Turk Hack Tarihinin En Ezik Şahsiyetleri..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    bak tam salakmışlar :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    amk bunlar ne lan bu kadar eziklik bilincsizlik olmazki amk...deli sikmis bunlari...amk gulmekten oldum...benim 9 yasindaki kardes bile bunlardan mantikli dusunur(kardesim kac yasinda bilmiyorum gecin)...Harbi bu olay gercek inanamiyorum ya..am gotunu zikim varmi boyle birsey ...ruya degilmi bu...AYT amk isme bak isimleri bile bizim seyh(AYTek) ten calinti herhalde ;).....harbi bu olay Turk Bilisim tarihine gececek...Tagext haci kitap yaziyor bende Tarihimizi yazayim bari bunlarda tarihimizin en onemli ezikleri olur....İsko bizi Disko ya gotur...Lan birgun toplanip bu adamlari harbi dovmeye gidelim olmuyor boyle amk.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ftp de bir klasor acip o dosyalari oraya atin EZİK klasoru diye boyle mallar girip upload etsinler...bu salaklar tbt nin db yi falanda aramislardir ftp de varya...hay sikim hic gulecegim yoktu amk..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    len biri şunların sitesine girip icraatler bölümüne baksın Allah bilir oraya koymuslardır bunları :)

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    basligi gorur gibiyim, "Sonunda Upload Ettik - Iskorpitx vs.. vs.." :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    site berbat amk ben web programlama bilmedigim halde onlardan iyi site yapardim ne bu amk hele indexler bolum tam bir rezalet...adamlar asmis korgeneral maresal falan...forma zaten ezik...Powered by vBulletin Version 3.5.4
    Copyright ©2000 - 2006, Jelsoft Enterprises Ltd.

;)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    la amk ezik gotveren zone-h a bakip degerlendirme yapio orada bizim ego tatmini yapan salaklarla dolu ...nerde gotu dagitmis web sitesi var index at...site regle index at sonra zone de hit yap...tbt ftp ye dosya upload ederek tbt ye index basacaklarini sanan zihniyet klavyede backspace tusunun ne oldugunu bilmez....Tariqatta ego tatmini pesinde kosan yok...hem sizin o dar kafaniz bilisimi sadece web sitelerinden ibaret saniyor ...ya bi siktir git hadi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    eheh ulan bunlar olmasa zaten çok monoton tahribat böle denyolar gelmesin die kapadık üyeliği hala bi şekilde geliolar lan :) ah güzel kardeşim... al şu lafı not et;

"en iyi hacker en çok zone-h kaydı olan olsaydı götü en çok sandalyeye benzeyen en kral hacker olurdu" yada öyle bişey şimdi yazım :) yani olay sabah akşam host satın alıp FSO basmak domain reglemek anon ftp ye index.htm atmak (!) degil :) sen bisey buldunmu diosunda biz zaten bisey ispatlama gibi bi amacimiz yok lan gördüğün gibi tüm hack alemiyle taşak geçerim ben bilgime o kadar güveniyorum şurda en basitinden web servisinin protokolünü bilen adminleri olan kaç site var :) bizim mubbetimiz "bugün bi emesen heykledim aman of nefis içinde 20 karı var gizli soru tuttuğum takımdı yaa ne güzel" deil mssql içinde asp.net üzerinden recordset kullanmadan plain sql query ile nasıl byte olarak data gireriz biz bunun derdindeyiz canım kardeşim... sen en iyisi geri dön yol yakınken git msn heykle fso kas hadi..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    genki olm ibnemisin ne öpüyon lan adamın azını :D

kendinize ayığ olunuz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2akan
    h2akan's avatar
    Erkek
    walla canım sıkılıyor bazen geziyorum siteleri ama bu sitenin tadı başka yaw çok güldüm gene walla sansürsüz forum olarak bi bura var zaten holyone a teşekkürler başka sitede bu tat walla yok
Toplam Hit: 12993 Toplam Mesaj: 81