Ttnet Tahribata Karşı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    hp32 bunu yazdı:
    -----------------------------
    kendileri kaybederler :D
    sen gideni değil, giden seni kaybetmiştir :D demi

///______________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliay
    kanliay's avatar
    Erkek

aq çocukları özelleştirildi iyice malaklaştı bide grev diye bok yemeye çalışıyolar onun da içine ettikten sonra internete ne yapmasın ki bu o.ç.ları banda 2 aydır fatura gelmedi a.q çocukları 7gb fatura vermişler.

skm kaşınıyo ttnet e nasip var :))

Gemiler mi batacak??O zaman batsın!!!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SmileADSL,turksat,kablonet,europe dsl neye duruyor?

Mesajı postlamayı unutup saatlerce burda bekletmişim.Pardon :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Yakarız bu gezegeni :D

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek

Merak ediyorum özelleşmeden önce nasıldı hanginiz biliyosunuz?
    Bir hat kaç ayda bağlanıyordu?
    Sorun yaşadığınızda muhattap olabilceğiniz bir kişi varmıydı?
    Bir arıza kaydı kaç günde çözümleniyordu?
    Adsl'in Türkiye'ye  1997'de geldiğini kaçınız biliyorsunuz?

Oger telekom almasaydı 4mbiti geç 1mbit dahi görebilceğimi sanmıyordum. 2004'te adsl kullanmaya başladım 128 ile kullanırken 2005 temmuzda oger satın aldı 256 tanıştık aradan 1 yıl geçti 2006'da 512,  2007 4 mbit ile tanıştım 2008'de 6 ve 8mbit olcak bunların yanında vdsl ile 30mbit bağlantı sağlıyacak.Ben 2 ay port bekledim hattım açıldı kurmaya 2 hafta sonra geldiler arıza olduğunda telekom müdürlüğüne gidiyordum.Modemi 120ytl aldım ayda 59ytl ücret ödediğimi bilirim.Şimdi soruyorum size kaçınız bunları yaşadı? Ama sanmıyorum bunları yaşayıpta buraya gelip olumsuz yazacak kişinin olduğunu.

Hala Türk Telekom ile TTnet ayıramıyosunuz bile...Türk Telekomda hala memur kafasına göre çalışan insanlar var kaçınız TürkTelekom müd. gidip azar işittiniz ..Hanginiz 4440375 arayıp az yalakalık yapıp sorunum düzelsin die yalvarıyodu..118 aradığınızda " yok telefon yok diyoruz işte git işine" diye dialoglarla karşılaştı.. Bir akbank(personel) ile ziraat bankasında çalışan(memur) personel arasındaki farkı kaçınız biliyor.Bir smile bir superonline bir ttnet aynı şey aralarında hiç bir fark yok altyapı Turk Telekomun elinde tekelleşme söz konusu değil hangi firma türkiyeye yeni bir alt yapı kurabilir.Artık kabul edilmeli Türk Telekom bu ülkenin iletişimidir...Senin TV'nide, Radyo'nuda, GSM'inide, Güvenliğinide, İnternetinide.. Türk Telekom sağlıyor sadece 1 iletişim yolunda sorun yaşıyorsun diye bütün herşeyi içerisine alma...

Aile koruma şifresine gelince lafım yok TTnetin webmaster ve coder eksikliği var daha yeni sitesi değişti yeni mail altyapıları kuruluyor...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek
    blutarm bunu yazdı:

Merak ediyorum özelleşmeden önce nasıldı hanginiz biliyosunuz?
    Bir hat kaç ayda bağlanıyordu?
    Sorun yaşadığınızda muhattap olabilceğiniz bir kişi varmıydı?
    Bir arıza kaydı kaç günde çözümleniyordu?
    Adsl'in Türkiye'ye  1997'de geldiğini kaçınız biliyorsunuz?

Oger telekom almasaydı 4mbiti geç 1mbit dahi görebilceğimi sanmıyordum. 2004'te adsl kullanmaya başladım 128 ile kullanırken 2005 temmuzda oger satın aldı 256 tanıştık aradan 1 yıl geçti 2006'da 512,  2007 4 mbit ile tanıştım 2008'de 6 ve 8mbit olcak bunların yanında vdsl ile 30mbit bağlantı sağlıyacak.Ben 2 ay port bekledim hattım açıldı kurmaya 2 hafta sonra geldiler arıza olduğunda telekom müdürlüğüne gidiyordum.Modemi 120ytl aldım ayda 59ytl ücret ödediğimi bilirim.Şimdi soruyorum size kaçınız bunları yaşadı? Ama sanmıyorum bunları yaşayıpta buraya gelip olumsuz yazacak kişinin olduğunu.

Hala Türk Telekom ile TTnet ayıramıyosunuz bile...Türk Telekomda hala memur kafasına göre çalışan insanlar var kaçınız TürkTelekom müd. gidip azar işittiniz ..Hanginiz 4440375 arayıp az yalakalık yapıp sorunum düzelsin die yalvarıyodu..118 aradığınızda " yok telefon yok diyoruz işte git işine" diye dialoglarla karşılaştı.. Bir akbank(personel) ile ziraat bankasında çalışan(memur) personel arasındaki farkı kaçınız biliyor.Bir smile bir superonline bir ttnet aynı şey aralarında hiç bir fark yok altyapı Turk Telekomun elinde tekelleşme söz konusu değil hangi firma türkiyeye yeni bir alt yapı kurabilir.Artık kabul edilmeli Türk Telekom bu ülkenin iletişimidir...Senin TV'nide, Radyo'nuda, GSM'inide, Güvenliğinide, İnternetinide.. Türk Telekom sağlıyor sadece 1 iletişim yolunda sorun yaşıyorsun diye bütün herşeyi içerisine alma...

Aile koruma şifresine gelince lafım yok TTnetin webmaster ve coder eksikliği var daha yeni sitesi değişti yeni mail altyapıları kuruluyor...

vay be ne konusmus :D aklın sıra adamlarımı koruorsun? işlerini dogru durust yapsınlar bende bişi demicem.. simdi bende sana bi kac soru sorayım..

* dunya da en boktan en yavas interneti hangi saglayıcı veriyor?

* dunyada en pahalı adsl hizmetini hangi saglayıcı veriyor?

* dunya da alt yapısı en zayıf saglayıcı kim?

* dunyada adsl devri yasanırken nie bizim ulkemizde bu kadar gec kaldı?

ya bi cvp ver allah askına sonra sitede ki muritlerin ortak goruslerine karsı cık.... hadi eyw

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek

O bahsettiğin ülkelerde 1 den fazla Telekom mevcut alt yapısı başından sağlanmış ve bakarsan %80 özeldir devletin değildir.Rekabet söz konusudur bu neden doğrultusunda birbirleriyle hizmet konusunda yarışmaktalar.Türkiye'de kim varda rakip olsun zamanında izin verilmişmide 1 den fazla telekom yok..Özelleştikten sonra rakip ISP lere izin verildi...Devlet hangi işi adam akıllı yapıyorda bunu adam gibi yapsaydı...Bu kuruluşlarda memur çalışıyordu unutma, hangi memur işini adam gibi yapıyordu?

Şimdi sen sorunu değiştir ve şunu sor neden bukadar geç özelleştirildi akılları neredeydide önünü zamanında açmadılar...

İşin dibine inersen yine altından baştakiler çıkıyor.O nedenle sorma bende onlara küfür etmeyim... =) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

nerdeyse 3 ay olcak hala fatura gelmedi var bu işte bi pislik.. kampanya felanda almadı

4440375 servisindeki sibel hanımında taa a.q

yine aynı departmandaki teknik yetkili erkut beyin link yok sinyal alamıyorum soruma karşılık
    verdiği - modeminizin fişini taktınızmı diyen ağzına sokim..

telefon hattı olmadan adsl hizmeti verebilecek altyapıya sahip olan bu kurumun toptan aq

bi kere yolsuzluk bu amk
    ayda 11 ytl havadan sabit telefon faturası ödüyecem yolsuzluk amk

Türkiye de  sadece adsl hizmeti alabilmek için sike sike kaç kişi sabit tel faturası ödüryor allah bilir bide telekom..

tahminen 100.000 kullanıcı bu durmda desek

100.000x11 = 1.1000.000 ytl yapar (yazıyla yalnız Bir Milyon Yrni Türk Lirasi)

aha işte basit hesap sadece bi ayda bu kadar para havadan kasaya gidiyor yani o grevdeki çalışanlar telekom için zaten bedavaya çalışıyor.

ha bide ben 100.000 dedim belki kat kat fazlasıda olablir daha aşşağısıda olabilir..

sözün özü Tekoma Kafam Girsin..

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Zervalone, hocam önceden ttnet ile ilgili konularda müritlere elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım. Ama gördüm ki insanlar, her önüne gelenden sikildikleri ve haklarını aramadıkları halde böyle forumlarda sadece argo terimlerle duygularını ifade ediyorlar. Ben ttnetin içinde çalışıyorum ve neyin ne olduğunu iyi görüyorum. Bu insanlara bu hizmet çok bile, isteyen istediğini söylesin çokta .ikmde...

TTNet, bu programı aile koruması için geliştirdi. Küfür ve şiddet içerikli bir çok siteyi yasakladığı gibi tahribatıda yasaklaması normal. Bir çok açık gibi görülen olaylarda sizin bilmediğiniz olaylar olduğu için siz öyle sanmaya devam ediniz. Yok msconfigden kaldırılıyormuş, yok falanmış yok filanmış... Bu 10 yaşındaki çocuğun mantı kavrıyorda yüzlerce seçilmiş mühendisler mi kavrayamıyor sizce ? İnsanlar her zaman bilmedikleri konu hakkında yorum yaparlar.

Hani tbt da bir söz vardır, burada beğenmiyene siktir git denir. TTNet içinde bu geçerli, beğenmiyorsanız ...

Bir eleman demiş, yok neden hızımız azmış falanda filanda... Bugün özelleştirmeye küfür eden cahiller, iyi okuyun; özelleştirme olmasa suanki hızı bile zor görürdünüz. 4440375 ara, asla kaba bi yaklaşım ile karşılaşamazsın ama git telekom müdürlüğünü bi ara, sana ana bacı kayarlar; neden? Çünkü onlar devlet memuru...

yine aynı departmandaki teknik yetkili erkut beyin link yok sinyal alamıyorum soruma karşılık
    verdiği - modeminizin fişini taktınızmı diyen ağzına sokim..

Demiş bi elemanda; sen sadece kendi tarafından bakarsan hayata, sadece kendi düşüncelerin içinde boğulur, deyim yerinde ise piç olur gidersin ! Hattına sinyalin gitmemesi, ya modeminden kaynaklanan, ya splitterinden yada çok azda olsa hattından kaynaklanan bi sorundur. Günde yüzlerce müşteri ben internete giremiyorum diye geliyor. Sorunun cevabı, modemin fişi takılı değilmiş. Bunu sana soruyorsa bi bildiği vardır.

Yok ağzına sokayım felan da filanda, öyle bol keseden atma gözüm, o kadar dediğinin arkasında isen yerimiz belli mekanımız belli gelir sokarsın. Bu tarzda yaklaşımında bana bi bebe vardı senin gibi yaparımlı konusuyordu onu hatırlattı !!!

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:

Zervalone, hocam önceden ttnet ile ilgili konularda müritlere elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım. Ama gördüm ki insanlar, her önüne gelenden sikildikleri ve haklarını aramadıkları halde böyle forumlarda sadece argo terimlerle duygularını ifade ediyorlar. Ben ttnetin içinde çalışıyorum ve neyin ne olduğunu iyi görüyorum. Bu insanlara bu hizmet çok bile, isteyen istediğini söylesin çokta .ikmde...

TTNet, bu programı aile koruması için geliştirdi. Küfür ve şiddet içerikli bir çok siteyi yasakladığı gibi tahribatıda yasaklaması normal. Bir çok açık gibi görülen olaylarda sizin bilmediğiniz olaylar olduğu için siz öyle sanmaya devam ediniz. Yok msconfigden kaldırılıyormuş, yok falanmış yok filanmış... Bu 10 yaşındaki çocuğun mantı kavrıyorda yüzlerce seçilmiş mühendisler mi kavrayamıyor sizce ? İnsanlar her zaman bilmedikleri konu hakkında yorum yaparlar.

Hani tbt da bir söz vardır, burada beğenmiyene siktir git denir. TTNet içinde bu geçerli, beğenmiyorsanız ...

Allahına Kadar kardeşime bak be tabikide ole saten yeni yetmeler eskileri begenmez a.q kafalarına gore kurgu olusturular.. fazla acılmıyacagım.!

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
Toplam Hit: 6803 Toplam Mesaj: 36