folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Turksilahlikuvvetleri.Net / .Org Domaini Satılıktır

Turksilahlikuvvetleri.Net / .Org Domaini Satılıktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    Blue_moon bunu yazdı:
    -----------------------------
    FOXXLY bunu yazdı:

* Domain Adı : TurkSilahliKuvvetleri.net / .org
    * Bitiş Tarihi : 02-haz-2008
    * Registar : İsimTescil.net
    * Transfer Ücreti : isimtescil hesabına ücretsiz
    * Fiyat: 400 Ytl

jenerik bir domain , 2 domain birden verilecektir. maddi durumum yüzünden elden çıkarıyorum. yoksa kim satmak ister böyle bi domain i :)

son zamanlardaki olaylarıda göz önüne alırsak iyi hitli bir site olur.
    talipli varsa pm den msn adresimi istesin, alana hayırlı olsun

bu satışın sonu hiç de hayra alamet olmayacaktır bence :D

kurallara göre millet devlet cumhuriyet silahlı kuvvetler vs.. gibi terimler içeren nesneler izinsiz tabelalarda bile yazılamaz

kaldı ki site ismini o şekilde yapıp da nası satacaksın ? mahkemelik bile olursun bu yüzden haberin varmı ?

bir devlet yetkilisi veya bir savcı bu olayı görürse bilmem artık ne olur :D

nasıl olurda devletin en güzide kurumlarından biri olan silahlı kuvvetlerin alan adına benzer bir domain satılır ?

almayın sakın ha başınıza iş açarsınız peki sorun bakalım bu arkadaş bunu neden satıyor ? kendi neden kullanmıyor ?

adliyelerde çok bulundum arkadaşlar bu tür işler çok sakat işlerdir bulaşmayın benden söylemesi

not: org.tr mil.tr edu.tr gibi resmi alan adları tescil ettirilmeden kullanılamaz

her türlü izinsiz dağıtımı satışı yasaktır ayrıntılı bilgiyi http://www.hukuki.net ten bulabilirsiniz

.com , .net  , org vs domainlerde ilk kapanındır mal kimse bişey diyemez, zaten uzun bi süre kullandım , niye kullanmıyım bu ara paraya ihtiyacım var, diğer domainlerimide satışa çıkardım .

http://www.turksilahlikuvvetleri.net/default2.asp gir bak aq , ne varmış, ne yokmuş ya sabır yaa 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

girdik baktık hacı merak etme neden satıyorsun bu işin içinde bir bit yeniği yoksa paşa paşa kullansana

ilk kapan diye bişey yok al bi tane org. tr veya sıkıyorsa edu.tr al bakalım tescil ettirmeden kullanabilecekmisin

bu satışı desteklemiyorum arkadaşlar benden söylemesi

bu arada o yazdığın seviyesiz kelimeye karşılık ben de seviyemi koruyarak cevap yazmıyorum

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Blue_moon bunu yazdı:
    bu satışın sonu hiç de hayra alamet olmayacaktır bence :D

kurallara göre millet devlet cumhuriyet silahlı kuvvetler vs.. gibi terimler içeren nesneler izinsiz tabelalarda bile yazılamaz

kaldı ki site ismini o şekilde yapıp da nası satacaksın ? mahkemelik bile olursun bu yüzden haberin varmı ?

bir devlet yetkilisi veya bir savcı bu olayı görürse bilmem artık ne olur :D

nasıl olurda devletin en güzide kurumlarından biri olan silahlı kuvvetlerin alan adına benzer bir domain satılır ?

almayın sakın ha başınıza iş açarsınız peki sorun bakalım bu arkadaş bunu neden satıyor ? kendi neden kullanmıyor ?

adliyelerde çok bulundum arkadaşlar bu tür işler çok sakat işlerdir bulaşmayın benden söylemesi

not: org.tr mil.tr edu.tr gibi resmi alan adları tescil ettirilmeden kullanılamaz

her türlü izinsiz dağıtımı satışı yasaktır ayrıntılı bilgiyi  http://www.hukuki.net ten bulabilirsiniz

:D yok abi hiçbirşey olmaz yinede bir avukata danışabilirsiniz tabikide.Büyük markaların domainleri bile bu şekilde satılıyor hiçbişey olmuyor...
    ayrıca domaini tescil ederken sorun olmuyorsa satarken olmaz domain olayı böyledir ama tabi illaki işin ilmi bir avukata sormak daha doğrudur.Yanlız şu bir gerçek ben o domaini 1 ytl aldıysam bile 2 milyon dolara satabilirim ha sattığı adam gider terör propagandası yapar o ayrı olay.burda belki biraz başı ağrıyabilir ama onun yapmadığı anlaşıldığında sorun çıkacağını sanmıyorum.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

buzul arkadaşım böyle demişsin

ben o domaini 1 ytl aldıysam bile 2 milyon dolara satabilirim

peki bunu domaini şu anda satmakta olan arkadaşın aklına gelmiyor mu ? neden kendisi bekletip de 2 milyon dolara satmıyorda acel tecel 400 ytl ye kakalamaya çalışıyor

bir şeytanlık sezinliyorum ben bu işin içinde ama çıkar yakında kokusu :D

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Blue_moon bunu yazdı:

buzul arkadaşım böyle demişsin

ben o domaini 1 ytl aldıysam bile 2 milyon dolara satabilirim

peki bunu domaini şu anda satmakta olan arkadaşın aklına gelmiyor mu ? neden kendisi bekletip de 2 milyon dolara satmıyorda acel tecel 400 ytl ye kakalamaya çalışıyor

bir şeytanlık sezinliyorum ben bu işin içinde ama çıkar yakında kokusu :D

yok hocam foxxyl öyle bir adam değil ayrıca kakalama olayı değilki :D adam 400 ytl demiş alan olursa diye kimse alma mecburiyetinde değil tabiki ama satıyorum paraya sıkıştım alan varmı diyor liveturk dü sanırım diğer domainde onuda satışa çıkardı biraz paraya sıkışmış olabilir diye düşünüyorum o yüzden satıyordur.Şahsen bendede güzel domainler var paraya sıkışsam bende satardım :) Ayrıca bir şeytanlık olsa bile alana hiçbişey olacağını sanmıyorum neden dersen bu yazılar bile bir delildir sonuçta zaten kişinin aldığı zaman sorun çıksa bunu bilişim polislerimiz halleder zaten :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    Hocam valla omrun billah yemedıgın yada yıyemıyecegın kadar kufur yıyrecektın ucundan sıyırdın valla :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    Ulan baslıgı gorunce bnalıma girdim bi efkarlandım bi uzuldum ama megerki dusundugum gibi degilmis.!

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

başlığı görünce herkez gibi dellendim.. olm deiştir başlığı yaw,sanki bişey ima ediomuş gibi :|

@blue_moon; foxxly yi fazla tanımasam da baya bi tanırım, kakalama gibi bi durum olmaz,dürüst adamdır :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

konuyu ilk görünce şu tranceportmudur nedir gine bi foward maili c/p yaptı diye düşündümde değilmiş. başlık tepki

çekebilir gibime geliyor.

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek
    hojalar bence başlığı editleyin.. yakışmamış. Foxxly hoja sende bi domain satma uğruna böle reklam olsn ilgi çeksin die acaip sikndirik bi başlık yazmışsın barvo!
Toplam Hit: 8346 Toplam Mesaj: 36