folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Tubitak, Kosgeb, Yatırımcılar (Bilgi Edinme)

Tubitak, Kosgeb, Yatırımcılar (Bilgi Edinme)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek
    solutionman bunu yazdı

Çeşitli firmalara kosgeb danışmanlığı yaptım. İstersen yardımcı olurum.(Bilgilendirme için herhangi bir beklemtim yok:))

İddia: Parayı 1-2 yıl sonra alırsın. 

Cevap: Öyle bişey yok. Şartları sağlayıp dosyayı verdikten sonra max. 3 ay beklersin. Oda büyük ödemelerde.

İddia: Adamı öperler. Parayı geri almışlar faiziyle vb. 

Cevap: Eğer işini dürüst şekilde yaparsan kesinlikle öyle bir ihtimal yok. (Dürüst olmayan işletme ve kişilere hizmet vermiyorum.)

İddia: 1 kuruş alamazsın.

Cevap: Şartları sağlıyorsan örnek olarak sadece ileri girişimcilik desteğinden 300k ya kadar destek alırım. (%99,5)

İddia: Kimseye ihtiyacın yok. Kendin doldurabilirsin.

Cevap: Kendi başına kimse bilgi vermeden lokma bile pişiremezsin:)(Ayrıntı isteyen dm) Önce bilgi al.

İddia: İkinci el ürün alamazsın.

Cevap: 3 yaşa kadar belli ürünlerde 2. el ürün alabilirsin.

Bende vergiden bıktım böyle bir hakkımız varmış yeni başvuru yaptım bir danışman bulup.

1 yılda 250 küsür binliralık malzeme parası çıktı. Bilgisayar cart curt adam kesin alırım diyor.

Burdan editlerim durun bakalım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

çüzükkkk

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Bununla iligli bilgili arkadaşlar yazıyor ama mentorluk yardım melek yatırıcımlar vs ama bunlara nasıl ulaşacağımız hakkında hiçbir bilgi yok, parası neyse verelim de şu insanlara ulaşalım yani? 

Projeyi böyle birilerine sunacak hale getirecek insanlara, melek yatırımcılar diye bir kavram var kim bunlar ne nasıl ulaşılır bilişime destek veren kurum kuruluşlar nereler benim ulaştığım insanların hepsi cacık çünkü.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
Toplam Hit: 3037 Toplam Mesaj: 34
tubitak kosgeb yatırımcılar