folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Turksilahlikuvvetleri.Net / .Org Domaini Satılıktır

Turksilahlikuvvetleri.Net / .Org Domaini Satılıktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

hocam kakalama diye bi durum yok,  sen vereceksen sana 5 milyar , 400 ytl benim için az bi para değil. 

onu geçtim zaten konuyu buraya açmamın nedeni güvendiğim birine teslim etmek domaini. 2 siteye açtım bu konuyu başka yerede açmıyacağım. buradan tanınan , güvenilir bi üye isterse verecem, yoksa zaten vermem. bu domain i alma amacım zaten kötü işler için kullanılmaması diye, tutupta kendi ellerimde kötü emellere veremem domain i.

highnitro  : hocam ne yazsaydım ya başlığa , yalan mı :) satıyorum :)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    bir ay sonra googleye yazın; türk silahlı kuvvetleri satılıktır' diye.  birinci sırada tahribatın bu konusu çıkar :)

///______________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    küfürü basıyodum vay amk dıyodum domaın adıymıs:D FOXXLY kasma bizi olm

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam kakalama diye bi durum yok,  sen vereceksen sana 5 milyar , 400 ytl benim için az bi para değil. 

onu geçtim zaten konuyu buraya açmamın nedeni güvendiğim birine teslim etmek domaini. 2 siteye açtım bu konuyu başka yerede açmıyacağım. buradan tanınan , güvenilir bi üye isterse verecem, yoksa zaten vermem. bu domain i alma amacım zaten kötü işler için kullanılmaması diye, tutupta kendi ellerimde kötü emellere veremem domain i.

highnitro  : hocam ne yazsaydım ya başlığa , yalan mı :) satıyorum :)

-----------------------------
    hoja ne demek istediğimi çok iyi anladın! turksilahlıkuvvetleri.net satılık yazsaydın ya? aklına gelmedi mi? gelmiştir kesin..

ama sen parayı çok seviosn belli ki para uğruna bu başlığı yazabilme cesaritini bulmuşsun kendinde ve bence sen kendine saygını yitirmişsin.. hangi vatanını seven koruyan köstek yerine destek olan bir insan yazabilir böle bi başlık ?

konuyu saptırıyosun polemik yaratmak istiyor die gelecek belki aklına ama ilgisi yok.. görünce çok sinirlendim o yüzden..

bir TÜRK gencinin böle bişe yapması hiçte doğal bişey değil! başkada diyecek sözüm yok sana, artık yorum yok! yuh yani.!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

high arkadaşım boşver konuyu tartışmayalım yoksa uzar gider bir orta yol bulunamaz herkes kafasına göre takılsın boşver

ben arkadaşları uyardım bu konuda gerisi onlara kalmış

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candemirhalil
    candemirhalil's avatar
    Erkek

allah allah

ben kimin ben nerdeyim ben nereden geldim

Veni, vidi, vici
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    Beyler anormal birşey olsaydı en başta burada renegadealien tepkiyi gösterirdi. O bile mesaj yazmış. Demek ki kurallara aykırı ya da aşırı bir başlık ve konu değil. Cızbız yapmadan ilgilenen kişiler dışında kimse olaya karışmasın.

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Bende ilk Görünce ShockMan oldum. :))) Ama neyseki Domainmiş. Allah etmesin yahu kalbi olan vardır tehlikeli bir başlık açmışsın. :)))

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Sinir bozucu bir başlık.

ama siteyi güvenilir birine verme isteğin ise taktire değer.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    başlık hiç hoş durmuyo.

le le le sakine
Toplam Hit: 8333 Toplam Mesaj: 36