folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder TSK"Da Lazer Devrimi, Tuz Gölü 2009 Tatbikatından Çarpıcı Kareler

TSK"Da Lazer Devrimi, Tuz Gölü 2009 Tatbikatından Çarpıcı Kareler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    ordununda suçu var.siz ne derseniz diyin.Türk ordusu şerefli bir ordudur, ama bu demek değildirki bazı zaafiyetler veya aradan bazı çürük yumurtalar çıkmayacak.
    siyasilerde, iş adamlarında, vatandaşda olduğu gibi.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

fatihack bunu yazdı:
    -----------------------------
    ordununda suçu var.siz ne derseniz diyin.Türk ordusu şerefli bir ordudur, ama bu demek değildirki bazı zaafiyetler veya aradan bazı çürük yumurtalar çıkmayacak.
    siyasilerde, iş adamlarında, vatandaşda olduğu gibi.

bişey bilmeden yorum yapıyorsunuz asker operasyona çıkar ama operasyon izni verilmişse operasyona çıkabilir hükümetten onay gelmediği zaman asker ne yapıcak ? bu iş boru değil başka ülkenin sınırlarına girip operasyon yapıyosun buda diplomatik yoldan başarı gerektirir.gidip heralde hiç kan uykusundaki kişileri izlemiyorsun ne dedi Erdal Sarızeybek örgütün mali kaynakları belli hesap numaraları belli avrupadaki örgütsel arşiv yeri belli oluşumları belli gençlik grupları belli eee asker avrupaya operasyonmu düzenlicek ? adamlar avrupadan tonlarca yardım alıyor herşey ortada ama yurtdışındaki ülkelere gidilipte sen teröristte yardım yapamazsın bunu kesiceksin demiyor başımızdakiler.sonrada suç TSK ya patlıyor sanki TSK avrupaya gidip operasyon yapıcak böyle komik birşey olabilirmi ya.senin hükümetin başındaki kişiler adam değilse TSK hiçbişey yapamaz.ordu duruma el atıncada ordu darbeci oluyor ordu din düşmanı oluyor ordu siyaset yapıyor oluyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    Avira bunu yazdı:

bişey bilmeden yorum yapıyorsunuz asker operasyona çıkar ama operasyon izni verilmişse operasyona çıkabilir hükümetten onay gelmediği zaman asker ne yapıcak ? bu iş boru değil başka ülkenin sınırlarına girip operasyon yapıyosun buda diplomatik yoldan başarı gerektirir.gidip heralde hiç kan uykusundaki kişileri izlemiyorsun ne dedi Erdal Sarızeybek örgütün mali kaynakları belli hesap numaraları belli avrupadaki örgütsel arşiv yeri belli oluşumları belli gençlik grupları belli eee asker avrupaya operasyonmu düzenlicek ? adamlar avrupadan tonlarca yardım alıyor herşey ortada ama yurtdışındaki ülkelere gidilipte sen teröristte yardım yapamazsın bunu kesiceksin demiyor başımızdakiler.sonrada suç TSK ya patlıyor sanki TSK avrupaya gidip operasyon yapıcak böyle komik birşey olabilirmi ya.senin hükümetin başındaki kişiler adam değilse TSK hiçbişey yapamaz.ordu duruma el atıncada ordu darbeci oluyor ordu din düşmanı oluyor ordu siyaset yapıyor oluyor.

sen çok biliyorsun.belli oluyor yazdıklarından.

daha fazla uzatmayacağım.diyeceklerimi yukarda dedim ben.sonra milletin gözünde fatihack ordu'ya çamur atıyor durumuna düşmek istemiyorum.kusura bakmayın sizin bu yöndeki çabalarınızıda boşa çıkaracağım.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

fatihack bunu yazdı:
    Avira bunu yazdı:

sen çok biliyorsun.belli oluyor yazdıklarından.

daha fazla uzatmayacağım.diyeceklerimi yukarda dedim ben.sonra milletin gözünde fatihack ordu'ya çamur atıyor durumuna düşmek istemiyorum.kusura bakmayın sizin bu yöndeki çabalarınızıda boşa çıkaracağım.

ya biyere operasyon yapılmadan önce ne gibi şeyler gerekiyomu bi haberin varmı ? terörün en fazla olduğu zamanlarda görev yapmış kişiler konuşuncada rahatsız oluyosunuz.ne biliyosunuzda neyi konuşuyosunuz ? diplomatik ne biliyosunuz ? heralde siz şey sanıyosunuz biz burdan İran'a baktık efendim gabar dağında terörist gördük direk hadi 200 bin asker direk girelimmi zannediyosunuz ? terör kampıydı lojistik binasıydı otuydu bokuydu nerde bi haritada bakmışlığınız varmı ? çoğu başka ülkelerdeki yerler seni adam hiç langırt diye ordunu içeri sokarmı ? mesela İran'a diyosunki şurada terörist tespit ettik yok edicez izninizi almak istiyoruz diye iletişime geçersin adamlar onaylarsa girer yapıcağını yaparsın giremezsin dersede hiçbişey yapmazsın anlatabildimmi ? bunlar hep siyasi başarı ister bunlar hep başındakilerin başka ülkelere söz geçirtebilme özelliğine bağlıdır.bunların yapılması için compi hocanın dediği gibi lojistik desteğini kesebilirsen dağın başında ne kadar adam var aşağı inmek zorunda kalır.ama sen maddi kaynağını kesmediğin sürece bu adamlar hem bünyelerine adam katmaya hemde sana ateş açmaya devam edicek.sanada diyecek iki lafım daha var bu askerler hiçbirşey bilmiyor bir sizmi biliyorsunuz çok merak ettim ? adamlar bu işlerin içinde yıllarını vermiş siz evde otururken canlarını ortaya atmış adamlar bişey bilmiyorda bir sizmi biliyorsunuz ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

ya boş konuşma kardeşim.iki lafından biri ne biliyorsunuz.asıl sen ne biliyorsun yahu.sanki tsk strateji daire başkanısın.uzatmıyorum ben.düşüncemin saptırılmasına mani olmak için uzatmıyorum.sende uzatma bi zahmet.hadi eyv.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    kullanmak için vaşingtondan icazet alcak olduktan sonra yağlayıp sokun kıçınıza o silahları . helal etmiyom vergimi bunnara , gerçi çokta sknde ya ...

herşeyin bir şeyi vardır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

tsk yı yıpratacak en son kişi benim , söz konusu kıç tsk ya değil , düşman karşısında eli kolu / basireti  bağlanmış işbirlikçi  hükümetlere aittir

elinizi vicdanınıza koyup söyleyin bu kadar silahlı bir ordu , niye çapulcu teröristi bitirmiyor - bitiremiyor  demek tank tüfek almakla olmuyomuş , tanktan tüfekten önce bizim iradeye ihtiyacımız var

gökalp biraz abartmışın hocam, yine de saol 

herşeyin bir şeyi vardır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

değerli müridler  , bukadar çok yanlış anlaşılma olduğuna göre belki ben yanlış anlattım - özür diliyorum

terörle mücadele fiyaskoyla sonuçlanmak üzeredir, ülke fiilen olmasa da bir şekilde bölünmüştür, buna karşı çıkabilecek devlet iradesi de tasviye edilmiş, kadrolar amerikancı fettoş müridleri ile doldurulmuştur. ordumuzun eli kolu bağlanmış kendine ateş açan teröristi vuramaz , vurduğunda hesap vermek zorunda kalır hale getirilmiştir, Türk ordusunun şerefli subayları "çeteci" diye içeri alınmakta , alındıktan sonra içerde tutmak için kendilerine bir takım suçlar bulunmaya çalışılmakta. Ordu zan altında , değil ülkeyi kendini savunamaz hale - basiretsizlik noktasına getirilmiştir. Türk devletini tasviye planının askeri kanadı da budur. Durum bu iken silah almanın ne gereği var, nasılsa "ordu emrimdeki bakana bağlı bir memurdur" diyen ve kendiside amerikan imparatorluğunun diğer bir memuru olan bir hükümet var iktidarda , ordunun elinde bu silahlar değil  uzaygemisi  yada ışın kılıçları olsa starwars da ki diğer aksesuarları toplayıp getirsek o olsa ne olcak , teröriste karşı zaferi silahlarmı kazanacak ? ordunun siyasi olarak elini bağlayıp sonra ellerine bu silahları verip bakın ordumuzu da düşündük diyenlere al silahını kıçına sok demek gerekir - dediğim gibi. Bu pahalı mühimatı kendi ceplerinden mi ödüyorlar , hayır bizim cebimizden ödüyorlar . yaptıkları şovu bile millete finanse ettiriyorlar yani. ( vergi veriyonmu diyen arkadaşlar - mühendisim ve yaklaşık 10 senedir çalışıyorum  ) 

tekrar ediyorum bize düşmanı yenmek için silah değil , irade lazım. Türk ulusunun varlığını korumaya azmetmiş bir siyasi irade yani. Çünkü savaşı silahlar değil savaşçılar kazanır. 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 8851 Toplam Mesaj: 49