folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Türküm, Doğruyum, Çalışkanım Dedirtmek Yanlış

Türküm, Doğruyum, Çalışkanım Dedirtmek Yanlış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek
    her tuvalete girdiginde yeni fikirler çıkarıyor (tabi görmedim tuvallette düşündügünü:P bu tür fikirler anca tuvalette sıçarken çıkar:P)bakalım daha neler çıkaracak görecegiz:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

beyler yanlış düşünüyorsunuz, adam yabancılar için yanlış demiş.

yani siz şimdi amerikada okuyorsunuz her sabah amerikalıyım doğruyum çalışkanım demek istermisiniz?

O zaman yabancılar için farklı bir çalışma yapılabilir. yani illa onun değiştirilmesine gerek yok. 

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek
    bu da türk egitimin çok büyük bir sorunuydu dimi çelik? ne gereksiz işlerle ugraşılıyor ya..bu yabancı hangi okulda okuyor?türk okulunda e o zaman si.e si.e okuyacak andımızı ne demek okuması yanlış.o kdr sorun varken sen bu konuyla ugraşıyorsan ben sana bsg derim be bakanım

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    Fuck 0ff :/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek

almanyada 4.5 - 5 milyon türk yaşıyor.

onlar her sabah "almanım" dese burdaki faşistler yine mest olacak mı?

bi almanın, amerikanın, ermeninin  türküm demesi insanları niye bu kadar orgazm ediyor ki?

bırakın neyseler öyle kalsınlar, meseleyi hep abuk subuk tarafından görmeyin... 

Toplam Hit: 3843 Toplam Mesaj: 26