folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Tüm Sosyal Medya Hizmetlerinin Bulunduğu Yönetim Paneli İle Ek Gelir // Bayilik Satışı

Tüm Sosyal Medya Hizmetlerinin Bulunduğu Yönetim Paneli İle Ek Gelir // Bayilik Satışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar 

Sosyal medya hizmeti vermekteyim ve neredeyse çoğu alanda hizmet vermeye çalışıyorum. Fazla uzatmadan konuma giriş yapmak istiyorum. Sizlere otomatik ve kullanışlı olan panelimizi yani otopanel.com'u tanıtacağım. Siz de artık kendi paneliniz üzerinden çevrenize takipçi satarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.  

SOSYAL MEDYA HİZMETLERİNİ NASIL VERMEKTEYİM? TÜRK VE GERÇEK KİŞİLER Mİ? DÜŞME YAŞANIR MI?  Tarzında sorularınız ve detaylı bilgi için bu konuma göz atabilirsiniz.

OTOPANEL HAKKINDA:

Otopanel.com nedir ve ne işe yarar?
    Otopanel.com tüm sosyal medya servislerinin birarada olduğu ve bayilik sistemi ile çalışan bir sosyal medya yönetim panelidir. Servisi bulunan herhangi bir sosyal medya alanında otomatik olarak işleminizi yapabilirsiniz.

Otopanel.com Nasıl kullanılır?Bayilik kaydı Ücretsiz midir?
    Otopanel.com'a ücretsiz olarak üye olup kendinize özel olan panelinizden PAYPAL,KREDİ KARTI veya Banka havalesi ile bakiye yükledikten sonra sipariş ver kısmından istediğiniz bir sosyal medya alanında, göndermek istediğiniz miktar kadar Takipçi&Beğeni gönderebilirsiniz.Ve ne kadar gönderdiyseniz o kadar bakiyenizden düşer.Geri kalan bakiyeyle de istediğiniz zaman istediğiniz başka bir profile Takipçi&Beğeni gönderebilirsiniz.
    (Kredi kartı ve Paypal ile yapılan ödemeler otomatik olarak yüklenmektedir.)

Otopanel.com'da fiyatlar nasıl bu kadar ucuz olabiliyor?
    Otopanel.com Herkesin kazanmasını amaçlayan bir politika izlemektedir ve genellikle insanların isteklerinden yola çıkarak hem otomatik hem de ucuz ve kaliteli bir panel yapmıştır.

DEMO HESAP BİLGİLERİ:

Kulanıcı Adı: DEMO

Şifre: DEMO

Giriş Linki:  www.otopanel.com

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için tıklayınız. Orijinal boyut: 1347x569

FİYAT LİSTESİ
    Yanlarında (-TL) olarak yazılanlar 1000 kişi için geçerli fiyatlardır. Siz ne kadar gönderim yaparsanız o oranda bakiyenizden düşer.
    Max:-k yazanlar ise Havuzdaki max user&üye miktarıdır.1 profil için Max limiti geçemessiniz

Ödeme Yöntemleri:

(PAYPAL İLE YAPILAN BAKİYE ALIMLARI OTOMATİK HESABA YÜKLENİR)

İLETİŞİM SKYPE: OTOPANEL

Sizden gelen yorumlar:
    nukeshore bunu yazdı

deneyeyim dedim, şak diye geldi anında takıpcıler. ilgili durust bi arkadaş.

SaviorAngel bunu yazdı

arkadaş güvenilir ben kullandım hayırlı satışlar :)

EcHoLL bunu yazdı

Takipciler geliyor evet bende yanlış yere gönderim yaptım  ama diğerleri sıkıntısız geldi

DaSpOnGe bunu yazdı

deneme amaçlı takipçi almıştım arkadaştan sıkıntı çıkmadı yolladı geldi :W yanlız yanlış hesaba almışım onu değiştirebilme şansımız yok mu şahsi hesabım fake gibi duruyor aq :D

SaviorAngel bunu yazdı

konu hem up olsun hemde şöyle söylemek gerekirse arkadaştan takipçi satın aldım takipçiler cayır cayır geldi sayesinde hoşlandığım kıza karşı bi havam oldu instagramda 50 k takipçim olunca

holederma bunu yazdı

Paneli kullanmaya başladık.Biz memnun kaldık.İlgili ve dürüstler hayırlı satışlar dilerim :)

orheyn tarafından 09/Eki/16 13:19 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

hayırlı işler kardeşim. Bol kazançlar.

alektamovikmovik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Hayırlı isler ama haber vermeden fiyat değişme muhabbeti basta güvensizlik veriyo haberin olsun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hayırlı satışlar fiyatlar güzel birde şöyle bir olay var server 2 yazan burada 1k takipçimi geliyor yoksa 3k' mı ?

DevilKingtr tarafından 19/May/16 18:24 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Mesajım bulunsun ilerleyen günlerde alım yapicam

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hayırlı satışlar fiyatlar güzel birde şöyle bir olay var server 2 yazan burada 1k takipçimi geliyor yoksa 3k' mı ?

Öncelikle teşekkürler. Server-2 Max:3k takipçi atabilme gücü vardır. (1 PROFİL İÇİN) Diğer serverlarımızın ise Max:-k şeklinde değişmektedir.

Örn: 1000 yazarsanız 1k takipçi gelir ve 5tl düşer, 500 yazarsanız 2,5tl düşer. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

konu çok uzun okucam çizik

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

30 tl paypaldan geçtim kardeşim bakalık beğeniler gelicekmi :D

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bygeneral
    bygeneral's avatar
    Erkek

cizik

Kimsenin kaprisini çekemem, donu falan gözükür.. :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

İyiymiş. Değerlendirilebilir...

Not late for nothing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek

Çizik

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster