folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turkcell Superbox Sorunu

Turkcell Superbox Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

vay amk adamlar turkcel bank çıktı ancak modemi değiştireyim yoksa da 500 gayme verecez yapacak biley yok

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Superbox almayı düşünenlere Vodafone öneriririm. 110 TL  ve Türk Telekom baz istasyonları ile frekans birleştirmesi yaptığından hız çok iyi. Sadece 10 megabit paketi var şuan ama hız sınırı yok.

Şuan sadece vergi levhası olan esnafa ve altyapısı olmayanlara verdiklerinden pek bilinmiyor. 

https://www.youtube.com/watch?v=sjJBPk-GZEY

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

hocam yarın iptal ettiriyorum müşteri hizmetleri ping 150-300 ms arası normal hızda zaten kadar diyoruz diyor ne varsa tt de varmış :)

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Superbox almayı düşünenlere Vodafone öneriririm. 110 TL  ve Türk Telekom baz istasyonları ile frekans birleştirmesi yaptığından hız çok iyi. Sadece 10 megabit paketi var şuan ama hız sınırı yok.

Şuan sadece vergi levhası olan esnafa ve altyapısı olmayanlara verdiklerinden pek bilinmiyor. 

https://www.youtube.com/watch?v=sjJBPk-GZEY

Hocam bu hangi tarife?

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

hocam yarın iptal ettiriyorum müşteri hizmetleri ping 150-300 ms arası normal hızda zaten kadar diyoruz diyor ne varsa tt de varmış :)

Hocam biz aradık, ya değiştirin ya da şikayet edelim dedik. Daha bağlayalı 1-2 gün olmuştu, şimdiden böyle dert çekeceksek hiç başlamayalım falan dedik. Bi gün sonra gelip sıfır cihaz + sim kart falan taktılar. Sorun bitti. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@rappermcs

Vodafone Evde Wifi 10 diye geçiyor. Siteden normal internet bağlatır gibi başvuruyorsun adresine altyapı yoksa çıkıyor.

Eğer vergi levhan varsa direk bayidende başvurabilirsin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Kadar kelimesi BTK'da kabul değil işte. Sana kanunen vaat ettikleri hızın %80'ini vermek zorundalar. Yani en az 8 megabit alman gerekiyor. Ceza ödememek için buradan yardırabilirsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

Hocam şikayet varda da yaz durumunu sosyal medyada yaz sorununu ve sorununa sundukları çözümü. İnanki bütüm kurumsal firmalar seri bir şekilde geri dnüş yapıyorlar.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Aklınızda bulunsun 3 kez haklı arıza kaydı açtırdığınızda, taahhüdü cezasız iptal etme hakkınız bulunuyor bütün operatörlerde.

Daha önce de superonline'den adsl hizmeti alıyordum, ibneleri arıyorum her seferinde allem edip kallem edip arıza kaydı açmıyorlar sorun düzeldi diyip kapatıyorlar telefonu.

Sonra işi çözdüm, 1 ay içerisinde 3 sefer haklı arıza kaydı açtırırsanız ve sorun çözülmezse taahhüdü cezasız iptal ettirme hakkınız oluyormuş.

Bana da dediler 500 tl cayma bedeli var diye, bu şekilde ceza ödemeden iptal ettirip ttnet'e geçtim, dünya varmış dedim..

Toplam Hit: 12160 Toplam Mesaj: 20
tu