folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türkiye‘Nin 14 Şehrine Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişim Noktaları Kurulacak

Türkiye‘Nin 14 Şehrine Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişim Noktaları Kurulacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Parasını bizden kesmesinler faturalarımıza eklemesinler de ne bok yerlerse yesinler.

Benimde aklıma ilk bu geldi ki bence eklerler. Hangi iller olduğu belli mi acaba

Tüm bu servislerden yararlanacak şehirlerimiz ise şu şekilde; Ağrı, Ardahan, Bingöl, Bitlis, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Hakkari, Iğdır, Kars, Malatya, Muş, Tunceli ve Van.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Dentist bunu yazdı

Abi bu konu lanetli mi önüne gelen ban yemiş?

Benim merak ettiğim internet sınırsız mı olacak? Eğer sınırsız olursa bu illerdeki vatandaşlarımızın "ihtiyaçları" dahilinde internete fazla yüklenmeleri bizi etkiler mi? AKK için öyle diyorlardı o yüzden var diyorlardı ama konunun yabancısıyım yanlış bir şey söylemek istemem. Alt yapımız uygun mu? Değilse daha geniş kapsamlı nasıl bir çalışma yapılacak?

Yeni gelen bisi degil ttnetin kac yillik sistemi sadece bu illerde yok diye 1 kutu koyacaklar.

Millet uzay istasyonu dikilecek muamelesi yapmis resmen konuda. Belli noktaya cihaz koyuluyor tc ile giris yapiyorsun ayrica oyle sinirsiz degil belli bir limiti var gun icinde. Oldu o zaman bu cihazlarin kurulu oldugu mahahlle semt internet almiyor ama adamlar akil edememis iyi ki uyarmissiniz.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Parasını bizden kesmesinler faturalarımıza eklemesinler de ne bok yerlerse yesinler.

Faturanın bize kesilmemesi ve faturalarımıza eklenmemesi ihtimali konuşulunca 0 rakamına neden ihtiyaç olduğu bir defa daha ortaya çıktı. Tabii ki, biz ödeyeceğiz. 

anonim6918524 tarafından 02/May/15 13:10 tarihinde düzenlenmiştir

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Benimde aklıma ilk bu geldi ki bence eklerler. Hangi iller olduğu belli mi acaba

Arkadaşlar neden herşeyin parasını biz odeyelim. O kadar katı olmayalım lütfen. Doğarken sormuyorlar hangi ailenin çocuğu olmak istersin diye. Ordaki insanlari yok sayamariz bence. Devlet ilaki birseyler yapacak ordaki insanimiza. Kadir kıymet bilip, bilmemek onlara kalıyor. Bu sefer devlet hiç birşey yapmasa bence daha kötü sonuçlar çıkabilir ortaya. 

Bence orada yaşamadan, oranın durumunu bilmeden buradan birseyler sallamak bence çok kolay geliyor bizlere. Bosuna atalarimiz dememis, cok gezen mi bilir, cok okuyan mi diye. Okuyarak oralar hakkında birsey söylemek çok doğru olmaz. Gidip görmeden, orada yasamadan onlari anlamamiz mümkün degil.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    cenk88 bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Arkadaşlar neden herşeyin parasını biz odeyelim. O kadar katı olmayalım lütfen. Doğarken sormuyorlar hangi ailenin çocuğu olmak istersin diye. Ordaki insanlari yok sayamariz bence. Devlet ilaki birseyler yapacak ordaki insanimiza. Kadir kıymet bilip, bilmemek onlara kalıyor. Bu sefer devlet hiç birşey yapmasa bence daha kötü sonuçlar çıkabilir ortaya. 

Bence orada yaşamadan, oranın durumunu bilmeden buradan birseyler sallamak bence çok kolay geliyor bizlere. Bosuna atalarimiz dememis, cok gezen mi bilir, cok okuyan mi diye. Okuyarak oralar hakkında birsey söylemek çok doğru olmaz. Gidip görmeden, orada yasamadan onlari anlamamiz mümkün degil.

Hocam oraya bişey yapılmasın ölsün gebersinler demiyoruz ki. Tabiki yapılsın misak-ı milli sınırları içindeki heryer watanımdır benim. Apartmanda aidatını ödemeyen komşununkini senden isteseler wermek istemezsin dimi aynı mantık. 

dewdim dewrildim geldim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Hocam oraya bişey yapılmasın ölsün gebersinler demiyoruz ki. Tabiki yapılsın misak-ı milli sınırları içindeki heryer watanımdır benim. Apartmanda aidatını ödemeyen komşununkini senden isteseler wermek istemezsin dimi aynı mantık. 

Sizler dereyi görmeden pacayi sivamissiniz. Ortada birsey yokken, kesin net ifadeyle ekler demissiniz. Bence sırf bu kötü yorumlar ordaki insanlara karşı icinizdeki nefretten ibaret. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Ulan oturdum yazdım derdimi anlattım. ne bok yemeye siliniyor yazdıklarım?

Bansa sebebi banlarsın olur biter postumu niye siliyosun amk?

O kadar kişi yazdılarından dolayı banlanmış ama postları silinmemiş. 

birileri özellikle milleti TBTden soğutmak için çalışıyor gibi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Ulan oturdum yazdım derdimi anlattım. ne bok yemeye siliniyor yazdıklarım?

Bansa sebebi banlarsın olur biter postumu niye siliyosun amk?

O kadar kişi yazdılarından dolayı banlanmış ama postları silinmemiş. 

birileri özellikle milleti TBTden soğutmak için çalışıyor gibi.

paralelciler aramizda

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    cenk88 bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Sizler dereyi görmeden pacayi sivamissiniz. Ortada birsey yokken, kesin net ifadeyle ekler demissiniz. Bence sırf bu kötü yorumlar ordaki insanlara karşı icinizdeki nefretten ibaret. 

Hocam yorumumun hangi kısmında paçayı sıwamışım beni bi aydınlatsana? Hangi iller dediğimde mi yoksa aklıma geleni söylediğimde mi? Ben cümlelerimde kesin yapacaklar gibi bi ibare göremedim? Nefretim nerde? Watanımdır demek mi nefret? Bence senin benim yazılarıma önyargın ya da nefretin war yoksa bu kadar alakasız yargılamazsın. Yazılanı gözle görüp beyninle algıla önyargınla değil. Bi yazıya kesin kötü yazılmış diye bakmak istersen öyle görmen çok normal

dewdim dewrildim geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

1-)Sikeyim zaten internet aleminde yeterince troll'umuz vardı buralardan da hiç girmemiş olanlar girmeye başlarsa internete bu sayı 2x 3x olur.

2-)MC kova_yapan_asi şeklinde bir sürü arabesk rapçi daha doğucak beyler siperlere geçelim

3-)Bunun parası yine bizim götümüze giricek

Toplam Hit: 5067 Toplam Mesaj: 36