Türk Kahvesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ankaradasın istanbulda değilsin sanırırm istanbulda olsaydın eminönünde bu kurukahveci mehmet efendinin yeri var burada taze taze çekip sana veriyorlar ben o kadar kahve tutkunun değilim ama dediklerine göre oradan alınan kahveyle markette satılan paketler arasında fark luyormuş aynı marka olmasına rağmen tazelik farkı heralde 
    ve ben en zaman önünden geçsem oranın kuyruk ufacık dükkanda 4-5 tane eleman yetişemiyor millet bedava gibib alıyor görme

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    mettoman bunu yazdı

mataramasuko bunu yazdı

damlasakızlı içme tavsiyem.ben beğenmedim oysa damlasakızını ve kahveyi çok severim birleşince olmamış :(

Yapma hocam hazır kahve içiyosan biran önce pişirmeyi öğren

hazır değil hocam.gerçi ben pişirmiyorum hazır sayılıyor mu o da :)

Nescafe türevi sandım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

İyi yapılırsa bu süper oluyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KursatReis
    KursatReis's avatar
    Erkek

İzmir in meşhur dibek kahvesi var ben müptelasıyım ve şiddetle tavsiye ederim. İzmirde 7 yıl yaşadım haftada bir gider içerdim kızlar ağası hanı diye bir yer var orada bu kahveyi fincanda pişirirler.Şimdilerde öyle bir imkanım olmadığı için her gittiğimde 1  kilo kadar alırım  bana 3 ay gider tabi yerinde içmek ayrı bi haz.Bu kahveyi bir deneyin diğer kahvelerin yüzüne bile bakmazsınız.

Netten de sipariş verilebiliyormuş reklama girmezse link atabilirim daha sonra.Şimdiden afiyet olsun.

TANRI TÜRK Ü KORUSUN O KENDİNİ YÜCELTİR
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

İyi yapılırsa bu süper oluyor.

Damla sakız taraftarı değilim seker bile atmam ama deniycem
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    KursatReis bunu yazdı

İzmir in meşhur dibek kahvesi var ben müptelasıyım ve şiddetle tavsiye ederim. İzmirde 7 yıl yaşadım haftada bir gider içerdim kızlar ağası hanı diye bir yer var orada bu kahveyi fincanda pişirirler.Şimdilerde öyle bir imkanım olmadığı için her gittiğimde 1 kilo kadar alırım bana 3 ay gider tabi yerinde içmek ayrı bi haz.Bu kahveyi bir deneyin diğer kahvelerin yüzüne bile bakmazsınız.

Netten de sipariş verilebiliyormuş reklama girmezse link atabilirim daha sonra.Şimdiden afiyet olsun.

Onu denedim ama fincanda pişirmemiştim ama deniycem fincanda ulusta var dibek kahvecisi diye bi yer ordan almıştım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KursatReis
    KursatReis's avatar
    Erkek

Arkadaşlar kordinatları veriyorum

http://www.ilyasgonen.com/asp/group/5/Sade-Dibek-Turk-Kahvesi

Tavsiyem sade olandır ama tabi zevk meselesi altarnatif çok.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KursatReis
    KursatReis's avatar
    Erkek
    mettoman bunu yazdı
    KursatReis bunu yazdı

İzmir in meşhur dibek kahvesi var ben müptelasıyım ve şiddetle tavsiye ederim. İzmirde 7 yıl yaşadım haftada bir gider içerdim kızlar ağası hanı diye bir yer var orada bu kahveyi fincanda pişirirler.Şimdilerde öyle bir imkanım olmadığı için her gittiğimde 1 kilo kadar alırım bana 3 ay gider tabi yerinde içmek ayrı bi haz.Bu kahveyi bir deneyin diğer kahvelerin yüzüne bile bakmazsınız.

Onu denedim ama fincanda pişirmemiştim ama deniycem fincanda ulusta var dibek kahvecisi diye bi yer ordan almıştım

Hocam dikkat et kahvenın piştiği fincan özel normal fincanda pişirirsen çatlar kalın fincan olması gerek.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    hocalar bide fincanla pişirmenin tadı bi başka çok acı oluyo ama ağızda gün boyu tadı kalıyo tek zevksiz yanı telvesi dibe çökmüyo
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    KursatReis bunu yazdı
    mettoman bunu yazdı

KursatReis bunu yazdı

Hocam dikkat et kahvenın piştiği fincan özel normal fincanda pişirirsen çatlar kalın fincan olması gerek.

Biliyorum hocam var bi tane fincan takımım onlar dayanıklı dibek kahvesi fincanda pişirmemiştim onu söyledim normalde türk kahvesini arada fincanda yaparım
Toplam Hit: 4429 Toplam Mesaj: 47