Türkiye & İran

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar kimse inkar edemez yapılan hamleler yaşanan olaylar aynen bunu gösteriyor izleyin ve görün derim ben

http://www.youtube.com/watch?v=bMGe6LsQaJA

Önce :

http://www.biyografim.net/images/person/orjinal/Riza_Pehlevi4_yasamoykusu.JPG

Sonra :

http://www.islamidavet.com/wp-content/gallery/imam-humeyni/imam_humeyni%20%2831%29.jpg

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

Mantıklı... (düşünüyorum)

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bir devrim olacagı kesindi iran da ancak türkiye de böyle birşey mümkün degil , bende çok kafa yordum bu işe.

artı olarak bizler içinde ne olursa olsun özgürlükçü insanlarız , şimdi şeriat isteyenler bile öyle birşey olursa başka ülkeye kaçar ama olmayacağından emin olabilirsin 

iran da islami olmasa komünist darbesi olurdu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:
    -----------------------------

bir devrim olacagı kesindi iran da ancak türkiye de böyle birşey mümkün degil , bende çok kafa yordum bu işe.

artı olarak bizler içinde ne olursa olsun özgürlükçü insanlarız , şimdi şeriat isteyenler bile öyle birşey olursa başka ülkeye kaçar ama olmayacağından emin olabilirsin 

Doğru hocam haklısın ama görüyorsun adamlar bir anda  yapmıyorlar bizde yavaş yavaş kimseye farkettirmeden yapıyorlar bu işi refarundum, seçim, ergenekon derken ne hale geldiğimize bak

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

ödünüz kopuyor yav, az relax

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

SweeneyTodd bunu yazdı:

PanxeR bunu yazdı:

Doğru hocam haklısın ama görüyorsun adamlar bir anda  yapmıyorlar bizde yavaş yavaş kimseye farkettirmeden yapıyorlar bu işi refarundum, seçim, ergenekon derken ne hale geldiğimize bak

yavaş yavaş evet bende rahatsızım da başbakan kaç kere kendisi de kabul etti öyle birşey olmayacağını 

oy verecek parti olsa zaten bunlar olmazdı 

birde şahın paralı askeri ile bizim halk ordusu arasında bi fark var , ha olursa  binde 1 ihtimalde olsa bende başka ülkeye giderim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

SweeneyTodd bunu yazdı:

PanxeR bunu yazdı:

yavaş yavaş evet bende rahatsızım da başbakan kaç kere kendisi de kabul etti öyle birşey olmayacağını 

oy verecek parti olsa zaten bunlar olmazdı 

Kabul etti olmaz dedi inandık dimi bizde. Hocam oy verecek partinin olmaması en kötü olana oy atmamızı gerektirmez böyle bir durumda kötünün iyisi kuralı girer devreye

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Şeriatten değil şeriatten primlenenlere karşıyız aga. Önce bunun farkı anlaşılsın hele.

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Alttaki linki açın izleyin anlayacaksınız

http://en.vidivodo.com/552225/kaynayan-suya-atilan-kurbaga

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

AsilKan bunu yazdı:

Şeriatten değil şeriatten primlenenlere karşıyız aga. Önce bunun farkı anlaşılsın hele.

Yanlış anladım dimi şeriate karşısın ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

Şeriatı getirmek isteyebilirler... getirebilirlerde... Fakat ben canımı veririm cumhuriyetimi vermem. Cumhuriyetimi almak için ilk önce canımı almak zorundalar.

Toplam Hit: 14256 Toplam Mesaj: 112