Turknet Pişmanlıktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

27.09.2016 editi :

Basit bir evrak işini bile halledemeyen bu firmadan uzak durun. Sinirinize ve paranıza yazık !

-150 GB Adil kullanım kotası veriyor.

-100 megabit hız verdiklerini vaat ediyorlar ancak benim aldığım hız bu. Hattım daha yükseğiin kaldırıyor ancak uğraşmadım müşteri hizmetlerini yarın bi arayayım.

-Altyapı Türk Telekom. Ttnet modemleri oluyor. Size verdikleri kullanıcı adı ve şifreyi modem arayüzünden girin aboneliğiniz başlıyor.

-İnternetten başvuranlara özel ilk ay bedava kampanyası yapmışlar

-Taahhüt yok. İstediğiniz an iptal etme hakkınız var.

-1.000 dakika sabit telefondan her yöne arama hakkı veriyorlar.

-Adamların online işlemler arayüzü bile geçmek için bir sebep. Oldukça basit ve yerli yerinde. Türk Telekom gibi kaybolmuyorsunuz sitede.

Eğer gece 02'den sonra akk kotasının geçici iptali ve kotaların 2 katı çıkarılması olayı gelirse ve kotam 300 GB olursa tadından yenmez bu paket. Zaten 300 GB olursa muhtemelen kaldırırlar bu paketi. O yüzden derhal geçin derim. 

mkyb tarafından 27/Eyl/16 19:13 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

Ücreti ne kadar peki 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kaç gayme

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

59 lira diyorlarda sen 60 de hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ay sonu faturada bilmem ne bedeli, vergi vs vs birseyler daha ekleyip fazla cikmasin

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

superonline fiber varsa o da iyi ne hız verdilerse onu görüyorsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    aksata bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Ay sonu faturada bilmem ne bedeli, vergi vs vs birseyler daha ekleyip fazla cikmasin

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Ust paketleri var mi hocam ?

Ben superonline 250 gb kota 50 mps e 69 yada 64 lira oduyorum eger daha uygunsa gecerim ama 150 gb akk var 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

evrakları kendiniz bastırtıp yollayın yoksa 40 lira para geçiriyorlar ve benim şimdilik gördüğüm tek geçirme yeri orası. ben de kargoladım evrakları şimdi bekliyorum hattımı bağlayacaklar umarım bi haftaya. 

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Ust paketleri var mi hocam ?

Ben superonline 250 gb kota 50 mps e 69 yada 64 lira oduyorum eger daha uygunsa gecerim ama 150 gb akk var 

Yok hocam maalesef. Senin paketin linkini falan bi yollar mısın bakayım güzel geldi.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bi alırız hat değerleriniz yeterli değil derler biz yine 1 mbit devam ederiz :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 11006 Toplam Mesaj: 84
internet ttnet turknet