folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Turknova.Net Üyelikler Açıldı

Turknova.Net Üyelikler Açıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı

o kadar da aktif değil türknova .. sağ kalanlardan en iyisi türktorrent

Hocam aktiflik demişken o dediğin bundan 1 sene öncesine kadardı o sitede. Simdi adam gibi ripcisi bile kalmadı. Anca sağdan soldan alıp yüklüyorlar çoğu dosyayı. Uyelikler acilmadan minide kimseden eser yoktu o sitede. 

Nova ile ilgili yakınlığım yönetim olarak yoktur. Ama kendi emekleri çoğu dosyalar. Guncel dosyalar geç yükleniyor belki ama dizi arşivi yapanlar icin kaliteli bir site.

Edit: Ayrıca turktorrent.cc üye alımları açık olması lazim.

cenk88 tarafından 22/Tem/15 12:12 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    cenk88 bunu yazdı
    murdery bunu yazdı

Hocam aktiflik demişken o dediğin bundan 1 sene öncesine kadardı o sitede. Simdi adam gibi ripcisi bile kalmadı. Anca sağdan soldan alıp yüklüyorlar çoğu dosyayı. Uyelikler acilmadan minide kimseden eser yoktu o sitede. 

Nova ile ilgili yakınlığım yönetim olarak yoktur. Ama kendi emekleri çoğu dosyalar. Guncel dosyalar geç yükleniyor belki ama dizi arşivi yapanlar icin kaliteli bir site.

Edit: Ayrıca yeni üye alımları açık olması lazim.

Doğrudur hocam olabilir ama ben aradığımı Türk siteleri içinde türktorrentten buluyorum :) onlar nerden bulup yüklüyorsa bilmem :D Sadece Allah razı olsun derim. 

Dizi olayında da eskiden torrenten yardırırdık.şimdi mail.ru vk.com youtube gibi online siteler dizi film olaylarını çoğunlukla bitirdi ya.

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı
    murdery bunu yazdı

Edit: Ayrıca yeni üye alımları açık olması lazim.

Doğrudur hocam olabilir ama ben aradığımı Türk siteleri içinde türktorrentten buluyorum :) onlar nerden bulup yüklüyorsa bilmem :D Sadece Allah razı olsun derim. 

Dizi olayında da eskiden torrenten yardırırdık.şimdi mail.ru vk.com youtube gibi online siteler dizi film olaylarını çoğunlukla bitirdi ya.

Evet haklısın hocam. Zamanla millet ona yönelecek ve pek rağbet kalmayacak indirme işlerine. 

Toplam Hit: 2109 Toplam Mesaj: 14
torrent turknova.net üyelik seed leech ratio