Turkce Rap

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_NefreT
    By_NefreT's avatar
    Erkek
    Bence türkiyede en güzel müziği nefret & karakan yapıyo kardeşim sizce hangisi yapıyo GEL GEL HADİ TÜRKCERAP E GELL

hahahahaha
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Tabiki Sagopa KAjmer !!!
    Benim gibi rap düşmanı bi adam bile bütün mp3lerini indirio iste...

herkeze tavsiye ediyorum

Siktirin Gidin adlı şarkı favorim

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkworld
    darkworld's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ehhhe holy gülüom len sadece varmı SEZEN AKSU GİBİ?
    VARMI AHMET KAYA GİBİ? VARMI ÖZLEM TEKİN GİBİ?=

Bir Duvar Var Sırtımı Dayadıgım Sevgiden Örülmüs Koskoca Bir Duvar Hasretinle Yandigim Kuytusunda Her Gece Ağladıgım Şunu Bil Ki Sevdigim Sen o Duvardaki Gözyaşım Olacaksin Ve Hiç Kurumayacaksın Ellerimi Kanatırcasına Tırnaklarımla İsmini Kazıdıgım O Sevgi Duvarinda Hep Ama Hep Yaşayacaksin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rammstein
    rammstein's avatar
    Erkek
    sagopa kajmer çok iyi.tamu otobüsü -kuvvetmira şarkısını 25 30 kere ardarda dinlemişliğim vardır.ama orjinal cdde sansür yapmışlar...

S.K.T.R.G.D.N
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SmpYnTurk
    SmpYnTurk's avatar
    Erkek
    Sagopa Kajmer in Sanal Alem Delikanlıları adlı şarkısı güzel;
    Benim Favori Rapperlarım:
    Duman-Yak , CeZa , Sultana ve Barikattır...

Düsmanım ateşse!!Dostlarım ateşten beter!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    viper
    viper's avatar
    Erkek
    sagopa kajmerin yeni albümü ''pesimistin gözyaşları''
    yakında underground değil bandröllü çıkıyor..mic check'in bana yolladığı mailden öğrendim....mic check'e soruları olan arkadaşlar mr_mic_check@yahoo.com

sagopa kajmerin pesimist ep 2 'si gibi bir şey yok...manyak bişiy yaw..12 dk sürüyor..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Favorım karakan ercı ve karaofkedır tabı bunnarın arkası gelmedı henuz. Ne ıs annamadım Sultana fena deıl. Ama karakanın yanında bayaa amator kalıyo. Elbette bu ısı ortaya cıkaranlar yanı negrolar kadar ıyı yapabılecek bı sahıs tanımıyorum henuz. Emınem son yılların trendy. Ancak ıkı seneye kadar onunda suyu cıkar dıe beklıyorum. Yalnız tavsıye ıstersenız bu ısı fransız gruplar cok ıyı yapıyo dıyebılırım. Tabı bunlar sahsı dusuncelerım. Herkesın dusuncesıne saygı duyarım her nekadar antısosyal bı ınsan olsamda toplum dusmanı kımlıgımle nam salmıs olan ben. Ayrıca eklemeden gecemeyecegım bı konuda sudur kı ben belırlı bı tur dınlemem hepsını dınlerım. Ornekmı alın sıze ornek: Munır Nurettın dınledıkten sonra Led Zeppelınden Kashmırı dınleyen kac ınsan evladı vardır su cıhanda. Dıyecegım odurkı farklı muzık turlerını arka arkaya dınleyıp fanatızmden uzak sadece muzıgın rıtmını yakalamaya yonelık onu ozumseme calısan ve onu anlamaya calısan bı ruhum var. Dogal olarak herkes dıledıgını dınlemekte ve sevdıgı muzık hakkında yorumlar yapmakta serbesttır. Ha sadece techno muzıkten hoslanmıyorum. Fazla gelıyo o bana. Ben azla yetınmesını bılırım:)

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    psycho_mantis
    psycho_mantis's avatar
    Erkek
    dehset2001 bunu yazdı:
    -----------------------------
    NEREDE TİKKY SOK SİKİ!

--------------------------------
    tikky nedemek bu laf baya su aralar moda
    hiphop tarzına takılanlardan özlikle bu lafı duyorum

-----------------------------
    abi bu lafı hip hop tarzı takılanlar diilde paranın kölesi olmamış insanlar söylüyo [eğer hiphop dinleyip parasıyla övünen arkadaşların varsa git zük onu ii gelir]

kötülerin gölgesi olmaz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Negative: bu konuda sana katılıyorum, hiphop, rap müzik bile deil bence... ama sagopa kajmer i dinle yinede :)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    way holy baba sende dinliyosun bakiyom sagopa kajmer felan ,kesin ilginc kufurlerinden dolayi dinliyosundur dimi

Laaaaaan.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    ya abi müzik insandan insana değişir, kimisine melodiler önemli kimisine sözler önemli...

bana göre sözler hep ön plandadır o yüzden rap dinlerim ve yaparım, ama dandik saçma rap parçalarıda vardır mesela saçma karı kız hikayelerinden bahseden, yok o barda böle yaptım, hadi gel eylenelim hop hop diye rap yaptığını sana bi dolu adam vardır... Ama adam gibi sözleriyle protesto eden, düşüncesini belirten adamlarda vardır işte ben ona rap derim (sagopada aynen bu türe giriyor,gerçi biraz sert giriyor ama:) Haa türkçe rapa gelince en iyi şu an CEZA valla adam sahnede uçuyor, aklından geçeni çekinmeden takır tukur sölüyor... ama bi dolu adam var bi sürü lafı bağıra çağıra sölüyo kıçını yırtıyo ama karşısındaki hiç bişe anlamıyo...

Şu tikky olayına gelince, rapçilere tikky denmesini çok rahat anlayabiliyorum çünkü, bu ülkede kafasına bereyi,kulağına küpeyi,kıçınada folloş bi pantolan geçiren herkes rapçiyim deyim karı kız peşine çıkıyor... Ama bişe söliyeyim adam gibi rap dinleyip hiphop kültürünü benimseyen adamlarda bu tikkylerden nefret ediyor çünkü gerçekten hiphopçu olanlar bu salak insanlar yüzünden tikky damgası yiyor...

Valla bu yazıya yaptığım ilk parçanın nakaratıyla son veriyorum, bu şarkıda bu tikkylere bi araba küfür edip, gerçek rapcilere bunlara pabuç bırakmalarını sölüyodum....

No War,Just Respect
    Benim istediğim ise değil köstek
    Sende adam gibi rapçiysen
    Gel arkamada ol bana destek...

Ama bu şarkıdan sonra şu " gel arakama ol bana destek" lafından bü sürü dalga geçenler oldu sora banada komik geldi valla :)))

anca gidersin...
Toplam Hit: 16335 Toplam Mesaj: 76