Türk Telekom Mobile Sonunda Wowifi Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    gkhn bunu yazdı

Yurtdisina gidenler icin gercekten nimet, hatta hala arada mevzuyu tanittigim tanidiklar olmaz oyle sey deyip once itiraz ediyorlar, sonra da daha roaming'e para odemeyecegini anlayinca gozleri cakmak cakmak oluyor.

Digerlerini bilmem ama Turkcell'e roaming'den para kaptirmayarak sisirilmis tarifelerin karsiligini almak icin elimden geleni yapiyorum.. 

Turkcell demişken Vowifi özelliği olmayan telefonlarda Turkcell Bip ile wifi üstünden arama yapabilirsiniz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snoktabnokta
    snoktabnokta's avatar
    Erkek

benim tek anlamadığım vodafone de wowifi çalışıyor güzel fakat sms atamıyorsun. turkcell de ise sms de atabiliyorsun alabiliyorsun. yapılması yada açılması zor bir opsiyon mu ki vodafone sms göndermiyor. sanırım turkcell bu konuda daha iyi.

s.b.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    snoktabnokta bunu yazdı

benim tek anlamadığım vodafone de wowifi çalışıyor güzel fakat sms atamıyorsun. turkcell de ise sms de atabiliyorsun alabiliyorsun. yapılması yada açılması zor bir opsiyon mu ki vodafone sms göndermiyor. sanırım turkcell bu konuda daha iyi.

Ayrıca Turkcell'de diyelim vowifi açıkken arama geldi. Arama devam ederken wifi çekim alanından çıktın telefon hattan düşmeden baz istasyonuna geçiyor. Aynı şekilde arama devam ederken çekmeyen bir yere girince eğer kayıtlı wifi varsa otomatik vowifi'a geçiyor.

Vodafone'da ise hattan düşüyor.

mkyb tarafından 02/May/20 19:42 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snoktabnokta
    snoktabnokta's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    snoktabnokta bunu yazdı

Ayrıca Turkcell'de diyelim vowifi açıkken arama geldi. Arama devam ederken wifi çekim alanından çıktın telefon hattan düşmeden baz istasyonuna geçiyor. Aynı şekilde arama devam ederken çekmeyen bir yere girince eğer kayıtlı wifi varsa otomatik vowifi'a geçiyor.

kesinlikle öyle çok başıma geldi bu dediğin vodafone de. en iyisi turkcell de o da biraz tuzlu geliyor.

s.b.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    snoktabnokta bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    snoktabnokta bunu yazdı

kesinlikle öyle çok başıma geldi bu dediğin vodafone de. en iyisi turkcell de o da biraz tuzlu geliyor.

Aynen vodafone da o iş tırt verimli bir konuşması olmuyor bakıyorum ooo böyle görüşeceğiz pat kopuyor kesiliyor memnuniyetsizlik.uzun zamandır telefon da aktif ama keyifli değil ha bir de ihtiyacım var evin bir odasından diğer odasına farklı baz istasyonları hüzmeleri var galiba ihtiyaç olduğum şeyden memnun değilim .

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yeni çıkan iPhone SE'yi desteklemesine rağmen hata verip açmıyor. Ama iPhone 6S'e takınca açılıyor. Sonrasında yeni SE'ye takınca sorunsuz kullanılıyor. :) Klasik Telekom saçmalıkları.

Telefon marka ve modeli kontrolü niye var anlamış değilim. Vodafone'da direk açık geliyor. Hiç telefonu kontrol etmiyor. Turkcell'de yakın zamana kadar kontrol ediyordu onlarda serbest bıraktı.

Sen servisi sun eğer telefon destekliyorsa zaten menüsünde vardır ben aktif edip kullanırım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

ben yurt dışındayım. telefon hattım yabancı vs. türkiyeye geldiğimde bu özelliği kullanmak için ne yapmam gerek? telefon samsung s7

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

ben yurt dışındayım. telefon hattım yabancı vs. türkiyeye geldiğimde bu özelliği kullanmak için ne yapmam gerek? telefon samsung s7

Operatörünün destek veriyor olması gerek.

https://www.youtube.com/watch?v=FJ_SuujNDfk

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Patrick_Jane
    Patrick_Jane's avatar
    Erkek

Yeni konu acmayayim. Buradan sorayim vodafone hattimi gorusme yaparken  interneti kapatiyor. Bazen uzun konuşmalarda instagramda takiliyordum:) gecen hattimi vf a tasidim bubsorunla karsilastim. Var midir bir cozumu. Telfn mi 6

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amg
    amg's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    gkhn bunu yazdı

Yurtdisina gidenler icin gercekten nimet, hatta hala arada mevzuyu tanittigim tanidiklar olmaz oyle sey deyip once itiraz ediyorlar, sonra da daha roaming'e para odemeyecegini anlayinca gozleri cakmak cakmak oluyor.

Digerlerini bilmem ama Turkcell'e roaming'den para kaptirmayarak sisirilmis tarifelerin karsiligini almak icin elimden geleni yapiyorum.. 

Turkcell demişken Vowifi özelliği olmayan telefonlarda Turkcell Bip ile wifi üstünden arama yapabilirsiniz.

Telefonun çekmediği yerde wifi ile Bip üzerinden normal arama yapılamıyor :) Sadece Bipten bipe aranıyor.

Toplam Hit: 3072 Toplam Mesaj: 28
vowifi