folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türksat 4A Geçiş Tv Kanallarının Frekansının Değişmesi.

Türksat 4A Geçiş Tv Kanallarının Frekansının Değişmesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

recevier e 4 a gözükmüyor. Allah belanızı versin

Hacı bende 4a diye göremiyorum ne ayaktır anlamadım.Birde çok uzun sürüyor arama olayı.Bekliyoruz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_mali
    asi_mali's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

recevier e 4 a gözükmüyor. Allah belanızı versin

3a nın içindeki frekanları sil sadece bir tane kalsın sonrada 11844 lü tek frekans gir ve tarat sonra ismini istersen 4a yazarsın farketmez.

http://www.tahribat.com/forum/2017-mart-turkiye-ekonomik-krizi-223734/13 http://www.tahribat.com/forum/ulke-ekonomisi-doviz-ve-zamlar-genel-konu-224852/9 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-6-256260/79 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-7-256352/65#msg3357950
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

frekansı girin   arama yapın kanal aramada zaten bi kanal çıkıcaktır türksatın. sonra uydu aramaya gelin uydu ara deyin aratın. kanalların tamamı çıkarsa tamamdır, az veya hiç kanal çıkmazsa tekrar kanal arama yapın.  

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yeni 4g sim kartların geldiğini söylemiştim dimi : )

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

@PanxeR olabilecek paketlerden haber var mı? 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

kyoto marka uyduyu ayarlayamam ve tüplü televizyondan gelen parazit sesin beynimi kemirmesi nedeniyle hıaamına diyerek hemen koşarak bi 106 ekran uydulu tv aldım yeterr amk

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

benim alıcıda 4a çıkmıyor nasıl yapıcam arkadaşlar

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

@PanxeR olabilecek paketlerden haber var mı? 

hocam onlar 2015 yıl sonuna doğru (seneye bu zamanlar beki ) belli olur.

ancak şunu diyebilirim ki hali hazırda 4g lte destekli cihaz alanlar için geçiş aşaması çok daha rahat olacak.

başlangıç için turbo paketlerin hızı 40 mbps dan 150 mbps a kadar çıkabilir sanıyorum

normal int paketleri ise belki 20 mbps a kadar olabilir.

herşey turkcell vodafone ve avea nın ödeyeceği bedele bağlı. devlet ne kadar sokarsa onlar da o kadar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@panxer hocam sınırsız net paketleri gelecek mi ? Bir bilgin var mı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

@panxer hocam sınırsız net paketleri gelecek mi ? Bir bilgin var mı ?

hocam şuan hiç birşey belli değil sadece tahmin yürütebilirim.

hali hazırda net limitsiz paketler ( 98 kbps a düşenler hani ) artar diye umuyorum bende.

bir çok kişinin söylediğine göre bu 98 kbps ttnet ve diğer kablolu alt yapı üreticileri zarar etmesin diye düşük hızda tutuluyor.

atıyorum biz kablosuz 100 mbps versek ( ki o modem var, turbo internetin 40 mbps gördüğünü düşünürsek teorik olarak verilebilir )

devlet veya başka birilerin eliyle internet hızının arttırılması engelleniyor.

herkez farkındaki kablosuz teknoloji kabloludan hızlı ilerliyor.

her eve fiber vereceğinize her baz istasyonuna fiber verirseniz hem daha ucuza alt yapı yapmış hemde kapsama alanını çok daha yükseltmiş olursunuz

bunun sonucundada uydunet ttnet gibi firmalar rekor zarar eder. bunu da kimse istemez.

Toplam Hit: 9351 Toplam Mesaj: 71