folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ttnet Çıldırmış Olmalı 150 Megabit Hız Speedtest

Ttnet Çıldırmış Olmalı 150 Megabit Hız Speedtest

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

4mbit ile 90 -100mbit i speedtest te gördüğüm için birşey salladığım yok , senin ne yapmak istediğini de pek anlayamadım... 

-------------------------------------------

Yapmak istediğim birşey yok ki yapsam ne para mı kazanıcam? :D  olay apaçık belli açıklaması ve detayı yazılmış milletin uzatmasını anlamı yok yani.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HugeBroly
    HugeBroly's avatar
    Erkek

ByMusty bunu yazdı:
    -----------------------------

erzincanlımısın sen

-----------------------------

evet hocam ? hayırdır (:

hoş bedenlerin içine kafanızda hayal ettiginiz ruhları koyup adına aşk diyorsunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

normalde ilk ay 50 Mbitti. ama    (resim ekleyemedim.89 mbit.) http://img94.imageshack.us/i/38955634.png/

gördüm.normal paketim 10 mbit.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 6611 Toplam Mesaj: 44