folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Tüm TÜRK Hackerların Dikkatine....!! TÜRK Bayragına Agır Hakaret

Tüm TÜRK Hackerların Dikkatine....!! TÜRK Bayragına Agır Hakaret

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    Elinize sağlık.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    ya sacmalamayin
    ping saldirisi yapilmaz ucretsiz hosta
    ping yaptiginiz ana hostun kendisi ki duruyor
    siteyi cehenneme ve buraya yazmakla ziyaret trafigi ve bandwithi doldu da onun icin bugunluk ara vermis
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    striker1990
    striker1990's avatar
    Erkek
    bu adi şerefsizler TÜRK olamaz Allah belalarını versin

İLİM OKUMAK BİLMEKTİR,BİLMEK HAKK'I BULMAKTIR. YUNUS EMRE
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snotspill
    snotspill's avatar
    Erkek
    hoja ellerıne saglık bizim tv lere attıgımız e mail ler bosa gitti ama saglık olsun

AnLaDIN SeN OnU AnLaDIIIIN!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek
    PyRoN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Yakında Hostingide göçerse heç şaşırmayın Bu şerefsizlere dersleri verilecek

-----------------------------
    peyeron host şirketını gocermenın cezası yada kurucusu oldugu host sagladıgı bır web forumu kırmanın cezası nedır??
    bence yoktur ama bazıları vardır dıyo bana ve buara ciddi basım agrıyor bu konudan.benı serefsız bır host fırması(sanırım ermenı kokenlerı)dava edecekmiş.hemde benım ulkemde benı dava edcekmiş))))
    sen ne dıyorsun acaba.yaptıgımda sadece bır foruma 50.000 adet mesaj paketlemek:))ve forumu gecıcı olarak bloke))))))sanal bı olay yani...
    benı host şirketıne şikayet etmişlerde bılmemne.fırmada benı tehdıt edıyor savcılıga bılgılrınız ıntıkal edecek dıye))))
    sence ellerıne ne gecer.
    ben normalde korkmam ama bukezkı ciddi gibi...
    bişi olmaz dıyorum kendıme ama emınde degılım.adamlar sallıyomu sence....
    -------------------------------------------------
    bu konuya ıse dıyecegım tek sey var..ikin o.cocuklarının sitelrını.elınıze gecerse kendılerınıde zikin.))hatta hostuda ındırelım.(pek bılgımde yok ama olsun)
    ne olursa olsun tepkımızı verelım.
    benı dava edecek kişilerı ben oyle yapıyorum .butun radyolara yayınlara e-posta attım.şirketı karalıyorum))))))))
    ----------------------------------------

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iori
    iori's avatar
    Homo
    türk bayraana kalkan elin ben varya üstüne attırırım anasını sıkıverırım oracıkta bak sen pıc kurularına sen kalk anlı şanlı bayraamıza dokan varmı ulan üle yama amına korum ortalığın cok kızdım sımdı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dragontr
    Dragontr's avatar
    Erkek
    O hoca Böle Sayfa Hacklenmez Neden Türk Bayragı felan Eklemediniz... Adamların Aylık limitlerini doldurmakla olmuyor

Ama Yinede Elinize saglık...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irevenge
    irevenge's avatar
    Erkek
    SELAM MİLLET YA AGA BEN BÖYLE OLAYLARI DUYUNCA FITIK OLUYORUM İÇİMDEN ANALARINI ZİYARET ETMEK GELİYOR YA AGA YA BANA BU HERİFLERİN ANALARININ ADRESLERİNİ VERİN YADA ŞU HACK MUHABBETİNDEN ACIK BİR ŞEYLER ÖĞRETİN.. KAFAYI SIYIRTIYOM ALLAH AŞKINA BİRİ BANA BU OLAYI ÖĞRETSİN O HERİFLERİ ÇIKTIKLARI YERE TERSTEN SOKAYIM..BU KONUDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM BENNİ YALNIZ BIRAKMAYACAĞINIZA EMİNİM MAİL ADRESİM İREVENGE.MYNET.COM EYVALLAH

yakuza
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Goktug
    Goktug's avatar
    Erkek
    Şu tayyipe ve akpye laf ettirmeyen elemanlar neden bu konuda tepki belirtmiyorlar ? Ne iş bayrağın size göre bir değeri yokmu ? Kim mi bunlar ? Onlar kendilerini gayet iyi biliyor.

Bu arada onlara yakın bir görüş izlenimi veren (yanılıyorsam özür) irevenge"nenin hakkını yememek gerek. O tepkisiz kalmamış. Bu da birşeydir.

Biz doğrudan doğruya milliyetperveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur. M. Kemal ATATÜRK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bence türk bayrağına hakaret felan yok ne güzel bir çocuk türk bayrağına işiyor...A:kodumum talat piçi o bayrak ortadan kalkarsa başta kendi götünün sikileciğini bilmiyormu şerefsizin oğlu...o çocuk büyünce senin ağzına işesin....a.k denyo kılılı gözlüğünü 3,5 numara camını siiitimin Kemal derviş kılıklısı....yuvarlak kafasında yumurta kırıp ggg...tünden ssss...kerek yumurtayı pişirdimin godbidoşu...CTP yazıları ve bütün LATİN alfabesiinn harflerini gg..tüne soktumum kel kıbrıs eşeği...türkiyedeki bütün işsizlerin üzerinden geçtiği folloş...Che nin gerillalarıın mitralyözlerini kuvayı milliyecilerin kollarını vietnamlıların fillerin borularını bütün çin nüfüsündaki erkeklerin Pipilerini...bütün kıbrıs eşeklerinin ve atlarının y...larını ...ve bütün bilgidsaysr kullancılarının mause..klavye...usb...port....anakrt...ekran kartı bütün donanım aygıtlarını ...götüne sokup sonrada götünü FAN la soğuttuğumun götvereni...........................................kıbrıs adasının türkiyeye bakan burun kısmı girsin sana ....bügün şu saat itibariyle doğan bütün TC. vatandaşı bebekler ilk çişlerini senin kel kafana etsin...AMİN

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 19460 Toplam Mesaj: 81