Tv Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

selamlar müridler mutfak için 82 ekran tv bakıyoruz var mı fp ürünü al canını sıkmaz dediğiniz ürün? 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sunny. Panel Samsung üretimi. Zaten Samsung'un televizyonlarını bunlar üretiyor Esenler'de. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Sadece panelin ne olduğuna bakmak yetmiyor standart TV izleme harici kullanacağın ilk özellikte sıçıyorlar. 5-6 senelik LG'nin açmadığı video yok  ama sunny, vestel falan kullanan adama en standart şekilde video veriyorum ya hiç açılmıyor ya ses çıkmıyor. Tv modeline bakıyorum sonra özelliklerde desteklediği codeclere falan bakıyorum bazen bir şekilde ayarlıyorum bazen de tv'yi değiştir diyorum :) Yazılımda sıçıyorlar yani. Kullanmadım ama büyük ihtimalle kanal geçişleri de insanı kanser edebilir. Mutfakta hiçbir şeyini kullanmam diyorsan fiyatı uygun olanı al gitsin. İstanbul'da isen Ümraniye'de Samsung'un defolu ürün mağazası var oraya da bakılabilir. Bazen rahatsız etmeyecek ufak tefek sıkıntısı olan ürünler uyguna gelebiliyor. Ekranın kenardan 1 karış içeride yukarıdan aşağı çizgi geçen ürünler de oluyor hiç göze çarpmayanlar da. Fiyat defosuna göre iniyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Öncelikle bütçe varsa OLED yoksa aşağıdaki özellikler önemli,

Panel: VA

Aydınlatma: Direct LED

Yenileme Hızı: 120 hZ

Elektronik şans işi o sebeple sıkıntı çıkarmama durumu tartışılır.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

gecen hafta su tv'yi aileme aldim hocam https://www.incehesap.com/lg-32lm6300-32-inc-full-hd-led-tv-fiyati-42956/

güzel diyorlar (sahsen gidip görme sansim olmadi).. epey.com'da en yüksek puani almis 32 inc tv oldugu icin aldim bunu. Inceleyebilirsin

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

taşşak mı geçiyorsunız adamla 

mutfak için küçük 32 inch 80 ekran ucuz tv sormuş adam biri 55 inch demiş biri oled al demiş biri yok kodek demiş abi salona almıyor 2.salonada almıyor mutfağa alıyor

hacı sunny ve awox iyi bu konuda ikisininde dahili uydu alıcısı iki katı fiyata sahip philips den lg den Samsung dan iyi çalışıyor

git 800 tl ye al geç hiç bir problem yaşamazsın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

axen 32 

2 yıldır kullanılıyor

görüntü iyi . kanal geçişi yavaş . ses bok gibi (sağa sola 2 hoparlör almak şart ) 

karfırda indirimde almıştım . 

keşke kara cumayı kaçırmasaydın .

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

vestel alma. 

akıllı almazsan mi box alıp akıllı hale getirebilirsin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adam mutfakta yemek yaparken ve yerken izlenmelik TV sormuş Oled önerilmiş, kodekten bahsedilmiş. 😂

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

82 inch okudum ya la :)

Edit: Zaten 82" TV mi var ameka. Kafa gitmiş benim 2. vardiya çalışa çalışa.

break tarafından 14/Ara/19 00:03 tarihinde düzenlenmiştir

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
Toplam Hit: 2188 Toplam Mesaj: 22
tv öneri