folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tüm Servetini Fakirlere DağıtacakTüm Servetini Fakirlere Dağıtacak

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  unix
  Andrei
  Andrei's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 11/Aralık/2008
  Erkek

  arkadas siz ne iciyorsunuz da böyle yorumlar yazıyorsunuz ben anlamıyorum ya.

  biri demis milletten caldıgını geri dagıtıyor, öbürü reklam diyor birisi kahraman gibi gösteriliyor yazmıs, vergiden düsecek diyen bile var asdfakjsdhaskjfhakshas abi trollük mü yapıyorsunuz yoksa ben mi ciddiye alıyorum anlamadım.

  adam 23.5 MİLYAR DOLAR bagısta bulundu daha önce neyin kafası bu ya, hatta o bagıstan sonra ikincilige düsmüstü zaten.

  halen bok atmaya calısanlar var, enteresan bir milletiz gercekten.


  %40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  garga
  garga's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Temmuz/2002
  Erkek

  adam king ! konusmayin fazla...


  anca gidersin...
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  anarsistherif
  anarsistherif's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Ağustos/2009
  Erkek

  komün köy kur gelelim

  anarsistherif tarafından 23/Oca/13 01:33 tarihinde düzenlenmiştir

  =)
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Hybris
  Hybris's avatar
  Kayıt Tarihi: 12/Haziran/2007
  Erkek

  "Gates, herhangi bir dini inanış nedeniyle bunu yapmadığını, insanların eşit olduğu bir dünyada herkesin de eşit şartlardan faydalanması gerektiğini kaydetti."


  ibadet budur.

   


  agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  trampfd
  trampfd's avatar
  Kayıt Tarihi: 10/Mayıs/2006
  Erkek

  Bill reyizin malı herkesin çenesini yorar.. 

  Ne kadar öküzce yorumlar/kıyaslamalar yapılmış, Paint'ten tut iPad'e kadar. Topluca bsg diyorum arkadaşlar, kahve ortamına çevirdiniz iyice. Muhabbetlerden "milyar dolarlar" eksik olmuyor, sorsan hepsi dünyayı kurtarmış sanarsın ama götte don yok amk.

  ups: Steve yazmışız ağız alışkanlığından amk Bill olcak...

  trampfd tarafından 23/Oca/13 03:08 tarihinde düzenlenmiştir

  Ehl-i Byte
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Ayro
  Ayro's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Ağustos/2005
  Erkek
  trampfd bunu yazdı

  Steve reyizin malı herkesin çenesini yorar.. 

  Ne kadar öküzce yorumlar/kıyaslamalar yapılmış, Paint'ten tut iPad'e kadar. Topluca bsg diyorum arkadaşlar, kahve ortamına çevirdiniz iyice. Muhabbetlerden "milyar dolarlar" eksik olmuyor, sorsan hepsi dünyayı kurtarmış sanarsın ama götte don yok amk.

  bknz: zenginin mali...

  kaldi ki adamin gotunde don olmasa bile; organ bagisi ile birden fazla hayati kurtarabilir. 

   

  "ORGANLARİNİZU BAGİSLAYİN !!!"

  diyil baglayayim

 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  LaNCeLoT
  LaNCeLoT's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Mart/2003
  Erkek

  adamın hakkında atıp tutmadan araştırma yapmanız gerekir adamın ne zaman taşkın bir hareketini gördünüzde yedi içti sıçtı şimdi dağıtacak diyorsunuz biraz ailesini inceleyin kızı var onu araştırın nasıl mütevazi hayatlar yaşadığını görün afrikaya aids için yaptığı bağış miktarlarına bakın aklınız uçar , kurduğu vakıfta hep insanlığın iyiliği ve gelişmesi için proje geliştirmeye çalışan geliştirenleride destekleyen bir adam yıllar yılıdır biyonik organ geliştirilmesine büyük bağışlar yapan bir adam engelli gözleri görmeyen vucut organlarından tam işlev alamayan insanlara hastane kurmuş tedavi ettirmiş organlarının yerini tutacak teknolojik olarak ne yapılabiliri araştırmış hepsinden ötesi teknolojiyle tanışmaları için özel yatırımlar yapmış biri en son afrikadaki su sıkıntısı ve giderek artan temiz su bulma problemi hakkında büyük bağışlar yapmış ve vakfı aracılığıyla projeleri değerlendiren bir şahıs  adamın gerçekten yüreği geniş yıllardırda microsoftun başında değil tamamen hayır işleriyle uğraşıyor yıllar önceki sözlerini tekrarlamış o zamanda benim güzel bir ailem evim ve istediğim bir yaşamım var daha ne isteyebilirim daha fazla para harcasam daha ne kadar iyi yaşayabilirim diyordu.


  Kurtlar tasma takmaz....
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Mc_cO_By
  Mc_cO_By's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Nisan/2006
  Erkek

  Yorumların büyük çoğunluğunda ortalama IQ seviyesi bile yakalanamamış, üzücü gerçekten.

  Şirket, marka, şahıs olayını göz ardı ederek konuyu göz önüne alın.

  Anonim bir vatandaş emekli olduktan sonra kazandıklarını ve vaktini ihtiyacı olanlara harcıyor ve ölümünün ardından servetinin 20 sene içerisinde yardımlar aracılığıyla tükeneceğini öngörüyor. Bunu cennete gitmek, birilerine yaranmak için değil, gerçekten yapmak istediği için yapıyor.

  Bunun nesini, neresini IE'ye, vergiye, ebesinin şeyine çekebildiniz anlamıyorum.

  Şurda bir çok kişi dilenciye 5 lira verse, "Kesin üstünü tamamlayıp karıya gitmiştir ibne" diye gece uyku uyuyamaz. Adam milyar dolarlar bağışlıyor, müridler nasıl salakça bir yorum yazsam da IQ bi anda 50 altına inse diye plan yapıyor.

  Bana düşmez ama azıcık düşünerek yazmayı öğrenelim diyorum, insan TBT'da daha akıllıca yorumlar görmek istiyor.

   

 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  nessaj
  nessaj's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Mayıs/2010
  Erkek
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  u235
  u235's avatar
  Kayıt Tarihi: 31/Mart/2008
  Erkek
  zumsuk bunu yazdı
  SinusX bunu yazdı
  zumsuk bunu yazdı

  Bu herifi kahraman gibi gostermeye calisiyorlar. Yok tembelleri ise alirim cunku kolay bir yol bulurlar falan fisman.

  Yazida ilgimi ceken nokta su;

  hem yiyecegimi yiyorum, giyecegimi giyiyorum deyip, hemde niye oldukten sonra dagitilmasini istedi ? 

  fakirin fukaranın parasını sömüren, megoloman steve mi kahraman ?

  He evet amk o kahraman, bill gates'i siker, Zükerbergi tükürüğünle boğar ; facebook, skype, instagram, coca cola, durexi tavada pişirir.

  NE garip adamlarsınız arkadaş... Ben steve jobs'u araya sokuştursam fanboy diyorsunuz (fanboy ne amk), siz sokuşturduğunuzda mükemmel cevap oluyor ilginç.

  ---

  Ama anlamak istersen illa ;

  MEsajda 2 kısım var. 

  1- Bu herifi kahraman, sözlerini süper ötesi mükemmel biri gibi göstermeye çalışıyorlar. Ulan şirketine tembelleri alan adamdan ne gibi bir aydınlanma bekliyorsun ? Explorer'ın götünü yıllardır doğrultamadılar. WEbmaster düşmanı. Paint vs.. gibi programlara bak. Windows'un temel programları ama 10 senedir aynı kodumun şeyi. 

  Tembellerle dolu olan firmadan da daha büyük şey beklenemez. Götleri sıkışmadan iş yapmıyorlar. Vista faciası olmasaydı win7 gibi mükemmel birşey çıkmazdı. Şimdi win8 faciası yaşanacak, sonrasında win9 sağlam gelecek... Tam tembel işi.

  2- bu kısımda da, yazıyla iligli aklıma takılan yeri sordum. NEden öldükten sonra bağışlıyor ? Ben ölene kadar götü kurtarayım, kendimi tatmin edeyim ; e ölünce hepsini dağıtırsınız. Şimdi birşeylere güvenmem lazım. E oldu.

   

  Ya zumsuk sen ne kadar boş şeyler yazıyorsun ne kadar gereksiz muhalefet yapıyorsun adamım.Adam milyar dolarları bağışlıyor yok ölmeden önce nie bağışlamıyor diyon.Ulan adam eninde sonunda dünyanın en büyük serveri diyebileceğin parayı bağışlıyor çeline çocuğuna,masonlara yada Amerikada belediyelere bağışlamıyor.Sen sokakdaki dilenciye cebindeki paranın 10 da birini vermeden önce iki kere düşünürken adam bütün servetini bağışlıyor.

  Bide kalkıp aynı kabak tadı veren muhabbeti açmışın.Yok paintdi yok explorerdi.Explorer 8 cok iyi bir tarayıcı ayrıca paintide geliştirmesine gerek yok bir ton alternatif program var internette.Yani bok atacak bişey kalmadı da paint mi kaldı?

  Söylediğin laf 380 bin dolarlık Ferrariye bakıp "ya baksana arabanın üstündeki at figürünün nalları hiç gerçekci değil" demek gibi bişey.

  Ayrıca Net teknolojisi heralde marslılar için üretilmedi.Webmaster düşmanı dediğin şirket çıkardı onuda.Applenin visual studio gibi bir programı var mı? Yada .Net gibi bir teknolojisi ? Bilmediğimden soruyorum harbiden var mı ? 

  Microsoft bence Appleden daha kaliteli ve daha iyi işler yapmış bir şirketdir.Dünyaya daha çok yarar katmıştır.

Toplam Hit: 5016 Toplam Mesaj: 51