folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tv8,5 İle İlgili Ve Şampiyonlar Ligi

Tv8,5 İle İlgili Ve Şampiyonlar Ligi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Bildiğim kadarıyla tüm ülkelerde yarı final ve sonrası şifresiz yayınlanıyor. Acuna kalsa 2 katı para alır ne şifresiz vermesi :)

İmzalamazsam ne olcak?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Bildiğim kadarıyla tüm ülkelerde yarı final ve sonrası şifresiz yayınlanıyor. Acuna kalsa 2 katı para alır ne şifresiz vermesi :)

evet öyle bişeyi duymuşum sanki ama şimdiye kadarki maçları şifresiz/ücretsiz izlediiim (; belki benim gibi yapanlar için bir kişi parasını verip almıştır maç saati internet üzerinden ekran paylaşımıydı galiba böyle ekranını paylaşıyor, bizde o paylaştığı ekrandan maçı izliyoz - galiba (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sessizadam
    sessizadam's avatar
    Erkek

Rtük ün kararıyla maçlar artık şifresiz yayınlanacak diye bir şey okudum ama neye göre rtük böyle bir karar veriyor bilmiyorum.

seSSizadam
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

hort konu hort (:

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

grup aşamasında şifreliye geçebilir.

şimdikiler cücük play-off maçları olduğu için acura kalmıştır

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    coLdPriNCe bunu yazdı

grup aşamasında şifreliye geçebilir.

şimdikiler cücük play-off maçları olduğu için acura kalmıştır

ama internette genelde "Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maçları yarı finalden itibaren yayıncı kuruluş Exxen ve TV8,5'tan şifresiz yayınlanıyor. Futbolseverler Exxen'e ücretsiz üye olarak maçları izleyebilecek. Öte yandan TV8,5'tan da maçlar şifresiz yayınlanıyor." gibi yazılar var. cücük mücük şampiyonlar ligi maçları sonuçta hazır bu ara ücretsizken izleyelim (; 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Emeklilere ucretli olacakmis :)

Ne isleri var futbolla sporla onlar sef mutfakta, o ses turkiye vs izlesinler demisler

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

Ne isleri var futbolla sporla onlar sef mutfakta, o ses turkiye vs izlesinler demisler

Allah korusun (: esas emeklilere izleyebilsinler diye üste para vermesinler, sonuçta biz emekli adamız gelir belli gider belli :D bazen ay başı gelmiyo :D hatta bi tık daha öteye gideyim; BİZ emeklilere normal lig maçlarını ücretsiz yapsınlarda o zaman görün :DDD

o diğer şeylerin ben sadece kanalları gezerken isimlerini görüyorum bana hitap etmiyor ama demek bu işlerde iyi para var ki adam şampiyonlar ligi maçlarını ücretsiz verebilecek duruma gelmiş. helal olsun işi gücü rast gelsin (;

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

https://www.webtekno.com/sampiyonlar-ligi-maclari-3-yil-exxen-h111541.html 

Söz konusu açıklamaların Saran Group'tan gelmiş olması, yayın haklarının UEFA'dan Saran Group tarafından alındığını gösteriyor. Ancak Saran Group; UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi'ni kendi spor kanalları olan S Sport üzerinden yayınlamak yerine yayınlar için Exxen ile anlaşmayı tercih etmiş durumda. Buna göre UEFA'nın kulüpler bazındaki en büyük üç organizasyonunun maç yayınlarıözetleri ve diğer özel yayınları; önümüzdeki 3 yıl boyunca Exxen'de olacak. 

https://torosi.gen.tr/%C5%9Fampiyonlar-ligi-yay%C4%B1n-ihalesi/ 

Kupanın yayın ihale değeri az değil; 150 milyon dolar olduğu yazılıyor. Bu parayı çıkartacak izleyiciyi bulmak kolay değil. 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı

Allah korusun (: esas emeklilere izleyebilsinler diye üste para vermesinler, sonuçta biz emekli adamız gelir belli gider belli :D bazen ay başı gelmiyo :D hatta bi tık daha öteye gideyim; BİZ emeklilere normal lig maçlarını ücretsiz yapsınlarda o zaman görün :DDD

ne demek gelmiyor hocam o kadar maaş alıyon her gün 1 snickers'ı çok rahat alıyosun

.
Toplam Hit: 2734 Toplam Mesaj: 28
tv8.5 ile ilgili