folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Tüm Sosyal Medya Hizmetlerinin Bulunduğu Yönetim Paneli İle Ek Gelir // Bayilik Satışı

Tüm Sosyal Medya Hizmetlerinin Bulunduğu Yönetim Paneli İle Ek Gelir // Bayilik Satışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesutb
    mesutb's avatar
    Erkek

Cizik lazim olucak

Gözlerin kapaliyken hayati yaşamak kolaydir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

deneyeyim dedim, şak diye geldi anında takıpcıler. ilgili durust bi arkadaş.

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Başka yerden geçen sene 10 bin türk gerçek takipçi almışım 4 bine düşmüş. 3-5 twit atmıştım sadece.

Bilgi olsun diye yazdım.

ozgunlu tarafından 20/May/16 15:09 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

Başka yerden geçen sene 10 bin türk gerçek takipçi almışım 4 bine düşmüş. 3-5 twit atmıştım sadece.

Bilgi olsun diye yazdım.

Merhaba Türk ve Gerçek kişiler olduğunda gayet normaldir. Ama bizim botlarımız kalitelidir. Kaliteliyi aç dersen de yumurta olmayan resimli ve kullanıcı adı düzgün gerçeğe yakın profiller olmasıdır. 

Bot takipçinin de çıkış mantığı budur zaten!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı

kadı : demo

şifre : demo 

mübarekler sömürmüş bakiye 0.75 diyor :D deneme yapayım dedim

Merhaba elimden geldiğince referans çekimi ve demo hesabına bakiye hediyesi verdim. Siz de 10tl'lik deneme bakiyesini otopanel.com hesabınızdaki bakiye yükleme bölümünden otomatik olarak yükleyip panelinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    orheyn bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

Merhaba elimden geldiğince referans çekimi ve demo hesabına bakiye hediyesi verdim. Siz de 10tl'lik deneme bakiyesini otopanel.com hesabınızdaki bakiye yükleme bölümünden otomatik olarak yükleyip panelinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

deneme bakiyesi ben hesapta göremedim hacı

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Bende 270.000 Tane Takipçi var Hepsi Orjinal hesap Bot falan değil Hesap kişisel isteyene satayım yaklaşık bi 4.5 Senelik hesap Hiçbir şekilde ne bot nede başka bişey attık. Zaten analiz faln isterseniz atarım size Twitterin kendi analiz sonuçları  :D @MhmdAlmz Kullanıcı Adı'dır . 

Ayriyetten elimde Otomatik sistem var

Otomatik Takip

Oto Fav

Oto Rt

Oto Dm

Oto Unf

aklınıza gelecek herşeyi arka planda calısan exe yapıyor siz çayınızı yudumluyorsunuz.

1000TL R10 da falan satıyorlar  Bende kendime yaptım böyle bi sistem :D KAynak kodları ile birlikte 3-5 Bişey atarsanız atayım size TBT Ailesine özel dışardan herhangi birine satmam bile :D .

Sisteme sadece hesap eklemeniz yetecektir Başka birşeye gerek yok :D

EDİT 1 : Ek olarak Instagram için de @MhmdAlmz mevcut 29 bin takipçisi vardı hiç ilgilenmedim 10 bin'e düştü 3 senelik hesap buda makul bir ücrete bırakırım bunu da :D 

EDİT 2 : Istediğiniz bi sistem de yapabilirim kafanızda oluşturduğunuz. Sınır yok ;) Twitter Apileri müsade ediyorsa her türlü yapılır ;) Reklam Satmak amaçlı yapmıştım sistemi müşteri bulamayınca öyle yatıyor Pc de :D Sağlam Reklam yapabilirsiniz. Gerek Haber sitesi gerek başka bişey :d

MhmdAlmz tarafından 21/May/16 16:31 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    orheyn bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

deneme bakiyesi ben hesapta göremedim hacı

Hocam şuanda DEMO kullanıcı adıyla 10tl yüklenmiştir.

Ek olarak: Diğer müritlerimize de bir şeyler bırakırsanız sevinirim. :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    nukeshore bunu yazdı

deneyeyim dedim, şak diye geldi anında takıpcıler. ilgili durust bi arkadaş.

Teşekkür ederim. Satışlarımız devam ediyor!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    latriene
    latriene's avatar
    Erkek

Konunun yeri burasi mi bilmiyorum aranizda yeniyim kusura bakmayin sosyal medyaya hakim oldugunuzu dusunerek bir soru sormak istiyorum. Butun sosyal medya hesaplarini kullanarak (facebook,twittrr,instagram vs) ayni anda paylasim yapmak hatta bu paylasimi otomatiklestirmek seklinde bir sistem bulabilirmiyim?