folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tv8,5 İle İlgili Ve Şampiyonlar Ligi

Tv8,5 İle İlgili Ve Şampiyonlar Ligi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı

Emeklilere ucretli olacakmis :)

Ne isleri var futbolla sporla onlar sef mutfakta, o ses turkiye vs izlesinler demisler

Allah korusun (: esas emeklilere izleyebilsinler diye üste para vermesinler, sonuçta biz emekli adamız gelir belli gider belli :D bazen ay başı gelmiyo :D hatta bi tık daha öteye gideyim; BİZ emeklilere normal lig maçlarını ücretsiz yapsınlarda o zaman görün :DDD

ne demek gelmiyor hocam o kadar maaş alıyon her gün 1 snickers'ı çok rahat alıyosun

yüce reisimize inceden dokundurmus bence. Vatan hainliginden yargilanmasi ve emeklilik hakkinin elinden alinmasi gerek bana göre 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı

Emeklilere ucretli olacakmis :)

Ne isleri var futbolla sporla onlar sef mutfakta, o ses turkiye vs izlesinler demisler

Allah korusun (: esas emeklilere izleyebilsinler diye üste para vermesinler, sonuçta biz emekli adamız gelir belli gider belli :D bazen ay başı gelmiyo :D hatta bi tık daha öteye gideyim; BİZ emeklilere normal lig maçlarını ücretsiz yapsınlarda o zaman görün :DDD

ne demek gelmiyor hocam o kadar maaş alıyon her gün 1 snickers'ı çok rahat alıyosun

ben makarasına öyle dedim hocam. genelde öyle derlerya ay başını getiremiyorum falan ondan dedim (; 

evet her cuma garantide diğer günler belli olmuyor 1 snickers'im hep var ve canga, nuga, 10'lu halley de hep var. daha da ufak 2-3 liralık çikolatalar, gofretler, "bi kola" (: , çekirdek çeşitlerini saymıyom (;

@unbalanced

yüce reisimize ne dokundurması olmuşki anlayamadım ve vatan hainliği niye oluyor? emeklilik hakkımı bana araştırma hastanesinde heyet'e girdim ordan verdiler. bilmeyenlere söyleyim heyet; her branştan bir hekim var hepsinin kendi uzmanlık alanı var hepsi birbirinden habersiz benim duruma göre not veriyorlar, not %70'i geçerse emekli oluyon. benim %73 yani ben öyle keyiften yada parasıyla (parayla yapılamaz zaten) yada alengrinli yollardan emekli olmadım. sen sadece kendine göre düşünüyon. saygı duyarım tabi ama durum anlattığım gibi.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

@unbalanced

yüce reisimize ne dokundurması olmuşki anlayamadım ve vatan hainliği niye oluyor? emeklilik hakkımı bana araştırma hastanesinde heyet'e girdim ordan verdiler. bilmeyenlere söyleyim heyet; her branştan bir hekim var hepsinin kendi uzmanlık alanı var hepsi birbirinden habersiz benim duruma göre not veriyorlar, not %70'i geçerse emekli oluyon. benim %73 yani ben öyle keyiften yada parasıyla (parayla yapılamaz zaten) yada alengrinli yollardan emekli olmadım. sen sadece kendine göre düşünüyon. saygı duyarım tabi ama durum anlattığım gibi.

Takılıyorum hocam. Hani malum kişiyi eleştirdiğinde Silivri soğuktur muhabbeti yapılıyor ya o yüzden dedim :) 

O şahsa ve avanesine göre, ekonomi süper.. O yüzden ay sonunu getiriyorum diyen bir insan onlar gözünde vatan haini oluyordur. Çünkü ilahları yalan söylüyor denmiş oluyor.

Belki kendi hayatında iyi yaşıyor olabilirsin. Ama dışardan bakan ve çok refah bir ülkede yaşayan biri olarak, Türkiye'nin gözümde Afganistan'dan farkı pek yok. O derece fakir geliyor bana. Tek fark yiyici takımı çok daha fazla

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

@unbalanced

Takılıyorum hocam. Hani malum kişiyi eleştirdiğinde Silivri soğuktur muhabbeti yapılıyor ya o yüzden dedim :) 

O şahsa ve avanesine göre, ekonomi süper.. O yüzden ay sonunu getiriyorum diyen bir insan onlar gözünde vatan haini oluyordur. Çünkü ilahları yalan söylüyor denmiş oluyor.

Belki kendi hayatında iyi yaşıyor olabilirsin. Ama dışardan bakan ve çok refah bir ülkede yaşayan biri olarak, Türkiye'nin gözümde Afganistan'dan farkı pek yok. O derece fakir geliyor bana. Tek fark yiyici takımı çok daha fazla

abicim seni saygıyla selamlıyorum (; sen hangi boyutta yaşıyon? bizim boyutumuzda ne işin var? hele hele benim boyutumda? :DDD

evet kendi hayatımda ben çok rahatım benim kadar rahat yoktur. ben bu dertsiz, tasasız hayatı tercih ederim. özetle; yaş=34, emekliyim, bekarım, ailemle yaşıyorum. temel ihtiyaçlarda ve keyfi harcamalarımda sıkıntım yok çok şükür. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

abicim seni saygıyla selamlıyorum (; sen hangi boyutta yaşıyon? bizim boyutumuzda ne işin var? hele hele benim boyutumda? :DDD

evet kendi hayatımda ben çok rahatım benim kadar rahat yoktur. ben bu dertsiz, tasasız hayatı tercih ederim. özetle; yaş=34, emekliyim, bekarım, ailemle yaşıyorum. temel ihtiyaçlarda ve keyfi harcamalarımda sıkıntım yok çok şükür. 

Senin adina cok sevindim hocam. Insallah daha da iyi duruma gelirsin. Ancak biz sadece kendimizi düsünemeyiz degil mi?

Cok iki yüzlü gurbetci görüyorum Kendileri cok rahat yasiyorlar, lüks arabalari var, maaslari iyi ama hala utanmadan türkiye'dekilerin basina 'fakirlik kaderdir mantigini güden' bir lider tayin ediyorlar. Olan belki sana olmayabilir ama arkadaslarina, arkabalarina oluyor. Benim icin hava hos, 1 frank yaklasik 19 tl olmus, bana ne secenler düsünsün derim, benim isime geliyor böylelerinin basta olmasi ama ben toplumun genelini düsünüyorum ve bana göre azcik insanlik onuru tasiyanlarin da böyle düsünmesi gerektigi inancindayim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    etkiliadam
    etkiliadam's avatar
    Erkek

Ülke bazlı yayın hakkı ihalelerinde fiyat, o ülkenin turnuvaya katılacak ya da katılma ihtimali olan takım sayısı ve katılabilme şansı üzerinden hesaplanıyor. Yani Senin 2-3 takımın kesin katılıyorsa yüksek fiyat veriyorlar. Çünkü o takım da katılımları ile birlikte 'yayın hakkı geliri' alıyorlar.

Bu sene bizim ülkemizden iki takımın gitme ihtimali vardı. Tabi Fenerbahçe çok fazla öneleme oynayacağı için gitme ihtimali yok gibi bir şeydi. Trabzonspor tek eleme oynayıp gidecek, ama yine de gidememe ihtimali yüksek. Durum böyle olunca da fiyatlar çok aşağı iniyor. Yani birkaç milyon dolarla ihaleyi alıp ücretsiz yayınlaması gayet mantıklı. Hatta turnuvaya hiç takım göndermeyen Azerbaycan gibi ülkeler genelde yok fiyatına alıyor ihaleyi ve ücretsiz yayınlıyor. Sonuçta UEFA turnuvaya katılmayan ülkelere bile yayını satıp izlenmeyi arttırmak istiyor.

Gelelim asıl olaya, geçen sene Candaş Tolga Işık'ın Haber Global'daki Az Önce Konuştum programına Acun Ilıcalı katılmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam ŞL, AL ve KL yayınlarının 3 yıllık hakkı için 30 milyon dolar gibi bir ödeme yapmış. Programın bir noktasında geçiyordu, Youtube'dan bakabilirsiniz. Yani zaten geçen sene 3 yıllık ihaleyi toplu aldı ve bu sene hiçbir takımımızın gidememe ihtimali olduğu için Exxen'de ücretli verirse kimsenin almayacağını biliyor. Gidebilecek tek takım var, o da Trabzonspor ve kitlesi çok düşük. Bu yüzden yayını şifresiz verip reklamdan daha fazla para kazanacağını biliyor. Aylık 30 liradan 100bin kişiye satıp koskoca sezonda 3 milyon tl kazanacağına televizyonda verip reklamdan daha fazla kazanacaktır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

bi inceden konu hortlatma ihtiyacı duydum (: bilmeyen duymayan olabilir.

Toplam Hit: 2735 Toplam Mesaj: 28
tv8.5 ile ilgili