folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Ttnet Dava Açmış :) TTNET Pişmanlıktır

Ttnet Dava Açmış :) TTNET Pişmanlıktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek
    tereke34 bunu yazdı

Hocular, 14. İcra müdürlüğünden geliyorum. Dosyaya borçlarıma ve faizlere itiraz ediyorum diye dilekçe yazdım. Memurun dediğine göre dava zamanı bana tebliğ edilecek. Tebligat kağıdı geldiğinde zaten itiraz ettiğim için bir daha itiraz etmeme gerek yokmuş. 

Bende haber bekliyordum senden görmedin galiba mesajımı başka bahane bulucam artık 14. İcraya gitmek için :) Doğrudur şuan için yapacak birşeyin yok. İtirazın İptali Davası açarlarsa falan haberin olur. Geçmiş olsun.

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    rushOut bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı

Hocular, 14. İcra müdürlüğünden geliyorum. Dosyaya borçlarıma ve faizlere itiraz ediyorum diye dilekçe yazdım. Memurun dediğine göre dava zamanı bana tebliğ edilecek. Tebligat kağıdı geldiğinde zaten itiraz ettiğim için bir daha itiraz etmeme gerek yokmuş. 

Bende haber bekliyordum senden görmedin galiba mesajımı başka bahane bulucam artık 14. İcraya gitmek için :) Doğrudur şuan için yapacak birşeyin yok. İtirazın İptali Davası açarlarsa falan haberin olur. Geçmiş olsun.

evet hocam, kusura bakmayın yeni gördüm. Bilseydim yanınıza uğrar bir çayınızı içerdim :) Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

Nova Vida !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

E bu görüşmeler boşuna mı kayıt altında tutuluo. Böyle günde işe yaramayacaksa ne zaman yarayacak bu kayıtlar. Sende onlara aç hocam manevi tazminat davası .psikolojimi bozdular de. Ödediğim halde üstüme geldiler de. Hep onlar mı açacak bize.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Müşteri hizmetlerinde konuşmaların ses kayıtları 3 sene süre ile saklanır. Ancak size vermezler kayıdı. Anca dinlenmesini talep edersiniz onlar dinleyip size geri dönüş yapar. Konuyu açan müridin sorununa gelecek olursak hocam senin ana savunma cümlen "kullanmadığım hizmete para vermek istemiyorum" olsun. BTK'dan şikayet talebi açarsan genel müdürlük sana geri dönüş yapacaktır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

amk aç gözlü doymak bilmeyen firma bende yakın zamanda bir yol bulup kaçmayı planlıyorum superonline veya turknete 
    tavsiyem savaş böyleleriyle üzerine sende dava aç hocam haksız gelir elde ediyorlar diye verdiğiniz zaten çağ dışı sikim gibi bir hız aldıgınız para allahu ekber dağları gibi üzerine 2 yılık kölelik kitmenizde cabası

edit: tamam sakinim

317seref tarafından 20/Haz/18 19:15 tarihinde düzenlenmiştir

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Müşteri hizmetlerinde konuşmaların ses kayıtları 3 sene süre ile saklanır. Ancak size vermezler kayıdı. Anca dinlenmesini talep edersiniz onlar dinleyip size geri dönüş yapar. Konuyu açan müridin sorununa gelecek olursak hocam senin ana savunma cümlen "kullanmadığım hizmete para vermek istemiyorum" olsun. BTK'dan şikayet talebi açarsan genel müdürlük sana geri dönüş yapacaktır.

Edit: Ben zaten şikayet etmişim hocam :)  Ama sonuç resimde yazılı

tereke34 tarafından 20/Haz/18 20:11 tarihinde düzenlenmiştir

Nova Vida !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

aynısı başıma gelmişti aa dava açılmamıştı, imzalamış olduğum sözleşmeyi okudum bir sonraki seneotomatik tekrar açılır ibaresi yoktu, ben ödemem kapatmak içinde bir yere gitmem dedim 3 ay sonunda kapandığını biliyorum ve tekrar açılır diye bişi yok dedim hiç bir yere gitmeden telde iptal ettiler o günden sonra asla ttnet olmaz

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

yanlis yonlendirmeler yapiyorsunuz gibime geliyor arkadaslar bilgi olmadan fikir paylasmasak keske... operatorlerin ses kaydi almagini ilk kez duydum, adamlar bosuna kaydediliyor demiyor herhalde.. onlarin belli bir kayit saklama zorunlulugu var ve sikayet oldugunda isterse kaydi silsin o zaman gotune daha katmerlisi girer...

İmzalamazsam ne olcak?