folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder TÜRKİYEDE 205 BİN VATAN HAİNİ VAR!!!!

TÜRKİYEDE 205 BİN VATAN HAİNİ VAR!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek

VATAN HAİNİ

...Vatan çiftliklerinizse, kasalarınızın ve çek defterlerinizin içindekilerse vatan, vatan, şose boylarında gebermekse açlıktan, vatan, soğukta it gibi titremek ve sıtmadan kıvranmaksa yazın, fabrikalarınızda al kanımızı içmekse vatan, vatan tırnaklarıysa ağalarımızın, vatan, mızraklı ilmühalse, vatan, polis copuysa, ödeneklerinizse, maaşlarınızsa vatan, vatan, amerikan üsleri, amerikan bombası, amerikan donanması, topuysa, vatan, kurtulmamaksa kokmuş karanlığımızdan, ben vatan hainiyim.
    ...Yazın üç sütun üstüne kapkara haykıran puntolarla: Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ!..

(Nazım Hikmet RAN / 28.07.1962)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bi denyo bi şey yazdı ardından 100 denyo yazdı ne ciddiye alıyorsunuz be hocalar?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    liseli
    liseli's avatar
    Erkek

canım kardeşlerim benim
    çok garip
    ben, herkesi herşeyi bazen en yakınını bile kendine düşman bilen(hisseden) , kişilere atıfta bulunmak için yazdım.

yaşım 25, ve hala bu ülkede insanların birbirlerine karşı bitmeyen kinlerine, cinliklerine, ayrımcılıklarına şahit oluyorum.

öyle bir ayrımcılık ki gelip kapınıza kadar dayayınıyor.
    abi ben kürtlerden nefret ediyorum.
    ben türküm ama izmirliyim.izmir dışından adam çıkmaz.
    abi karşıyakalıyım, izmiri sikeyim.
    abi ben zafer mahalesi çoçuğuyum, karşıyakanın amına koyayım hepsi piçtir..........vs

bu döngünün sonunda kendiniz dışında herkese karşı bir kin bir düşmanlık duyduğunuz ortaya çıkıyor.

garip işte,.........şu şekilde bağlayalım..................................

mercedes sosa nın dediği gibi " ben dünya vatandaşıyım"

gracias a la vidaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    saygılarımla

abrazame con el mar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

Bi denyo bi şey yazdı ardından 100 denyo yazdı ne ciddiye alıyorsunuz be hocalar?

o  bir  denyo  ne yazmıs 205 bin  vatan haini  mi var?  yani  o  kadar  vatan haini  var  demiyorum yok  da  demiyorum.artı  olayı   seviyesizleştirmeyelim arkadaşlar.HAİN  BU HER YERDEN ÇIKABİLİR.

ordan  çıkmaz  burdan çıkmaz  diyemeyiz  ama ben şuna  inanıuyorum  hainler  bu  kadar  fazladır  ama  kilit  adamalr  asıl  hain olurlar.yani  gücü parası ve yetkisi  olanların  yaptığı  hainlik  çok ses  getirir  ve  bizim ülkemize  çok zarar  verir. artı  bana denyo  demiş  olman beni  çok üzdü.sen yetkilisin  galiba bu  siteyi ve herkesi eviyorum kimseyle  problemim  yok.bana ne derseniz  deyin  ben tahribat üyesi olmaya devam etcem inşallah.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    Knowledge bunu yazdı:

crashboy bunu yazdı:

En büyük vatan hainide mit,jitem ve bu bakan gibi itlerdir.
    adam öldüren , isgence yapan, halka kursun sikan, daha gecen gün gözümüzün önünde olanlari gördük.
    semdinli....

aman diyim, bu kadar büyük konuşma arkadaşım. çok büyük bi genelleme yapıyosun.

bak kardeşim  sen mit jitem gibi  büyük bir  teşkilata  böle  şeyler  diyemezzsin tamam mı bu 1

2.cisi de şemdinlide  adam  hain olmayabilir o  adamın ne oldugunun   bilemeyiz.olayların içinde  olaylar  var.sen  kimsin ki  adama  şemdinlideki  adam hain diyosun  o  adam hain değildi  ali kaya  hain değildi.jitem dedi  git  vur  oda  vurdu. artı  mitin alakası bile  yok  sen onada  dil uzatıyosun.

mit  ve  jitemde  hainler  oalbilir.ama    hepsine birden  haindir  diyemessin  seni  şiddetle kınıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trk
    trk's avatar
    Erkek
    :) bilgisayar basinda gercek dünyadan uzak kalmis,
    cok vatansever cok milliyetci cok devletci arkadaslarim;
    mit nedir jitem nedir bir aciklayinda ögrenelim.
    mit ve jitem birlikte calisirirmi calismazmi bunuda söyleyinde onuda bilelim.
    mit ve jitem derin devlet iliskilerinde ne rol oynuyor bunuda söyleyin bakayim.
    mit ve jitem kac tane genci kacirip kendi ugruna calistiriyor bunuda söyleyin...
    mit ve jitem elemanlari elini kolunu salliyarak kac tane adam öldürdü bunuda söyleyin...

biraz gözlerinizi acin. neyse ya kimlerle ugrasacagim.
    elemanin nicki mit :) gizli ajan özentzisi oldugu nasilda belli.
    git fbi cilik felan oyna sen :P

internette ögrenilmiyor bu dengeler,
    düzeni degerlendirebilmek icin politik elestirilerle yaklasmaniz lagzim.
    derin devlet meseleleri bunlar, kurtlar vadisi hayranlari sizi :)

rastgele
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

str et lem liseli bende bostanli da kaldim ksk den adam cikmiyo :)))))))))))))))

ksk li tikkyy sin sen bide allah bilir.salla mllti kasimpasa seyinden assaaa:D

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

cruash boy söle bakalım sen sana nre zxararı var jitemin.bugun eger pkknın bombalama eylemlerinde akrabları  ölenlkerin yerin de olsan jitemin önemini anlardın dallama seni

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    BosKurt bunu yazdı:

liseli bunu yazdı:

vatan hainleri listesi (alfabetik değildir);
    kürt halkı
    ermeniler
    çingeneler
    solcular
    komünistler
    satanistler
    eşcinseller
    konyalılar
    tunceliler
    bizim karşı mahalle
    bizim karşı apartman
    bizim karşı takım
    bizim karşı komşu
    babam
    annem
    ...vs

Konyalılar sana naptı lam.ziktiler mi hee.Konyalılara laf atıyon dallama.Adam ol önce de ondan sonra konuş.Konyalılar kadar milliyetçi olan bir yer var mı lan.

haklısın zaten ondan altı erenler üstü verenler diyolar

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    mit bunu yazdı:

Knowledge bunu yazdı:

crashboy bunu yazdı:

En büyük vatan hainide mit,jitem ve bu bakan gibi itlerdir.
    adam öldüren , isgence yapan, halka kursun sikan, daha gecen gün gözümüzün önünde olanlari gördük.
    semdinli....

aman diyim, bu kadar büyük konuşma arkadaşım. çok büyük bi genelleme yapıyosun.

bak kardeşim  sen mit jitem gibi  büyük bir  teşkilata  böle  şeyler  diyemezzsin tamam mı bu 1

2.cisi de şemdinlide  adam  hain olmayabilir o  adamın ne oldugunun   bilemeyiz.olayların içinde  olaylar  var.sen  kimsin ki  adama  şemdinlideki  adam hain diyosun  o  adam hain değildi  ali kaya  hain değildi.jitem dedi  git  vur  oda  vurdu. artı  mitin alakası bile  yok  sen onada  dil uzatıyosun.

mit  ve  jitemde  hainler  oalbilir.ama    hepsine birden  haindir  diyemessin  seni  şiddetle kınıyorum.

mitcilik sanamı kaldı

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
Toplam Hit: 12569 Toplam Mesaj: 36