folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Tttnet 4440375 Ten Yanlış Fiyat Vedi. Avcılar Telekom 2 Saatimi Harcadı Ve Pahalı Fiyatı Yeniledi.

Tttnet 4440375 Ten Yanlış Fiyat Vedi. Avcılar Telekom 2 Saatimi Harcadı Ve Pahalı Fiyatı Yeniledi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turk.net'e ekşi sözlükte iyi saydırmışlar. Kullanan var mı ? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

hoca heisenberg ol

sicil numaları isimleriyle birlikte mahkemeye ver ekmeğinden et

sonra direklerdeki ttnet türktelekom kutularına suikast yap

onlar mesajı alır

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tüm firmalar aynı satana kadar hizmet. sattıktan sonra yaptır bakayım bir işini ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTiFix
    AyTiFix's avatar
    Erkek

ttnet'e 30 milyon lira ceza verilmis hocam bu faturalardaki sorunlar yuzunden.

kaynak: http://www.yenisafak.com.tr/ekonomi/ttnete-30-milyon-lira-ceza-682517

"Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    sakabey bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

Ttnet Yalın hipernet sınırsız 49 TL 4 5 aydır kullanıyorum 22 23 mbit görüyorum iknadan aldım

bu nasıl oluyor adamlar 51 tl ye vermemek için kıçını yırttı resmen....

hocam kapatıcam dediğinde zaman fiyat kırıyorlar yemiyince 2 ve 3. sefer aradıklarında iknadan seçenekler sunuyorlar o zaman 2 şıktan biri buydu şimdi ki 2 şık nedir bilmiyorum. ama seneye aradıklarında aynen devam ederim belki 1 2 TL isterlerse veririm hocam :)

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    leadertay bunu yazdı
    sakabey bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

Ttnet Yalın hipernet sınırsız 49 TL 4 5 aydır kullanıyorum 22 23 mbit görüyorum iknadan aldım

hocam kapatıcam dediğinde zaman fiyat kırıyorlar yemiyince 2 ve 3. sefer aradıklarında iknadan seçenekler sunuyorlar o zaman 2 şıktan biri buydu şimdi ki 2 şık nedir bilmiyorum. ama seneye aradıklarında aynen devam ederim belki 1 2 TL isterlerse veririm hocam :)

beni 4-5 kez ikna etmeye kalktılar fiyat hep 59, 51 le ikna etmeye kalktılar ama şaka yapmılar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    sakabey bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı
    sakabey bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

beni 4-5 kez ikna etmeye kalktılar fiyat hep 59, 51 le ikna etmeye kalktılar ama şaka yapmılar.

ekranlarında olandan başka bişey veremiyor. 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 2247 Toplam Mesaj: 18