folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Türkiye E-Spor Sektöründe Koşuyor

Türkiye E-Spor Sektöründe Koşuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    Opsiyonel_Bilgiler bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    samato bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı
    Opsiyonel_Bilgiler bunu yazdı

bişey söylicem, bu kadar yazılımcı mazılımcı bişeysiniz, ben anlamam pek sizin işlerden. kafa kafaya verelim bi oyun yapalım senaryosunu, hikayesini ben yazıcam. pm falan atarsınız bana.

Hocu o iş öyle olmuyor. :))

:))))

:(((((( herkes 1 tl verse

rica ediyorum aşama aşama patatese anlatır gibi anlatın. belki bir görev dağlımı yapabiliriz :(

skynet, teşekkür ederim 

ama böyle yapamayız demekle olmaz :D

bişeylere çözüm üretebiliriz. aklıma ufak tefek şöyle bişeyler geliyor mesela:

- 10 kişi yerine 20 kişi çalışırız. bu 20 kişi bir ayda bir en az bir pazar veya tatil gününü komple feda eder. bunun dışında birkaç saat daha da çalışır, hafta içi falan. Knight online steame geldi bizde bile çok var işteyken oynuyorum diyen :D

- şirketleşme olmadan bir süre photoshop gibi programları ev bilgisayarında lisanssız olarak kullanmak pek ala mümkün.

- buradaki birçok insann kişisel bilgisayarı gerçekten çok güçlü olduğunu da biliyorum.

- ille piyasayı sarsacak cod gibi bir oyun yerine orta segment de denenebilir. daha kısa sürecektir. orta segment olup piyasayı sarsan bir çok oyun var. farcry'ın birincisi mesela, şu an başka aklıma gelmedi.

- geriye bir tek reklam kalsın. hayrına tbt deki herkes kendi sitesinde ufak bi reklam bile koysa müthiş birşey olacaktır.

hani yani bence denenebilir.

(bu arada photoshop da kullanabiliyorum mutlaka katkım olur :) )

imza mı gelmiş?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

@Opsiyonel_Bilgiler;

Bir önce örnek verdiğim gibi Fez, FNaF gibi oyunlar yapılabilir. Ben de yapmaktan heyecan duyarım. Ama bu tür projeler hep kağıt üstünde kalır. :)

Toplam Hit: 3016 Toplam Mesaj: 23
oyun super massive space soldier