folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkiyede Yazılım Firmaları

Türkiyede Yazılım Firmaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek

Selamlar,

Bu yaz yazılım mühendisi olarak mezun oluyorum ve şimdiden iş ilanlarına başvurmaya başladım. Veripark adlı firmanın mülakatlarına giricem bugün. Fakat ücretinden pek memnun kalmadım. Çünkü istanbulda çalışmak istiyorum ve istanbul-izmir yerlerini için aynı ücret politikasına sahipler. Sizden istediğim veripark gibi düzgün firmalardan önerebileceklerinizi yazarmısınız? ben olsam kesin şu firmaya başvururdum dediklerinizden özellikle.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

akınsoft var istersen bir gözat dostum.

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek

Asosyal bunu yazdı:
    -----------------------------

akınsoft var istersen bir gözat dostum.

akınsoftu inceledim fakat siteleri malasef hiç kurumsal değil. insan kaynakları, kariyer yada buna benzer hiçbirşey koymamışlar. 

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

www.bilmed.com.tr

Naber la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hocam öncelikle hayırlı olsun şimdiden .. yazılımcılık hayatında başarılar dilerim. Bilge adam eğitmen arıyordu .. hala devam ediyormu bilmiyorum birde bilge adama başvur.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

BİLGEadam Adanaya şube açıyor eğitmen alacaktır ama her bilgisayar mühendisini almaz zaten oranın öğrencilerinin büyük bölümü bilgisayar mühendisi:) freelance çalış hacım en güzeli yaşın gençse macera seviyorsan düzenli bir gelire ihtiyacın fazla değilse :)

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

madem konu acıldı sorayım.

orta seviye bi üniversiteden yazılım mühendisi olarak cıkıp, CEH & Netron & BilgeAdam vb yerlerden sertifika alınıp, yüksek lisans yapılırsa, is bulma lüksü ne kadar yükselir ?

yurtdısında calısma imkanı var mıdır ? 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mirliva
    mirliva's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

orta seviye bi üniversiteden yazılım mühendisi olarak cıkıp, CEH & Netron & BilgeAdam vb yerlerden sertifika alınıp, yüksek lisans yapılırsa, is bulma lüksü ne kadar yükselir ?

Çok yükselir hocam tavanı bile kırar ztn bilge adamda falan yazılım şirketlerinin piyasada kullandıgı geliştirme programlarını öğrenyosun oralardan bile sertifika alman önemli

Bir insanın sana neler verebileceği değil, senin için nelerden vazgeçebileceği önemlidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek

eğitmenlik pek düşünmüyorum açıkcası. birilerine bişey öğretmek beni sıkıyor. neyse başka alternatif firmalar yazabilecek olan varmıdır :)

buarada bilmed eleman aramıyormuş şu sıralar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

yurtdışında çalışma imkanı şu sıralar biraz zor. ben çok araştırdım. usa da akrabam var bu sektörde, onu bile geçen yıl işten çıkarmışlar. usa, canada ve avrupanın çoğu ülkesinde aynı durum söz konusu. ekonomik krizden çok fena etkilenmişler. yüksek için giden tüm öğrenciler okulları bitince ülkelerine geri dönüyormuş.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

ntxsoft bunu yazdı:

eğitmenlik pek düşünmüyorum açıkcası. birilerine bişey öğretmek beni sıkıyor. neyse başka alternatif firmalar yazabilecek olan varmıdır :)

buarada bilmed eleman aramıyormuş şu sıralar

görüştünmü kendileriyle. hastane otomasyonu yazıyorlar. anlaşmalı oldukları bi hastanede çalışıyorum bende.

Naber la?
Toplam Hit: 4991 Toplam Mesaj: 26