folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder TV İçin En İyisi Sizce Nedir? Dreambox - Digiturk - Dsmart Vs.?

TV İçin En İyisi Sizce Nedir? Dreambox - Digiturk - Dsmart Vs.?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, yeni taşındığım evime tv için önerilerinizi bekliyorum. Sizce Digiturk, D-smart gibi bir platforma geçmekmi yoksa Dreambox gibi bir sistemmi? Veya farklı alternatifleriniz nedir?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

D smartın yayınları güzel kaliteli ama abonelik konusunda geçirmece var gibi. Takipteyim.

film ve belgeseller için bende bakınıyorum.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Dreamboxların bi olayı kalmadı. android boxlar çıktı. Atlanta g4 mini ler bu konuda çok iyiler. Televizyonu şenlendiriyorlar. Ancak tabiki server, ccam olayları eskisi gibi çok rağbet gören şeyler de değil. Sıkıntılkarı da çok oluyor. Zaten yerli platform yok bunlarda. 

Amaç;

Futbol ağırlıklıysa digiturk,

Futbola gerek yok, arada dizi film izleyebilme şansım olsun kurulum için uğraşırım ama en önemlisi yabancı kanalları açıp keyfime bakayımsa dreambox veya türevi enigma2 kullanan aletler + cam server

Futbol da olsun, yabancı kanallar da olsun, internette de at koşturup dizi film izleyebileyim arada sırada sorun çıkarsa da önemli değil dersen android tv box + digiturk web aboneliği + cam server

pesimistzombie tarafından 21/Ağu/15 19:40 tarihinde düzenlenmiştir

:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Belgesel kanallarını özellikle takip ediyorum HD oluncada tadından yenmiyor. Sanırım Digiturk giriş paketi en uygunu gibi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

2 yil dsmart kullandim. Tv + internet seklinde ve 24 ay taahhutluydu. 23. Ayda arayip yeni bir tarife istedigimi soyledim, taahhutunuz var bozamayiz dediler. Dedim ki evet taahhutum var, yeni taahhut verebilirim, olmaz dediler 😊 Musteri Dsmartin pesinde kosuyor, dsmart naz yapiyor... Neyse bugun tekrar gorustuk, interneti iptal ettirecegimi, ancak tv yayinlarinin devamini istedigimi belirtip, taahhut bitimi sonrasi fiyatlandirmanin nasil olacagini sordum, bu konuda bilgi veremiyoruz dediler😂 Nasil yani dedim ben ne odeyecegimi bilmeden mi tarifeye dahil olacagim? Eee bir miktar artis olabilir dediler. Tamam iste o miktari soruyorum dedim, yine bu konuda bilgi veremeyecegini soyledi musteri temsilcisi.

Dsmart icin 2 kere dusun bence...

Edit: Yazım hataları.

kazasker1 tarafından 21/Ağu/15 23:40 tarihinde düzenlenmiştir

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

d smart var bende full paket sinema belgesel spor herşey acık ama dedikleri gibi düdüklüyorlar kutu değiştirdim 2 kagıt imzaladım mallıkya kagıtlar kutu ile ilgili dediler megersem taahhutum yenilemişsin allahtan daha 3. ayında idi.

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Fil tv epey ekonomik. Taahhütte istemiyor ama kanal sayısı düşük. Alan varsa artı eksilerini yazarsa iyi olur

baracuda81 tarafından 22/Ağu/15 01:15 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

İtnelerrrr..... :D :D

Bu ay taahhüt bitiyor ya, normalde de öle çok download yapmam zaten ama, 200 Gb yakın download olmuş, ne AKN ne kısıtlama...

Başka zaman 60 Gb demezdi.

TV ile ilgili konuydu gerçi ama, internet alacaklar da Dsmart'a çok yaklaşmasın.

Şark kurnazı bunlar...

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kablo tv akar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

Dsmart fiyatta geçirme yapmaz (Ucuzluk pahallılık olarak demiyorum. Digiturk gibi kendi kafasına göre çakallıkla paket fiyat yükseltmesi olmaz.)

Giriş paketi 26TL

Spor Paketi 36TL (Bana kalsa hiçbirşey ifade etmiyor. Eurosport (snooker, yüzme, binicilik teniz vb sporlar var. Eurosport 2 almanya ligi var  ve extreme sporlar var birde italya ligi ve hollanda ligi gelecek dediler.)

Sinema dizi Paketi 46TL 

Süper Paket 56TL (Sinema, Spor, Giriş paketi var)

Mega paket 66TL (Süper pakete ilave yetişkin kanalları ve dsmart blu da var)

Dsmart blu internet üzerinden dsmart izleme platformu.

Sinema super ve mega paketlerde eski uydu alıcınız varsa fiyatları 10 TLdüşürebilirsiniz. Eski uydu alıcınız yoksa ben elimdeki uyduları kullanırım isteyene 10tl lik indirimi yaparım.

Giriş paketinde ulusal kanallara ilave olarak belgesel kanalları var.

Sinema ve spor paketinde giriş paketide dahil.

mchacker tarafından 22/Ağu/15 12:46 tarihinde düzenlenmiştir

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Bende yeni tv aldım. Seninle benzer sıkıntılarım var.

Dsmart ta pek futbol kalmadı zira avrupa kupaları tivibu da. lig ve bazı avrupa ligleri lig tv de. Tv keyif işidir ve lig tv insanı bezdiriyor. Alma derim. 

Ben uygun fiyata hızlı bir internet bulup indir seyret mantığı ile gideceğim. Aslında lig de istiyordum ama ligtv abonesi olan kimle konuşsam küfür etmekten telef olduk dedi. Geri kalan film, belgesel vb. yi indirip seyredeceğim. Bende buna uygun media server de var. Yani bilgisayar olmadan indiriyor ve seyredebiliyorum. Hızlı da bir internet buldummu tamamdır.

Tavsiyem eğer akk sız bir internetin varsa indir seyret yap. Dışarıdayken evdeki media servere ulaşıp indirme linkini veriyorum akşam eve gelince inmiş oluyor. Sonra da izliyorum. usb disk sök tak derdimde yok. dlna desteği var tv den tv kumandası ile kumanda ediyorum.

ligtv ye maçıları verirken sağdece alacağı paraya bakan, vatandaşın çektiği cileleri, para verif keyif yerine dert almasını umursamanyanları Allaha havale ediyorum.

Toplam Hit: 1979 Toplam Mesaj: 14
digiturk d-smart dreambox