folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet Bağlattığım Güne Lanet Olsun!

Türknet Bağlattığım Güne Lanet Olsun!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    AyTurk bunu yazdı
    BlackApple bunu yazdı

superonlineden türknete geçtim 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum tek kesilme dahi olmadı 76mbps 250gb kota var akk sonrası 24mbps'a düşüyor hızım.

Hocam mrb fiberden geçtiniz sanırım ama geçerken cezayı ödediler mi ? Kablo işini nasıl yaptın ? Cihazı nasıl ayarladın fiberin giriş yaptığı terminal cihazdan bahsediyorum. Ben turknet adsl den superonline kutu olan binaya geçicem nakil işlemleri nasıl oluyor ? Yani kablo çekimi ve terminal cihaz vs nasıl kim yapıyor ? Türknet aydınlatamadı.

benim sözleşme bitmişti ceza olayıolmadı ama bildiğim kadarı ile  cezayı sen ödlüyorsun faturada indirim yapıyorlar, kablo cat5 bakır, cihaz vdsl2 turknet fiber kullanmıyor. ankastreden yeni hat açıyorlar sen elektirikçi çağırıyorsun geri kalan şeyler için müşteri hizmetlerini ara

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BlackApple bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı
    BlackApple bunu yazdı

superonlineden türknete geçtim 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum tek kesilme dahi olmadı 76mbps 250gb kota var akk sonrası 24mbps'a düşüyor hızım.

Hocam mrb fiberden geçtiniz sanırım ama geçerken cezayı ödediler mi ? Kablo işini nasıl yaptın ? Cihazı nasıl ayarladın fiberin giriş yaptığı terminal cihazdan bahsediyorum. Ben turknet adsl den superonline kutu olan binaya geçicem nakil işlemleri nasıl oluyor ? Yani kablo çekimi ve terminal cihaz vs nasıl kim yapıyor ? Türknet aydınlatamadı.

benim sözleşme bitmişti ceza olayıolmadı ama bildiğim kadarı ile  cezayı sen ödlüyorsun faturada indirim yapıyorlar, kablo cat5 bakır, cihaz vdsl2 turknet fiber kullanmıyor. ankastreden yeni hat açıyorlar sen elektirikçi çağırıyorsun geri kalan şeyler için müşteri hizmetlerini ara

Bağlantıyı so fiber kutusundan mı çekiyorlar ? Nakil tamamlandı denildi ama gittim so fiber kutu kilitli idi.

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    AyTurk bunu yazdı
    mkyb bunu yazdıAçık ernet konusunda en iyisi şuan Kablonet olarak görüyorum. Ping'den şikayetçiydim arayıp Türk Telekom yurtdışı çıkıştan Superonline çıkışına çevirdiler problem kalmadı. Geçen sorun oldu aradım 1 saat içinde kapıya ekip yolladılar ölçüm yaptılar bi şeyler yaptılar düzeldi.

Ucuza Kablonet aboneliği içinde bir taktik vereyim. Donanım Haber'de abonelik devir konusu var. Aboneliği iptal ettirmek isteyenler yazıyor oraya. Uygun fiyatlı eski abonelikler oluyor. Adam modemi ve televizyon kutusunu ücretsiz veriyor. Gidiyorsunuz bayiye beraber imza atıyorsunuz abonelik size geçiyor. Sonrasında eve ekip geliyor kurulumu yapıyor. Taahhüt süresini dilerseniz sıfırdan başlatırsınız dilerseniz eski adamın taahhüt süresinden devam eder. 

Uydunet 1 haftadır sitesi pasif hocam.

https://www.turksatkablo.com.tr/

Açık?  Daha dün baktım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 4130 Toplam Mesaj: 34
i̇ş türknet pişmanlık beceriksizler ordusu başında