Turkcell Yada Vodafone Da Çalışan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sensiz_aglamam
    sensiz_aglamam's avatar
    Dişi

2019 yilinda devlete sizin adiniza odenmis olan Telsiz Kullanim Ucretinin tarafinizdan tahsil edilemeyen 23,84 TL lik kismina iliskin borc bilgileriniz, numaranizi tasidiginiz isletmeciye bildirilecektir. KVKK'nin 11. maddesi kapsamindaki haklariniza http://vftr.co/gp 'den ulasabilirsiniz. B003

Bende Türk telekoma geçiş yaptım Vodafone den böyle bir mesaj geldi. Faturasız hat kullanıyorum bunu nasıl ödicem TL yükledikten sonra hattım dan kesilecek mi acaba? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

26 yaş altıyım hattın sahibi peder

kendimi kullanıcı olarak tanıttım ama gidip şubede merbis doğrulaması yapın diyor 

ne alaka turkcelle hiç böyle bir şey yoktu direkt geçirdiler genç turkcelle 

vodafone harbi boklukmuş ya 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

kendimi kullanıcı olarak tanıttım ama gidip şubede merbis doğrulaması yapın diyor 

Vodafone sistemleri Telsim altyapısı üstüne kurulu yıllardır yama yapıla yapıla bohçaya dönmüş bir sistem. Sürekli hata verir. 2005 yılında Telsim'de aynı hataları verirdi. Hesapla oradan işte.

Vodafone Türkiye'yi Kuveytliler alacaktı ama fiyat konusunda anlaşmazlık olunca iptal oldu. Adamlar satılacak diye 2 yıldır altyapıya sıfır yatırım yapıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

Vodafone sistemleri Telsim altyapısı üstüne kurulu yıllardır yama yapıla yapıla bohçaya dönmüş bir sistem. Sürekli hata verir. 2005 yılında Telsim'de aynı hataları verirdi. Hesapla oradan işte.

Vodafone Türkiye'yi Kuveytliler alacaktı ama fiyat konusunda anlaşmazlık olunca iptal oldu. Adamlar satılacak diye 2 yıldır altyapıya sıfır yatırım yapıyor. 

vodafone tahadüt vermeseydi direkt çıkardım bu ne amk turkcellin müşteri hizmetleri bunların 10 katı 

adama diyorum kendimi kullanıcı olarak tanıtmak istiyorum diyor 26 yaşından büyüksünüz diyorum ben oğluyum kendimi kullanıcı göstericem hattı kendi üzerinize almanız gerek diyor

sonra aradım başkası yaptı işi 

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam paran varsa Turkcell, yoksa Telekom kullanacaksın. Vodafone bok yesin. 

Ayrıca Vodafone ilk ay olduğu için sadece faturayı indirimsiz fiyattan ödersin. Eğer Vodafone'dan çıkacaksan bu ay çıkmalısın.

mkyb tarafından 19/Nis/19 14:48 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

aynen. güzel önermeydi. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ayrıca Vodafone ilk ay olduğu için sadece faturayı indirimsiz fiyattan ödersin. Eğer Vodafone'dan çıkacaksan bu ay çıkmalısın.

turkcellden durumu tam öğreneyim eğer geçen tahadüt ücretini almayacaklarsa hemen geçeyim

sikmişim vodafoneu 

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

amk turkcelli 8 yıllık müşteriden almasa geri dönecektim 

şimdi vodafone da kalıcam 

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dedik sana alırlar. O parayı sözleşme karşılığı alınıyor. Numarayı taşırsan sözleşme bozulur. Bozuluncada affetmezler. Bankalar 1, bunlar 2. Öpmek için fırsat olsun yeter ki.

Toplam Hit: 1655 Toplam Mesaj: 20
turkcell vodafone