folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ttnet'den Turknet'e Geçme

Ttnet'den Turknet'e Geçme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    omery bunu yazdı
    ManiakRhifat bunu yazdı

Geçenki konulardan sonra bende geçiş yaptım Turknete. Oldukça memnunum, ttnet aboneliğini iptal etmek için bana birde kağıt imzalattılar formlar içerisinde, onlar ttneti iptal ettirip kendilerine geçirdiler hiç beni muhattab etmeden. Geçiş sürecinde internet bağlantımda hiç kesilmedi. 2 aydan fazla oldu kullanıyorum daha hiç problem yaşamadım.

İyimiş. Geçeyim o zaman ben. Peki cayma bedeli konusu bilginiz var mı?

Ben görüşmüştüm 120 tl sini karşılıyorlar 

Evet canlı destek ile konuştuğumda aynı bilgiyi verdiler. Siz başvuruyu yapın işlemler bizim tarafımızdan yapılacak nakil edilecek vb. söylediler.

Wingardium Leviosa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek

Ttnet le sözleşmem bitince bende türknet e geçtim bunca zaman boş yere öpülmüşüz.  75 mb hız destekliyor benim hat 60 65 mbit kullanabiliyorum.  Pek arıza sorunu yaşamadım yaşayıncada kısa sürede çözdüler.  Akk 150 gb geçen mail atmışlar 250 gb ta yükseltilecek diye.  Akk dan sonra hız 24 mbit (Ttnet in akk sız hızından fazla:))  özetle ben memnunum fazlası ile. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yalnız o 120 liraya ikiye bölünüyor. Özetle senden 2 ay fatura almıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Başvuruda bulundum hadi hayırlısı bakalım.

VDSL modem içinde şunu aldım: http://www.hepsiburada.com/tenda-v300-4port-wifi-n-300mbps-vdsl-modem-p-HBV000003Z1LB

Wingardium Leviosa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Cumartesi günü geçiş tamamlandı kullanmaya başlayabilirsiniz dediler ama hat kutusuna ismimin yazılı olduğu kağıt bırakılmamış sırf bu yüzden interneti 4 gündür kullanamıyorum. Güzel bir geçiş süreci teşekkürler TurkNet. Bilginiz olsun diye yazıyorum :)

Wingardium Leviosa
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    omery bunu yazdı

Cumartesi günü geçiş tamamlandı kullanmaya başlayabilirsiniz dediler ama hat kutusuna ismimin yazılı olduğu kağıt bırakılmamış sırf bu yüzden interneti 4 gündür kullanamıyorum. Güzel bir geçiş süreci teşekkürler TurkNet. Bilginiz olsun diye yazıyorum :)

turk telekom ekiplerinin yavşaklığı hocam sürekli yokuş yapıyorlar bu şekilde

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı
    omery bunu yazdı

turk telekom ekiplerinin yavşaklığı hocam sürekli yokuş yapıyorlar bu şekilde

Onların ....

7-8 GB telefon internetini yedim 4 günde hiç yoktan.

Wingardium Leviosa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    omery bunu yazdı

Elektrikçi çağır kapı ziliyle kontrol etsin hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    omery bunu yazdı

Elektrikçi çağır kapı ziliyle kontrol etsin hocam.

O nasıl oluyormuş >.< her elektrikçi bilir mi bunu?

Wingardium Leviosa
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyups
    eyups's avatar
    Erkek

keşke hiç bulaşmasaydın. 

Toplam Hit: 6794 Toplam Mesaj: 55
internet ttnet turknet