folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ttnet Çıldırmış Olmalı 150 Megabit Hız Speedtest

Ttnet Çıldırmış Olmalı 150 Megabit Hız Speedtest

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _herakles_
    _herakles_'s avatar
    Erkek

arada speedtest'in manyaklığı tutuo

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuz_ruhu_03
    tuz_ruhu_03's avatar
    Erkek

proxy kullanıyor olmayasınız.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------

Thelordmax bunu yazdı:

FOXXLY bunu yazdı:

Thelordmax bunu yazdı:

3 rakamlı megabit bağlantı hızı daha türkiye sınırlarına girmedi. yanlışlık olmuştur..

emin misin ?

Maksimum 100 Mbps hız seçeneği

http://www.superonline.net/bireysel/urunler/fiber/superfiber.aspx

Onu ben satıyorum zaten haberim var.

Bizlere sunulan internet erişim hizmetlerinin hangisinde % 50'in üzerinde kullanabildiniz bu alt yapıyla ?

ben 10 mb süperonline kullanıyorum ve %100 verim alıyorum. alt yapıyı süperonline kendisi kurdu fiberoptik kablolar ile. eminim 100mb ide sorunsuz verecektir.

en azından bulunduğum bölgede hiç bir bağlantı/performans sıkıntısı yok.

hocam yanlışın var bence. super online türkcell in alt yapısını kullanıyor diye biliyorum. benimde tarifem süperonline 10 mbps. bende senin gibi verim alıyorum. ama arkadaşın 50 mbps intereti var ve tam verim alamıyor. yanlış hatırlamıyorsam 20 mbps civarında kullanabiliyormuş.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

hocalar benimde hızım 100kb e düştü ne güzel 800-900 indiriyordum bir haller oldu buna ne oldu gelen hat hızıda 1024 idm ile bundan fazlasını çekemiyorum .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Balyoz99 bunu yazdı:

MaviEkran bunu yazdı:

http://www.ttnet.com.tr/web/234-1196-1-1/tur/evde_ttnet/baglanti_cesitleri_-_ttnet_fiber_internet/kisaca

Vay amk. Santralle aramda 520 metre mesafe var. En kısa sürede başvuracam ama bu yavşaklar başta 32mbit'i verip 3 ay sonra şebekeniz desteklemiyor diyerek 0,85 kullandırtmasınlar :D

önce git baglı oldugun santrale, arkadas ben bu tarifeye hıza geçeceğim ama hattım destekliyor mu die sor, baksınlar hattına destekliyorsa zaten sorun olmaz.desteklemıyorsa söylerler.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rido59
    rido59's avatar
    Erkek

hocam o senin baglantından kaynaklanıyor bende 8 mbt var ama orda 160 mb dedi simdi dogrumu bu flashtan kaynaklanan bir sorun dns de olabilir :)

zzzzzz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

bendede var ve 7.05 :|

1162314141.png%20%28300×135%29

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Modem arayüzünde veya download yaparken gördüğünüz değerlerin haricinde nerde görürseniz görün yanlış demektir.Ayrıca hattınız 4 veya 8mb ken modem arayüzünde falan yüksek değer görürseniz panik yapmayın tadını cıkarın o anlık :D tt bölgede çalışma yapıyordur ve hızları yukarı çekmiştir.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:

ben 10 mb süperonline kullanıyorum ve %100 verim alıyorum. alt yapıyı süperonline kendisi kurdu fiberoptik kablolar ile. eminim 100mb ide sorunsuz verecektir.

en azından bulunduğum bölgede hiç bir bağlantı/performans sıkıntısı yok.

Bağlantı hizmetlerinin yüksek verimli olduğunu 10 mb kullanarak tescillemişsen helal sana :)

10 mbin aşağısı ne ki yukarısı ne olsun. Bahsettiğim durum yüksek hızlarda erişim hizmetlerinin halen aksaklarının yüksek olduğu.

Süperonline'dan memnunsan sadece senin olduğun caddede döşenmiş bir fiberoptik bağlantının temiz oluşundan ve daha yüksek bir paket almadığından.

Bu sistem daha biçok yerde yok. Olanları da bilirim, kullanan arkadaşların çoğu halen bağlantılarla cebelleşiyorlar.

Toplam Hit: 6641 Toplam Mesaj: 44