folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Türkiye De Kamp Yerleri Neden Bu Kadar Pahalı?

Türkiye De Kamp Yerleri Neden Bu Kadar Pahalı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

geçen sene izmirde dikilide onun öncesinde çandarlıda kamp yaptım dikilide ailecek yaptık aslında oda pahalıydı ama keyifliydi

bu yıl muğla tarafına bakayım dedim kamp yapanlar bilir meşhur aktur kamping var adamlar çadır alanı için ayrı çadırın içinde kalacak için ayrı para alıyo :) bugün aradım üstelik sadece ağustos da sınırlı yer kalmış oda bitmedi 7 günden aşağı rezervasyon almıyorlar

şöyle söyleyim çadırı benden vs 4 kişilik aile 7 gün 5 k ediyo

başka bir yere bakayım dedim onunda mangal yasak ateş yasak araba otopark ücreti günlük 20 tl felan kafayı yemişler amk

daha başka yer buldum mekan güzel çadır başı ücret alıyorlar oda güzel ama ondada telefona bakan yok

muğla genelimi böyle ben izmirdeki alanlarda hiç böyle sıkıntı yaşamadım en azından telefona bakıyorlardı 1 kişi gelecekse yer yok diyorlar 4 kişi ise yer var diyorlardı adamların huyunu suyunu öğrendim :)

tavsiyeleriniz nedir?

kamp alanında kamp yapılmaz geyiğini geçin 4 kişilik aile ile doğayamı sıçalım amk

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FrodoTheYuzuksuz
    FrodoTheYuzuksuz's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

geçen sene izmirde dikilide onun öncesinde çandarlıda kamp yaptım dikilide ailecek yaptık aslında oda pahalıydı ama keyifliydi

bu yıl muğla tarafına bakayım dedim kamp yapanlar bilir meşhur aktur kamping var adamlar çadır alanı için ayrı çadırın içinde kalacak için ayrı para alıyo :) bugün aradım üstelik sadece ağustos da sınırlı yer kalmış oda bitmedi 7 günden aşağı rezervasyon almıyorlar

şöyle söyleyim çadırı benden vs 4 kişilik aile 7 gün 5 k ediyo

başka bir yere bakayım dedim onunda mangal yasak ateş yasak araba otopark ücreti günlük 20 tl felan kafayı yemişler amk

daha başka yer buldum mekan güzel çadır başı ücret alıyorlar oda güzel ama ondada telefona bakan yok

muğla genelimi böyle ben izmirdeki alanlarda hiç böyle sıkıntı yaşamadım en azından telefona bakıyorlardı 1 kişi gelecekse yer yok diyorlar 4 kişi ise yer var diyorlardı adamların huyunu suyunu öğrendim :)

tavsiyeleriniz nedir?

kamp alanında kamp yapılmaz geyiğini geçin 4 kişilik aile ile doğayamı sıçalım amk

valla bende kamp alanında kamp yapılmaz düşüncesindeyim ama işte araba yok bir şey yok ne yaparsın :D Bunun haricinde evet bokunu çıkarmış durumdalar. ama inan artık anlayamıyorum ney pahalı ney ucuz. önüme gelene "vaay demek bu kadar oldu ha" deyip ödüyorum. öyle bi dönemdeyiz.

Acı Çekene Saygı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Otellerin nasilsa full kapasite turistlere ve almancilara calisacagini bildiklerinden kampinglerde istedikleri fiyatları öttürebilecegini biliyorlar mevzu tamamen bu.

Kazakistanda lpg ye yuzde yuz zam yaptilar diye cikan isyan da hukumeti dusurduler amk. Hukumettin zammi fazlasiyla geri almasina ragmen!

Bizde elektrige yuzde 125 zam yaptilar kimsenin sikinde bile degil ustelik elektrik butun herkesi ilgilendiren bisey.

O yuzden kimse kusura bakmasin bu halk sikildikce ben zevk aliyorm. 

tabi lan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

Otellerin nasilsa full kapasite turistlere ve almancilara calisacagini bildiklerinden kampinglerde istedikleri fiyatları öttürebilecegini biliyorlar mevzu tamamen bu.

Kazakistanda lpg ye yuzde yuz zam yaptilar diye cikan isyan da hukumeti dusurduler amk. Hukumettin zammi fazlasiyla geri almasina ragmen!

Bizde elektrige yuzde 125 zam yaptilar kimsenin sikinde bile degil ustelik elektrik butun herkesi ilgilendiren bisey.

+1

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek

Şey gibi olmuş bu soru sanki her şey çok iyi çok güzel bi kamp yerleri pahalı gibi olmuş.

Günlük 20 tl iyiymiş bu arada 1,49$'a cennet vatan Türkiyemde kamp yapıyorsun hala şikayet peşindesin hocam.

Böyle düşününce her şey mantıklı geliyor sana da tavsiye ederim :)

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    PersonalJesus bunu yazdı

Şey gibi olmuş bu soru sanki her şey çok iyi çok güzel bi kamp yerleri pahalı gibi olmuş.

Günlük 20 tl iyiymiş bu arada 1,49$'a cennet vatan Türkiyemde kamp yapıyorsun hala şikayet peşindesin hocam.

hocam yanlış anladın sadece arabaya günlük otopark ücreti 20 lira

çadır yeri için ayrı para + kişi başı ayrı para  

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Bu işle uğraşmış biri olarak söylüyorum 

Fiyat normal .

Karadeniz kıyıları daha pahalı 

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    PersonalJesus bunu yazdı

hocam yanlış anladın sadece arabaya günlük otopark ücreti 20 lira

çadır yeri için ayrı para + kişi başı ayrı para  

Hmm baya tuzluymuş hocam. Tabii yine bizim için tuzlu...

Konusu gelmişken bu alandaki fikirlerimi de belirteyim.

Bence devletin bir karar alıp kamp, tatil gibi yerlerde bazı ülkelerin müzelerde uyguladığı kararları uygulaması gerekiyor. O karar ne? Turiste ayrı, vatandaşa ayrı fiyatlandırma. Bunun sebebi de fiyat aynı olunca ya vatandaş sikiliyor ya da turist çok çok ucuza keyif çatabiliyor. Yok öyle 3 dolar ile TR'ye geleyim keyif çatayım. Belli standart neyse o fiyatı ödesin turistler. Ha diyecekler ki vatandaşın ayrıcalığı ne? Bizim aksimize, turistler her yıl 12 ay boyunca Türkiye'de çalışıp vergi ödemiyor. 

Diğer fakir ülkelerde müzelerde görüp garipsediğim ancak mantıklı düşününce iyi fikirmiş lan dediğim bir durum bu arada.

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

++1

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

https://cubucakcamping.com/ buraya bir bak hocam geçen sene rezervasyon yapmıştım ama son anda vazgeçip olimpos'a gittim.

Fiyat olarak felan uygundu.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

çadır ile kamp işi aileye göre değil kesinlikle evlenmeden önce yada çocuktan önce yapılacak şeyler bana göre.

okadar para vereceksen karavan kirala yada pansiyonda kal, ev kirala vb.

2 gecelik kampa gidiyoruz ara sıra bakir koylara ( bildiğin yolu bile yok neredeyse )

damacana ile su götürüyorum duş vb. için

tuvalet için ıslak mendil vb.

soğuk termos dolap maksimum 1 gün dayanıyor oyüzden 2. gün markete gidip buz + tekel ürünlerini yenilemek gerekiyor.

PanxeR tarafından 05/Oca/22 15:39 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1514 Toplam Mesaj: 20
kamp alanları kamp