folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Tuz Buz İşkencesi

Tuz Buz İşkencesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

Nette dolaşırken bu haber gözüme çarptı millet haberi okuduktan sonra videoları izledim acayip birşey tuzu sürdükten sonra buz konulması sonucu feci yanıklar oluşuyormuş acayip şasırdım nasıl bir tepkimeye giriyosa tuz buzla artık baya ilginç geldi

Beyler bayanlar lütfen denemeyin görünene göre bayağı sağlam can yakıyor sizinde yanmasın

Son günlerde sosyal paylaşım sitelerinin en popüler “oyunu” haline gelen “Tuz ve Buz” gençler için büyük tehlike oluşturuyor.

Çıplak bedenlerinin üzerine tuz döken gençler aynı bölgenin üzerine buz sürüyor ve yanığa neden olan acı başlıyor. Acıya en çok dayanan da oyunu kazanmış oluyor.

ABD’nin Pittsburgh şehrinde yaşayan 12 yaşındaki bir çocuk internette izlediği videoların etkisiyle oyunu oynamaya karar verdi.
    Adı açıklanmayan çocuk ikiz kardeşiyle birlikte videoda izlediklerini uyguladı. Vücudunda 2i derece yanık oluşan çocuk tedavi altına alındı.

Çocuğun tedavi gördüğü West Penn Yanık merkezinde görevli olan Dr. Ariel Aballay “işkence oyunu”nun tehlikeleri konusunda çocukları ve aileleri uyararak şunları söyledi:

“Buzu yaranın üzerinde ne kadar çok tutarsanız cildiniz o kadar çok yanar. Hastamız sadece birkaç dakika tutmuş ama 6-7 dakika dayananlar var ki onların yanıkları çok daha ciddi sonuçlara neden olabiliyor.”

Buda videosuymuş ;http://youtu.be/CREep4K83W0

THE BeYaZ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AchtunG
    AchtunG's avatar
    Erkek

Tuz Buz can yakmıyor o kadar kesinlikle tek geçerim KURUBUZ :))) -110 derece falan oluyor :))

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

hocam yalnız, 2. resimdeki pek işkenceye benzemiyor. tamamen zevki birşey. :D

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

The_Pilot bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam yalnız, 2. resimdeki pek işkenceye benzemiyor. tamamen zevki birşey. :D

kendi kendilerine işkence yapıyorlar hocam :)

THE BeYaZ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

yalan ya yok böyle bişi :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

NaCl + H2O = NAOH oluşabilir oluşmayadabilir sallıyorda olabilirim :D 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

Bico bunu yazdı:

yalan ya yok böyle bişi :D

denedin mi yoksa hoca

THE BeYaZ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tasslehoff
    tasslehoff's avatar
    Erkek

Yarın kolumda deneyeceğim, sonucu bildiririm buradan.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

tuz ip buz numarasıgibi ipi buzun üstüne koyup biraz tuz serpip bekleyince serptigin yerin donup ipin üzerine yapıştıgını göreceksin 

yani tuzun üzerine buzu koyunce bir nevi reaksiyona girip deriyi donduruyor ve sanırım o bölgedeki dokuyu öldürüyor buz yanıgı oluşuyor enmantıklı bu geldi bana...

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

yoktur böyle bişey buz bulsam denerdim küçük bi yere :D

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Her daim birilerine acı vermeyi, ve birilerinin bana acı vermesini arzulamışımdır; Acıtan herşeyi hep sevmişimdir. Acı verme arzusu herşeyin üstünde olan işte bu,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 8855 Toplam Mesaj: 48