyorum :D mod olsam vermiştim banın gözüne

ölçüp biçmeden kimse boş laf etmesin, derdi olan destek@tahribat.com'a burda zırvalamayın.

!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

xz ye hitaben ; yaşın kaç başın kaç bilmiyorum vergi veriyormusun ona büyük şüphelerim var umrumdada degil ama kaç paralık adamsın ki karakterin kaç para ki benim aldıgım maaşı helal etmiyosun.Korkma sen tsk olarak biz herşeyi karşılıksızda yaparız. Sen yeterki soğukta karda kışta yazın sıcagında diskonda bar ın da evinde yuvanda otur rahat rahat :)

bkz : vergi verip kendini türkiyenin sahibi sanan 

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    göz boyayıp durun böyle 40 yıl öncesinin Leopard 2A4 leriyle Soba kadar G3'lerle Allah'tan Kamuflajların artık 50 yıl öncesi coğrafyamıza ait olduğunu anlayabildiniz..nereye gidiyor bu ülkede eğitimden çok tsk ya akan para...ne alıyorsunuz bu paraya..kimin cebine akıyor ?

dont think twice its all right
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:

tsk yı yıpratacak en son kişi benim , söz konusu kıç tsk ya değil , düşman karşısında eli kolu / basireti  bağlanmış işbirlikçi  hükümetlere aittir

elinizi vicdanınıza koyup söyleyin bu kadar silahlı bir ordu , niye çapulcu teröristi bitirmiyor - bitiremiyor  demek tank tüfek almakla olmuyomuş , tanktan tüfekten önce bizim iradeye ihtiyacımız var

gökalp biraz abartmışın hocam, yine de saol 

senin düşmanın olmadığı sürece sen bi zike yaramazsın

siyahın değeri, beyaz olmadan. Beyazın değeride siyah rengi olmadan anlaşılmaz

bazı yerlerde kendini föstermen lazım dağda kaç piç varki? devlet o silahlarla bunların işinimi bitirmeyecek? sen merak etme aklının ermediği yerlerde fazla dolaşma fivestar'ın dediği gibi sen git diskona gez eğlen. patavatsızlıkta yapma. alsın götüne soksun ? bu türkiyede senden akıllı kimse yok zaten sen teksin. silahların ne için aldıklarını tsk değil sen biliyorsun ?  eşek hoşaftan en anlar.

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurlncn
    onurlncn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

xz ye hitaben ; yaşın kaç başın kaç bilmiyorum vergi veriyormusun ona büyük şüphelerim var umrumdada degil ama kaç paralık adamsın ki karakterin kaç para ki benim aldıgım maaşı helal etmiyosun.Korkma sen tsk olarak biz herşeyi karşılıksızda yaparız. Sen yeterki soğukta karda kışta yazın sıcagında diskonda bar ın da evinde yuvanda otur rahat rahat :) 

:D:D:D

10UR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

Lan adam gibi yorum yapın TSK kimsenin uşağı değildir. Pkk niye bitmez diyonuz adamlar savaşmı yapıyor? Hanginiz gitti eleştirenlerden o dağlara ? Adam olun önce TSK olmasaydı şimdi yatağınızda rahat uyicakmıydınız ? Kim bilir kimin dölü olurdunuz pess diyorum başkada bişi demiyorum. Zaten amq akp de yıpratıo Ergenekon ayagına felan adamların elini ayagını bağladı 2 3 tane emekli bunağın yüzünden :S Yazıklar olsun sizin gibi insanlara diyorum...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

bende tayyipciğe giden vergilerimi helal etmiyorum.

ayrıca TSK rulz ;)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

begendik bunu yazdı:

xz bunu yazdı:
    kullanmak için vaşingtondan icazet alcak olduktan sonra yağlayıp sokun kıçınıza o silahları . helal etmiyom vergimi bunnara , gerçi çokta sknde ya ...
    dipnot: bu müridin tsk yı yıprattığı ve aşağıladığı gerekçesiyle banlanmasını istiyorum. adam gibi konuş...

neyi nereye banlatıyon arkadaş :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

3-4 ayda bir periyodik olarak askeri alandaki bazı devrimler, buluşlar, yeni silahlar, aletler vs. tanıtılıyor.bunlar iyi güzel.tabiki güçlü olmalıyız.tabiki ordumuz teknolojiyle doğru oranda ilerlemeli.

Ama daha geçen gün mayından 10 askerimiz şehit oldu.artık buna çare bulsak ?

bunların hepsi boş bence.20 yaşındaki ana kuzuları bir bir yok oluyor.en kral silahı, en kral aletide tanıtsanız, benim gönlüm hoş değil.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Arkadaşlar topic deki tüm postları okursanız burada kimsenin TSK ya laf söylemediğini hatta TSK ya engel olmaya çalışan şerefsizlere laf söylendiğini anlayacaksınız. o yüzden kimsenin banlanmasına vs ye gerek yok.

İçimizde birbirimize düşmeyelim her zaman bunu söylüyorum.

Forumda reel de nerede olursak olalım Dikkat BİRBİRİMİZE DÜŞMEMİZ ANA HEDEFLERİ İSTEKLERİ!

Kendi menfaatlerini Türkiye ve Türkün çıkarlarının üzerinde tutan herkese LANET OLSUN!

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 8852 Toplam Mesaj: 49