folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türk Telekom İnternet İptal Etme Islak İmza Rezaleti

Türk Telekom İnternet İptal Etme Islak İmza Rezaleti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    Megalados bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı

telefonla değil e-devlet uzerinden iptal edeceksin.

nasıl ? 

edit/ hocam mobil imza aktif etmemişiz. O şekilde hiç olmaz.

herhangi bir bankanın online işlem sayfası üzerinden giriş yapın olur.

Bu adamın dediklerini not alın. İşe yarıyor. 

Yapı kredi üzerinden e devlete girdiğimde fesih başvurusu yapabildim.

Teşekkürler hocam.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

Peşine düşün bunların banada benzer bişiler yapıp 1k borç taktılar antalyada.
    Acayip yapışkan bir firma davalık olduk ödemiyorum.

Bence asıl gelir kaynakları hizmet vermekten ziyade böyle haksız kazançlar.

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

3-5 ay önce bizde bir arkadaşın Vodafone İnternetini e-devlet üzerinden iptal ettik. Hatta örnek bir metin vardı onun çıktısını alıp imzalayıp tekrardan sisteme yüklemek gerekiyordu, yazıcı olmadığı için örnek metni kalemle kağıda yazıp imzalayıp sisteme yükledik Kabul ettiler.

Kısaca anlatayım ;Alt yapıda arıza var 3 aydır İnternet yok (fatura çıkıyor) telefonla arıyoruz İnternet veremiyorsunuz bari hattı iptal edin diye vay efendim iptal ederseniz 1000 küsür lira cayma bedeli var. Önce btk dan durumu anlattık, bi numaramı kod mu neyse onu verdiler onunla iptal ettik, ilk iptal de bin küsür fatura çıkardılar sonra onun için itiraz ettikde cezasız zar zor kapattırdık.

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türk Telekom'a laf ediyorsunuz ama siz birde Vodafone müşteri hizmetleriyle muhatap olun. Sistemlerinin dandik olmasını geçiyorum elemanlarıda dandik. Mahalle arasında 20 liraya kılıf ve ekran koruyucu satan esnafı müşteri hizmetleri elemanı diye işe alsan bunlardan daha iyi iş çözer. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.