folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Tttnet 4440375 Ten Yanlış Fiyat Vedi. Avcılar Telekom 2 Saatimi Harcadı Ve Pahalı Fiyatı Yeniledi.

Tttnet 4440375 Ten Yanlış Fiyat Vedi. Avcılar Telekom 2 Saatimi Harcadı Ve Pahalı Fiyatı Yeniledi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

63 tl lik yalın interneti kapatmaya avcılar telekoma gittim. İptal bölümünde 59 tl lik yeni fiyat verdiler fiyatı yine pahalı bulduğumu söyleyerek kapatılmasını istedim. 4440375 ten teklif vermek için arayacaklar ve bir hafta içinde kapanacak dediler. İki üç gün sonra 4440375 ten aradılar 51.1 tl fiyat çektiler, tamam dedim ama kağıt imzalamanız için avcılar telekoma gitmeniz gerekiyor dediler. Cuma günü öğleden sonra telekom binası kapanmadan yetişebilmek için taksiye binerek binaya gittim. 2 saat boyunca beni bir aşağı bir yukarı gönderdiler imzalayacağım kağıdın ne olduğunu bulamadılar ve 51 tl lik kampanya olmadığını söylediler. Binada şikayet kaydı açtırdım konuşmaların dinlenmesini istedim. 4440375 ten beni aradılar size yanlış bir fiyat vermemişler bizim bir hatamız yok dediler. Sonra tekrar bir şikayet kaydı açtırdım konuşmaların baştan sona dinlenmesini istedim. bir iki gün sonra tekrar aradılar çalışanlarının yanlış fiyat söylediğini itiraf etmek zorunda kaldılar. Ses kayıtları da var.

Vatandaşla böyle dalga geçmenin bir bedeli olmalı ne yapabilirim? Btk ya şikayet edeceğim ama bu adamların ceza almalarını da istiyorum bunun bir yaptırımı olmalı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çalışan hakkında soruşturma açarlar hocam başkada bir şey olmaz.Adamın ekmeğiyle oynarsın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

hacı kuzen türknette çalışıyor , fiyatlarını dedi çok uygun bi araştır derim

edit: hersey dahil 49.99 24sabit fiyat

piradomim tarafından 05/Eyl/14 19:39 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Çalışan hakkında soruşturma açarlar hocam başkada bir şey olmaz.Adamın ekmeğiyle oynarsın.

yetiştirmediği elemanı benim üzerime salmak ta benim suçum herhalde, bunun bir yaptırımı olmalı diye düşünüyorum.

sakabey tarafından 05/Eyl/14 19:49 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı

ayıptır sorması hangi paket hocam bu? bugun yaklasık 45 dakıka ttnet musterı temsılcısıyle gorustum. Bana en uygun cektıgı fıyat 24 ay taahhut ıle 54 tl . hayır bu kadar uzun taahhut te vermek ıstemıyorum fakat sagda solda boyle seyler duyuncada amk ben mi enayiyim diyorum :D

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    CnkGn bunu yazdı
    piradomim bunu yazdı

ayıptır sorması hangi paket hocam bu? bugun yaklasık 45 dakıka ttnet musterı temsılcısıyle gorustum. Bana en uygun cektıgı fıyat 24 ay taahhut ıle 54 tl . hayır bu kadar uzun taahhut te vermek ıstemıyorum fakat sagda solda boyle seyler duyuncada amk ben mi enayiyim diyorum :D

afedersiniz hacı linki aldım editte yazmayı unutmusum :D  yorgnluk

http://turk.net/16mb_internet_ve_telefon_internet_fiyatina.asp

24 ay taahhüt kapsamında 82,99 TL olan 16 Mb/sn'e kadar Kotasız Tam İletişim Paketi 49,99 TL fiyatı ile indirimli olarak sunulmaktadır.

edit: adamlarda telefon faturasıda dahil ttnet 54 artı tel. faturasıdır bide amk :D

piradomim tarafından 05/Eyl/14 20:17 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Ttneti mayis ayinda aradim hattimi iptal ettirmek istiyorun dedim ay sonunda iptal ettirin gene ayni parayi odersiniz dedi tamam dedim eve geldim netim kapanmis.

Ttneti aradim neti kapatmissiniz dedi bayanla aramizda gecen konusmayi soledim cevap veremedi.

3 ay sonra 3 fatura geldi aradim netinizi kapatmissiniz ama islak imza atmamissiniz ve 15 gun sonra otomatik olarak acilmis dedi bayanla konusmalarimizi inceleyin boyle bisey demedi zaten kapatmadik vs dedim ama dinletemedim 3 faturayi odedim islak imza attim dilekce verdim netimin kapanmasi icin.

1 ay sonra bi fatura daha geldi aradim ttnetin onune bomba koyup eylem yapacam dedim ttnetin en yetkilisi oldugunu soyleyen bayan aradi durumu izah ettim yanlis anlasilma olmus vs dedi.

1 saat once 2 faturam olduguna dair mesaj geldi ttneti arayip ALLAH gani gani belanizi versin deyip tazminat davasi acacam hayirlisi artik.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Hukukcu arkadaslar varsa yardimci olabilirlermi bu konu hakkinda bisey cikarmi

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Ttnet Yalın hipernet sınırsız 49 TL 4 5 aydır kullanıyorum 22 23 mbit görüyorum iknadan aldım

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TorNaVida bunu yazdı

Ttneti mayis ayinda aradim hattimi iptal ettirmek istiyorun dedim ay sonunda iptal ettirin gene ayni parayi odersiniz dedi tamam dedim eve geldim netim kapanmis.

Ttneti aradim neti kapatmissiniz dedi bayanla aramizda gecen konusmayi soledim cevap veremedi.

3 ay sonra 3 fatura geldi aradim netinizi kapatmissiniz ama islak imza atmamissiniz ve 15 gun sonra otomatik olarak acilmis dedi bayanla konusmalarimizi inceleyin boyle bisey demedi zaten kapatmadik vs dedim ama dinletemedim 3 faturayi odedim islak imza attim dilekce verdim netimin kapanmasi icin.

1 ay sonra bi fatura daha geldi aradim ttnetin onune bomba koyup eylem yapacam dedim ttnetin en yetkilisi oldugunu soyleyen bayan aradi durumu izah ettim yanlis anlasilma olmus vs dedi.

1 saat once 2 faturam olduguna dair mesaj geldi ttneti arayip ALLAH gani gani belanizi versin deyip tazminat davasi acacam hayirlisi artik.

Bu ibneleri tekel konumuna sokarsan böylede götleri kalkar vatandaşa. Geçmiş olsun. Başka alternatifler düşünüyorum bu heriflere gram lokma yedirmeyeceğim artık

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

Ttnet Yalın hipernet sınırsız 49 TL 4 5 aydır kullanıyorum 22 23 mbit görüyorum iknadan aldım

bu nasıl oluyor adamlar 51 tl ye vermemek için kıçını yırttı resmen....

Toplam Hit: 2265 Toplam Mesaj: 18