folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Uçak Bileti Kampanyası İçin Yapmanız Gerekenler

Uçak Bileti Kampanyası İçin Yapmanız Gerekenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

Selam Arkadaşlar. Bildiğiniz üzere aerobilet.com adlı internet sitesi ilk kampanyasında herkese 100 Lira vermişti. Ben o kampanyaya yetişememiştim.

Şimdi ise arkadaşını davet edene 10 Lira. Davet edilen arkadaşının üye olması durumda ona 15 Lira hediye veriyor. Bana özelden adınızı soyadınızı ve mail adresinizi yazarsanız sizi de davet edebilirim. Siz 15 Lira ben de 10 lira kazanıcam.

not : çakala bak kendine çıkar sağlıyo demeyin nolur. öğrenciyim izmirde okuyorum bi gidiş dönüş cıksın bana yeter :) siz de davet edin boş durmayın

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

sevaptır la, ben gönderdim el atın mürid'e

nerde tbt gece dayanışması :D

edit: active ettim telle hayrını gör :C

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam aynı konudan var, niye bir daha açma gereği duydun ki?

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

tam olarak konu aynı değil diye açtım başlığı.

kampanya kurallarını da buraya yapıştırıyorum :)

Arkadaşlarını davet et, kişi başına 10TL kazan!

aerobilet.com'a davet ettiğiniz her kişi için bonus paralar kazanın. Üstelik arkadaşınız da daveti kabul edip kayıt olduğunda 15TL kazansın.

Aşağıdaki formdan arkadaşlarınızın adını, soyadını ve e-posta adreslerini girin ve davet edin.

Daveti kabul edip kayıt olan her arkadaşınız için 10TL bonus para hesabınıza eklensin!

Kampanya'ya Nasıl Katılırım

Kampanyalar bölümümüz altındaki formu doldurarak arkadaşlarınızı Aerobilet'e davet edebilir, katılıp katılmadıklarını yine bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları

1. Bu kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir.
    2. Arkadaşı sayesinde üye olan kişilerin Aerobilet cari hesabına 15 TL değerinde bonus puan yüklenecektir. 1 bonus puan 1 TL değerindedir.
    3. Halihazırda üyeliği olan ve arkadaşının üye olmasını sağlayan kullanıcılarımızın Aerobilet cari hesabına her bir yeni üyelik için 10TL tutarında bonus eklenecektir.
    4. Aerobilet sitesinden kazanılan bonus puanları sadece web sitesinden ürün almak için kullanılabilir. Kullanıcı hesabındaki bonus puanın para olarak kendisine iade edilmesini talep edemez.
    5. Aerobilet bonus puanları sadece bilet bedeli ödemek için kullanılabilir, bilet iade, iptal ve ceza işlemlerinden doğan ödemeler için kullanılamaz.
    6. Bir kişi, bir e-mail adresi ve bir cep telefonu üzerine kayıtlı tek bir kullanıcı olabilir. Mükerrer kayıtlar silinecektir.
    7. Aerobilet kampanya süresini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
    8. Kampanyaya katılan kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

Kampanya ile ilgili tüm sorularınız için info@aerobilet.com adresinden veya 444 000 3 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İyi uçuşlar dileriz.

Aerobilet

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alberteinstein
    alberteinstein's avatar
    Homo
    bende izmirde okuyrum. banada gönderin o zaman. soru1: uçak parası çıkmaz kardeşim öyle şey mi olur davetiye heasabı 10 on artsa londraya gidersin. kampanya dersen sın expess cumartesi gecesi 45 liraya dağıtıyor. ben trbzondan her şey dahil 45 e geldim.

eski sevgilisi yüzünden çalışmadığım ingilizce hazırlık sınıfının yaz okulu parasını sevgilinden isteyen. yine eski sevgilisinin gönderdiği kontörü aynı gün başka kızlarla konuşarak yiyen kinci insan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

çakala bak kendine çıkar sağlıyor :D

enjoy i'm vaccinated
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

Fatih bunu yazdı:
    -----------------------------

çakala bak kendine çıkar sağlıyor :D

üye olan da 15 lira kazanıyor :) ben sürümden kazanmak istiyorum ama nerdeeee :) sadeece 1 kişiyi üye yaptım. ilk kampanyadan herkes üye olmuş 100 lirayı cebe indirmiş galiba

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyKo
    HyKo's avatar
    Erkek

napıyoz bu kampanya için hoca bana da bilet lazım 15 gün sonraya falan ucuza denk getirebilir miyiz?

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Butun izmirlilere kiyak yapcam ozelden ulasin sitenin acigini anlatcam kimseye ihtiyac duymadan bin lira felan yapin :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    Butun izmirlilere kiyak yapcam ozelden ulasin sitenin acigini anlatcam kimseye ihtiyac duymadan bin lira felan yapin :)
    1000 lira nasıl yapıcaz la :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iMPaLa bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:
    1000 lira nasıl yapıcaz la :D

gece yapmıştım baya sabah devam ederim dedim kapattılar açığı :( konuyu gizli yapın anlatayım gerçi anlatsam nolcak kapatmışlar açığı

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 3311 Toplam Mesaj: 28