folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder TV İçin En İyisi Sizce Nedir? Dreambox - Digiturk - Dsmart Vs.?

TV İçin En İyisi Sizce Nedir? Dreambox - Digiturk - Dsmart Vs.?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Kablo tv akar,

Kesinlikle katılıyorum fakat mahallede bunun altyapısı yok malesef ..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    mchacker bunu yazdı

Dsmart fiyatta geçirme yapmaz (Ucuzluk pahallılık olarak demiyorum. Digiturk gibi kendi kafasına göre çakallıkla paket fiyat yükseltmesi olmaz.)

Giriş paketi 26TL

Spor Paketi 36TL (Bana kalsa hiçbirşey ifade etmiyor. Eurosport (snooker, yüzme, binicilik teniz vb sporlar var. Eurosport 2 almanya ligi var  ve extreme sporlar var birde italya ligi ve hollanda ligi gelecek dediler.)

Sinema dizi Paketi 46TL 

Süper Paket 56TL (Sinema, Spor, Giriş paketi var)

Mega paket 66TL (Süper pakete ilave yetişkin kanalları ve dsmart blu da var)

Dsmart blu internet üzerinden dsmart izleme platformu.

Sinema super ve mega paketlerde eski uydu alıcınız varsa fiyatları 10 TLdüşürebilirsiniz. Eski uydu alıcınız yoksa ben elimdeki uyduları kullanırım isteyene 10tl lik indirimi yaparım.

Giriş paketinde ulusal kanallara ilave olarak belgesel kanalları var.

Sinema ve spor paketinde giriş paketide dahil.

hocam satıcı böyle diyor ama tüketici acayip tırsıyor. ben hiç dsmarttan memnunum tavsiye ederim diyen adam duymadım. 

mesela ben D-smart sinema-dizi-paketi düşünüyorum.  ama ayda ödeyeceğim 44 tl yi düşünmüyorum. bunun dışında beni ilgilendirmeyen olaylardan başıma neler gelecek ipi boynuma atarlarda kurtulamam diye düşünüyorum. mesele bu anladınmı. sanki belaya bulaşacakmışım hissi var. 2 aydır abonelik alacagım bekliyorum karar veremedim. her girdiğimde yazılanları okudukça erteliyorum :)

şimdi 44 liraya sinema-dizi-paketi alsam birde ayrıca cihaz kira parasımı ödeyeceğim. cihaız peşin satınalsam 24 aylık taahhütüm bitince cihazı kullanmaya devam edebilirmiyim. çalşırmı. birde adres değiştirsem ne olur.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

D-Smart'ı kesinlikle önermiyorum. Müşteriye saygı sıfır. 

Mevcut kutudan HD kutuya geçiş yapıcaz diye başvurduk. Kurulum ücreti yok diye üstüne basa basa söylediler.

Adam eve geldi kurdu çekti kabloyu LNB falan ayarlardı. Zaten önceden ayarlıydı D-Smart kullanıyorduk bir tek baş ve kablo değişti. Sonra dedi 150 lira tuttu. Dedik ne parası bu? D-smartla alakalı değil bizim servis ve malzeme ücretimiz. D-Smart yok öyle bir ücret dedi? Onlarla alakalı değil bizle istemiyorsanız söker götürürüm dediler. Aradık sorduk onlar da servis parası alabilir dediler. Ee baştan niye söylemiyorsun? Haklısınız vs. geveliyorlar. Muhtemelen D-Smart kaynaklı bir çakallık. Kurulumu taşeron dükkanlara vermişler. Kağıt üstünde D-Smart kurulum ücreti yok. Ama kuran yerler para alıyor. Ne tatlı iş valla.

Verdikleri kutu da zaten ikide bir kilitleniyor, kayıt özelliği sapıtıyor. Hiç önermiyorum. Taahhüt bitsin bir daha yanına yaklaşmam.

Bunun üzerine şikayet ettik kayıtlı konuşmalar dinlensin dedik. Sonra haklı olduğumuza dair özür mesajı ve telefonu geldi. Ama giden para tabi geri gelmiyor. O an üstümde nakit olmasa ne olacaktı merak ediyorum. Söküp götürücek yine kablo ve gidiş geliş parasını alacaktı. 

Austen tarafından 24/Ağu/15 12:38 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1980 Toplam Mesaj: 14
digiturk d-smart dreambox