folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet Bağlattığım Güne Lanet Olsun!

Türknet Bağlattığım Güne Lanet Olsun!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

nasıl bir beddua nasıl bir ah aldıysam Türknete bulaştım. Arkadaş ne kadar geri zekalı varsa ne kadar hiçbir şey bilmeyen dengesiz varsa burada çalışıyor. Defalarca şikayet ettim 1 gün düzgün çalışıyor ertesi gün yok. Sürekli internet sıkıntısı yaşıyorum evin içinde aynı anda 2 kişi whatsapp bağlanamıyor. Bazen öyle bir oluyor ki 3 film 5-10 dkda iniyor. Ama %90 sıkıntı yaşıyorum. Şu anda telefon açık müşteri hizmetlerinin cevap vermesi beklerken iğrenç fon müziklerini dinliyorum belki 30 dk oldu. Bunlar yüzünden ek internet paketi almaktan cep telefonu faturam 2 katına çıktı. Taahhüt yok diye bağlattım pişman oldum. Sakın ama sakın bulaşmayın ilk başlarda iyiydi artık berbat ötesi. Süperonline geçmeyi düşünüyorum..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

superonlineden türknete geçtim 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum tek kesilme dahi olmadı 76mbps 250gb kota var akk sonrası 24mbps'a düşüyor hızım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Superonlinede yasanacak problemlerini sabirsizlikla bekliyor takip ediyoruz :)

Altyapin iyi degilse sanirim faturayi odesigin firmanin degismesi sanirim cok bisi degistirmiyor. Merkezden dagitim alanina. Dagitim alanindan apartmana. Apartmandan sana gelen hatlari inceletmek gerek diye dusunuyorum.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Evi değişirsen daha garanti çözüm olur...

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

2010 dan bu yana turknet deyim. zerre sorun yaşamadım.

Sorunun ne olduğunu anladım, muhtemelen düşündüğüm şey. Neyse biraz daha sıkıştır çözümü öğrenirsin : )

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

3-4 aydır TürkNetteyim geçmişten bu güne deneyimlerim(Aynı adreste tabi yoksa ünide ttnet vardı o zamanlar sadece hiç kesildiğini görmedim o zamanlar 4 mbps sınırsız vardı 24 saat torrentte oyun film çekerdik evde gık demezdi. o modem ne çekti 3 sene de 2 kere fişi çekilmemiştir :) )

TTNET günde 3-4 saat toplam bağlı kalma süresi

SuperOnline günde 1-2 saat toplam kesilme süresi

TürkNet haftada 1 falan kesiliyor anlık sonra geri geliyor.

Anıl
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

yaklaşık 20 dk sonra telefona cevap verdiler şu anda internet var.. haftalık fix böyle telefonla arayıp dürtüklemem gerekiyor internet gelsin diye.. taahhtüt olayı olmasa 1 dakika durmadan diğerlerine geçerim de geçtiğim gibi taahhüt yapacaklar bu sefer sikecekler korkumdam idare etmeye çalışıyorum :(

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Turknet bağlatmak biraz kumar.

Bazılarına tam oturuyor bazılarıyla dokular uyuşmuyor.

Fakat taahhütsüz olduğu için istediğin an vazgeçebiliyorsun, bu güzel bir şey.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Hocam birazda şans aslında bu işler sıfır telefon alıyosun sorunlu çıkıyor onun gibi ben 8 yıldır ttnet kullanırım yılda 1-2 defa kesilir oda yağmurda sigorta atar genel panosundan yada genel bi çalışma olur insanlara bakıyorum lanet okuyor ttnete 

-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Artık bağlantı probleminden dolayı firmalara yardırmasanız iyi olacak gibi. Arkadaş daha önce ki konularda da bu konulardan bolca bahsettik. Bende turk.net kullanıcısıyım bir gram sorun yaşamadım. Bağlantı problemi ttnet alt yapısı ile ilgili turknet ile değil. Sanki kabloları adamlar çektiler. benimde arada bir internetim kesiliyor. android uygulamasından canlı destekten yazıyorum. 1 dk sonra geri arıyorlar. "hallettik modeminize reset atın" diyorlar. bir reset ve işlem tamam. ttnet ibne olunca diğerleride öyleymiş gibi oluyor. 

Caglar.Boss
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

2 ay oldu bende de sorun yok umarim duzelir

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 4124 Toplam Mesaj: 34
i̇ş türknet pişmanlık beceriksizler ordusu başında