folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türknet %47,5 Zam (Comnete Zamsız Geçiş 15 Şubata Kadar Devam Ediyor)

Türknet %47,5 Zam (Comnete Zamsız Geçiş 15 Şubata Kadar Devam Ediyor)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

5-6 farklı firmaya baktım, hiçbirinde port yok.

mecbur 250 liradan devam edicez turknete

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

Comnet 1 sene olacak neredeyse kullanalı hiç sorun yaşamadım, şu an içinse, Şubat başı zam geliyor, ona göre doldurun depoyu. Kontorlü gibi düşünün, max. yıllık alabiliyorsunuz. Aylık da 89 TL ama yıllık alırsanız biraz daha indirimli. Geçmek isteyen varsa da ref (ilk faturadan sonra iki tarafa da birer ay ücretsiz kullanım hakkı): CMT254PXE

Not: Yasaklı sitelere giriş serbest, VPN'e gerek yok.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı

Comnet 1 sene olacak neredeyse kullanalı hiç sorun yaşamadım, şu an içinse, Şubat başı zam geliyor, ona göre doldurun depoyu. Kontorlü gibi düşünün, max. yıllık alabiliyorsunuz. Aylık da 89 TL ama yıllık alırsanız biraz daha indirimli. Geçmek isteyen varsa da ref (ilk faturadan sonra iki tarafa da birer ay ücretsiz kullanım hakkı): CMT254PXE

2 yıllık alınamıyor mu

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Telekomdan kurtulmalı bu memleket,  işin özeti orada aslında.

Mevcut altyapının yarısını misal Sorgu Sualsiz CüzikereCüzi paylaşmalı Telekom, Devlet gereğini yapmalı bu işin. Konsorsiyum a devrolsun altyapıda yarı söz sahipliği. Devlet yine ipleri tutsun elinde tabi yetkisini silmesin dengeleyici unsur olur.

Yarım söz sahipliğinde her şirket eşit ağırlık ve pay sahibi olarak adledilsin.

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı

datacenter olarak feci değil de isp olarak @biri anlatsın, ve sadece mürit değil yüzlerce kişinin aboneliği çok saçma şekillerde iptal olup port düştü

yani bence sana da tavsyeim ya atışma ya da başka firma bak hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

netde sknti yasamiosaniz baska operatore yada firmaya gecmek zulm vdslden fibere gectim turknetciyim telekom okdar yokus yaptiki enson 12. kata fiber kabloyu kendim cekmek zorun kaldim. 3 kisilik cekirdek aileyiz iletime verdigimiz paralara yazik.. bu devlet bizi kanirtarak degil baska bi fanteziyle zikio

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

akşam netspeed için başvuru yaptım bakalım bi geçiş sağlansın mesajı editlerim.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Haziran 2021'den beri Gıbırnet 100/8 VDSL paketini kullanıyorum. Türknet zam yaptığı dönem bunlar 85₺'ye 100 Mbit paket satıyordu. Şuan ki faturam 110₺ son 2 yılda yaptıkları zam oranı ortada. Aralık sonunda büyük bir kesinti oldu 15 saat giremedik. Onun dışında bir problem yaşamadım. Porta kadar 75 Mbit geliyor bakır altyapı yüzünden. Yakında 50₺ ek ücretle 20 Mbit upload sunmak istediklerini söylediler. BTK'nın onayına sunmuşlar. Onaylandığı an geçirebilecekler.

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

Sorunları nasıl çözecekler merak ediyorum

trooper tarafından 22/Oca/23 16:15 tarihinde düzenlenmiştir

ZzZzZzZ...!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KemikadaM
    KemikadaM's avatar
    Erkek

bende netspeed e başvurdum bakalım.