Turkcell Yada Vodafone Da Çalışan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

selamlar babam ile birbirimizi yanlış anlamamız sonucu hattı vodafone a taşımış ve turkcellde tahadüt var 92 tl çıkıyor 

şimdi eğer turkcelle geri dönersek turkcell bu parayı almayacağını söyledi böyle bir şey var mı?

vodafoneda kalırsam vodafone bu ücreti ödeme durumu olur mu? 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Taahhüt bozulursa yaralandığın indirimleri toptan geri isterler. Turkcell'e geri dönmeniz bir şeyi değiştirmez. 

Vodafone'da karışmaz. Özetle 92 liranın sizden çıkacağı varmış kaderde sağlık olsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Taahhüt bozulursa yaralandığın indirimleri toptan geri isterler. Turkcell'e geri dönmeniz bir şeyi değiştirmez. 

Vodafone'da karışmaz. Özetle 92 liranın sizden çıkacağı varmış kaderde sağlık olsun.

turkcell müşteri hizmetleri turkcelle gelin konuşalım dedi

o zaman geçmeyeyim :D babama söylemeden ben ödeyeyim 

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Geçiş işlemi talebinde ne zaman bulundunuz ? Turkcell'den vodafone geçiş talebi ne zaman oldu ? 

Talebi Vodafonedan geri çektirirsen Turkcellde kontrat bozulmaz ceza yansımaz, Ama bunun bir süreci vardı ne kadardı bilmiyorum. 

Turkcell ve Vodafone da çalıştım şuan ikisinde'de çalışmıyorum. Süreç değişmişte olabilir Vodafone yada Turkcell Bayisinden daha detaylı öğrenirsin.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Geçiş işlemi talebinde ne zaman bulundunuz ? Turkcell'den vodafone geçiş talebi ne zaman oldu ? 

Talebi Vodafonedan geri çektirirsen Turkcellde kontrat bozulmaz ceza yansımaz, Ama bunun bir süreci vardı ne kadardı bilmiyorum. 

Turkcell ve Vodafone da çalıştım şuan ikisinde'de çalışmıyorum. Süreç değişmişte olabilir Vodafone yada Turkcell Bayisinden daha detaylı öğrenirsin.

önce beni aradılar kimlik lazım diye ben iptal etmek istiyorum dedim vazgeçtim dedim sonra babamı aramışlar babam kimliği göndermiş

yarın hat açılıyor aktif olacak şekilde faturam 25 inde kesiliyor 25 ine kadar tekrar turkcelle dönersem yine öder miyim o ücreti? 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    archair23 bunu yazdı

önce beni aradılar kimlik lazım diye ben iptal etmek istiyorum dedim vazgeçtim dedim sonra babamı aramışlar babam kimliği göndermiş

yarın hat açılıyor aktif olacak şekilde faturam 25 inde kesiliyor 25 ine kadar tekrar turkcelle dönersem yine öder miyim o ücreti? 

Hcam geçiş işlemi olduktan sonra her türlü ödersin

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

girdi o zaman 92 tl 

tahadüt bozma ücretini ben ödeyebilir miyim? faturadan ayrı yoksa ikiside toplumu ödenir? 

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

girdi o zaman 92 tl 

tahadüt bozma ücretini ben ödeyebilir miyim? faturadan ayrı yoksa ikiside toplumu ödenir? 

ikisi tek faturada gelir o bedel ve normal bedel ayrı ayrı görünür faturada

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hay amk vodafoneu durduk yere 92 tl girdirdin 

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

türksel geri dönersen ödetmem demişse, vodafon da açılmadı halihazırda, direk türksele dönüş işlemi yaparsanız, vodafonu kullanmamış olacağınızdan ötürü yansımayabilir cezai işlem. türksel de yansıtmam demiş, dönmüş olursunuz.

enteresan detaylar var. mesela eski türksel taahhüdü 12 aydan uzun süreli ise (13+) cezai bedel dedikleri olay direk geçersiz kalıyormuş. THH başvurusuyla iade alabiliyorsun falan. karmaşık şeyler. çetrefilli biraz da

...said addicted.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

türksel geri dönersen ödetmem demişse, vodafon da açılmadı halihazırda, direk türksele dönüş işlemi yaparsanız, vodafonu kullanmamış olacağınızdan ötürü yansımayabilir cezai işlem. türksel de yansıtmam demiş, dönmüş olursunuz.

enteresan detaylar var. mesela eski türksel taahhüdü 12 aydan uzun süreli ise (13+) cezai bedel dedikleri olay direk geçersiz kalıyormuş. THH başvurusuyla iade alabiliyorsun falan. karmaşık şeyler. çetrefilli biraz da

Vodafone'dan numaranız şu tarihte taşınacaktır mesajı geldikten sonra hat Vodafone'da açılana kadar numara taşımaya kapatılır. Yani şuan başvursa sistem red edecektir. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1638 Toplam Mesaj: 20
turkcell vodafone