Türknet Rezalet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

aynısını ben yaşadım hocam 15 gün uğraştım yok kayıt açtık yok sorunu çözdük diyorlar 1 saat geliyor sonra yine kopuyor.

yok modem arızalı diyorlar diyorum başka vdsl hatta çalışıyor sorun yok, yeni modem alsam çözülmezse sorun sizden çıkarsa aldığım modemin bedelini ödeyecek misiniz diyorum ses yok. en son baktım çözebilecekleri yok iptal ettirdim. uydunetten bağlattım. akşam başvurdum sabah geldiler bağladılar 1 saate aktif oldu.

Bittik biz bittik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı

aynısını ben yaşadım hocam 15 gün uğraştım yok kayıt açtık yok sorunu çözdük diyorlar 1 saat geliyor sonra yine kopuyor.

yok modem arızalı diyorlar diyorum başka vdsl hatta çalışıyor sorun yok, yeni modem alsam çözülmezse sorun sizden çıkarsa aldığım modemin bedelini ödeyecek misiniz diyorum ses yok. en son baktım çözebilecekleri yok iptal ettirdim. uydunetten bağlattım. akşam başvurdum sabah geldiler bağladılar 1 saate aktif oldu.

uydunet bizim burda yok onuda araştırdım

Bir Gün Ölmek İçin Hergün Yaşıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı

bölgende zaten Uydunet veya superonline fiber varsa ttnet turknet bilmemne hiç işin olmaması gerek 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek

uydu netin şikayetine henüz denk gelmedi güzel galiba

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Cosmic bunu yazdı

bölgende zaten Uydunet veya superonline fiber varsa ttnet turknet bilmemne hiç işin olmaması gerek 

superonline fiber paketleri çok tuzluydu hocam bi dönem. Hala öyleyse ben yine turk telekomda takılırım boş boş :D

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    maniacrelax bunu yazdı

uydu netin şikayetine henüz denk gelmedi güzel galiba

uydunet şikayet olmaması normal kendi ağı var hepsi fiber ttnet gibi altyapı problemi vs olmuyor yok işte bakır kablo vs de yok dediğim fiber gibi sıkıntı sadece fiyattan olabilir 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek

evet fiyatları biraz fazla gibi geldi bide kota koymuşlar galiba

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

netspeed kullanıyorum ben turk netten geçmiştim bi deneyin isterseniz

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

@DJ_Alper 

Bir şey öğrenmek istiyorum. Bende şu müşteri hizmeti ve kesintilerden dolayı, Türknet e yeni geçmeme rağmen memnun değilim. Korona muhabbeti bitince değiştiricem. Netspeed e geçerken transferi işlemi mi yaptın yoksa türkneti kapattırıp(faksla bazı belgeleri gönderme gibi) Netspeed e mi geçtin ?  

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

@DJ_Alper 

Bir şey öğrenmek istiyorum. Bende şu müşteri hizmeti ve kesintilerden dolayı, Türknet e yeni geçmeme rağmen memnun değilim. Korona muhabbeti bitince değiştiricem. Netspeed e geçerken transferi işlemi mi yaptın yoksa türkneti kapattırıp(faksla bazı belgeleri gönderme gibi) Netspeed e mi geçtin ?  

transfer yaptım

hatta bir yakınıda taşıdım evrak felan istemediler sesli onay aldılar şimdide aynımı bilmiyorum

esnaflar için pakeler var ben eskiden geçtiğim için 66 liraya 35 lik sınırsız paket kullanıyorum ama aylık 63 liralık 200gb  kotalı ev için iadel kotayı aşınca en fazla sınırsız paketin fiyatına yükseliyor çok mantıklı :)

https://netspeed.com.tr/kampanyalar/netmax-avantaj-smart-kampanyasi/ 

iş yerin varsa akşamları neti kullanmıyorsun ve hızlı olması senin için önemli olmuyor

18:00-06:00 arası 3 mbit diğer zamanlar 35 mbit 60 lira

https://netspeed.com.tr/kampanyalar/sende-gel-35/ 

2 ay kullanırsınız beğenmezseniz kaçarsınız beğenirseniz 12 aylık tahhüt yaparsınız fiyat zammı olursa etkilenmezsiniz

DJ_Alper tarafından 20/Nis/20 11:43 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 15173 Toplam Mesaj: 50
internet türknet dsl