folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkiyede Hangi Sehirde Yasamak İsterdiniz?

Türkiyede Hangi Sehirde Yasamak İsterdiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Şöyle bir durum var,sevdiğimiz insanlar,ailemiz falan şu anda bulunduğumuz memleketlerde yaşadığından ister istemez memleketlerimizi söylüyoruz..Yurdumda o kadar güzel şehirler var ki..İstanbulun imkanları,karadenizin yeşilliği,akdenizin denizi,egenin güzelliği,orta anadolu,doğu ve güneydoğu anadolunun güzel insanının karışımı bir şehir iyi olurdu..Var mı öyle bir yer?Bilmiyorum..

Çanakkale'den memnunum

Çekil,Önümden Çekil...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    izmir eskişehir canım demokrat kentlerim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    ankarada tabiki...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    konya/ereğli olmasında heryere razıyım sıkıldım yau artık bi bok yok amk bide gelişmiş ilçe nerdeyse il olacak(!)

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    kocaeli gebze istanbul arasında gidip geliyorum merkez olması itibariyle hem istanbul hem kocaeli arası böyle iyi

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByNiko
    ByNiko's avatar
    Erkek
    Kendi toprağımın yani doğunun güzel ve şirin bir köyünde yaşamakisterdim

Serefsizlerin serefsizce yasadigi bu dünyada Sende serefsizce Yasiyorsan ADiLiGiNE boncuk takta NAZAR DEGMESiN!!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

candas_seven bunu yazdı:
    -----------------------------
    ComputerWolf bunu yazdı:
    Herkes kendi memleketini sever bende Adana ve Izmir :) ...Adana cok kral abi ,patirti kuturtu fazla yok ,gol tarflarindan evin olacak ,kopeklerin olacak gole baliga, yuzmeye gidecen...arada agaclarin arasinda cinsel iliskiye girenleri izlicen falan guzel bir kent...hafta sonlari demirspor maclarinda stres atacan....cok sicak olunca 1-2 hafta yaylalara cikacan....serinlemek istediginde ozel havuza neyim gitmicen gole veya sulama kanalina dalacan....acsan cebinde paran yoksa gir bitane kebabcidan parca ekmek iste ye...ne bilim ...havasi gibi sicak bir kent seviyorum abi adanayi....sokaklardaki cocuklarin hala cocukluklarini yasayabildigi biryer burasi...saklambac..kovalamaca..yedikule...birdirbir...tek elma...kor ebe...aksamlari evlerin ziline basip kacma...bahar mevsiminde bahcelerden erik-yenidunya calma...mahalleler arasi kavga...4bisiklete 12-13 kisi binip gole yuzmeye gitme...semt pazarlarinda soguk su satma....gibi seylerin hala yasandigi super bir kent...Adana RuleZzz.....ama yurt disina cikarsam Ingiltere/Liverpool da yasamak istiyorum :D
    kardeş varya süper tanıttın adanamı su parca ekmek mevzusu hala yapıyormusun sen ben deniyorum yas 21:)

yok abi artikyapamiyoruz kazik kadar adam olduk :D ama parca ekmegini yedigim kebapcilar hala ayaktalar...su sattigim pazarlarda hala kurulur gunlerinde :D aglayasim geldi la :S duygulandim amk :S

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    İzmir..

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    herseyın normal oldugu tek sehır Ankara...

mimi " yim ben ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    denizi olsun yada deniz gibi görünen büyük bir gölde olabilir.

ftw
Toplam Hit: 9120 Toplam Mesaj: 73