folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ücretsiz Mudo Yeni Yıla Özel 25 TL İndirim Kodu

Ücretsiz Mudo Yeni Yıla Özel 25 TL İndirim Kodu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek

http://www.mudo.com.tr MUDO.COM.TR

Kupon kodu : MD542204

Kodu istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Bu kod size her 100 tl lik alışverişte 25 tl indirim kazandırır örneğin 600 tl alışveriş yapacaksanız bunu 6 bölme ayırıp 100 er tl şeklinde geçirir iseniz her seferinde 25 tl indirim olacaktır  toplamda 600 tl de 150 tl kazancınız olacaktır bu kod sadece  http://www.mudo.com.tr/ web sitesinde geçerlidir.

Kuponumu Nasıl Kullanırım ?

Mudo.com.tr’den seçilen ürünler sepete eklenir ve ve “Sepete Git” butonuna basılır. Daha sonra açılacak ekranda “Promosyon Kodu” bölümüne kupon kodu yapıştırılarak “Güncelle” butonuna tıklanır. seçilen ürünlere özel indirim fırsatıyla sahip olmuş olacaksınız.

-              Önemli Bilgiler

-              İndirim kuponlarınız sadece indirimsiz ürünlerde geçerlidir

-              Kampanyalı ürünlerde çalışmaz

-              İndirim kuponunuzu birbirinden farklı alışverişlerde istenilen sayıda kullanabilirsiniz.

-       Kupon kullanım detaylı açıklamaları aşağıda okuyabilirsiniz.

-      Bitiş tarihi 31 ocak.

-              Kuponu Nasıl Kullanırım?

1.            Sepete Ekleyin

Mudo.com.tr’den seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin ve “Sepete Git” butonuna tıklayınız.

2.            Kodu Girin

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra “Promosyon Kodu” alanına kupon kodunuzu giriniz.

3.            Güncelleye Tıklayın

Promosyon kupon kodunuzu eksiksiz bir şekilde girdikten sonra “Güncelle” butonuna tıklayarak, işlemi güncelleyiniz.

4.            İndirim Onaylanır

Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra indiriminiz onaylanarak, seçtiğiniz ürünlere özel indirim fırsatıyla sahip olmuş olacaksınız.

Kullanalım  kullandıralım ,  işine yarayan olursa bi teşekkürü çok görmesin :) 

Coffe and Cigarettes (2003) ;) ! A.L.o.N.e
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

100 tl lik alışveriş yapmak istemiyorum :D

25tl lik bir ürün alıp 25 tl indirim kodunu girsem bedavaya alsam filan.Havalar da bayaa soğudu 

Bu arada teşekkürler

tosun tarafından 29/Ara/12 23:13 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

çizik

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

5 tl'lik malzemeyi 25'e kakalayınca haliyle bol keseden dağıtıyo adamlar :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

tabi mudo da zaten bi sweat 59 lira olunca böyle oluyo :) .

7 gün indirimleri olunca alıyorum mudo dan. harici fazla pahalı. ama malları kalitelidir.

Hayat Bizi 61 kenara...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeZzZ
    DeZzZ's avatar
    Erkek

çizik lazım olabilir

düşündüğümüz her şeyin olabilitesi vardır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

ee hacı bi hırka begendim alıcam 99.95 amk 100 e tamamlamak için  bi ürün daha alsam fiyat 200 bulacak yavşak la bunlar :D ama genede sağol :))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

bu mudo nun ürünleri çok dandik kumaşları boktan fiyatlarıda atmışlar amk kafadan amk çocukları...

ben anlamıyorum hoca üstüne giymediği denemediği ürünü internetten satın alanları ne saçmalık...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

5 tl'lik malzemeyi 25'e kakalayınca haliyle bol keseden dağıtıyo adamlar :D

hocam bu kodu herkese vermiyolar özel kod bu :)

DaveReed 

bu mudo nun ürünleri çok dandik kumaşları boktan fiyatlarıda atmışlar amk kafadan amk çocukları...

ben anlamıyorum hoca üstüne giymediği denemediği ürünü internetten satın alanları ne saçmalık...

hocam yakınlarında mağza varsa gidip deniyip bakabilirsin sonra internetten sipariş verirsin daha uygun olur yada aldın baktın beğenmedin  gidip bir mudo mağzasından değiştirebilirsin ürünü.

vanhelsink 

ee hacı bi hırka begendim alıcam 99.95 amk 100 e tamamlamak için  bi ürün daha alsam fiyat 200 bulacak yavşak la bunlar :D ama genede sağol :))

hocam 1-2 liralık ta ürün var concept bölmünden 1 çay tabağı alırsın 1 tl ye 101 liraya tamamlamış olursun :)

Coffe and Cigarettes (2003) ;) ! A.L.o.N.e
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    microkabus bunu yazdı
    DaveReed 

hocam yakınlarında mağza varsa gidip deniyip bakabilirsin sonra internetten sipariş verirsin daha uygun olur yada aldın baktın beğenmedin  gidip bir mudo mağzasından değiştirebilirsin ürünü.

hoca 2 saat önce fln mudo ya gittim internet sitesinde 225 tl yazan mont mağazada 275 tl yazmış ipneler ben bu kadar fason ürün görmedim

100-200 daha koyarım giderim boynerden beymenin adam gibi montunu kabanını alırım amk

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

hoca 2 saat önce fln mudo ya gittim internet sitesinde 225 tl yazan mont mağazada 275 tl yazmış ipneler ben bu kadar fason ürün görmedim

100-200 daha koyarım giderim boynerden beymenin adam gibi montunu kabanını alırım amk

yaklaşık bir ay kadar mudo'da kasiyer olarak çalışma fırsatım oldu. 

Sadece orta derecede bir şubesi aylık 600 bin tl ciro yapıyordu adamların. 

Yani diyeceğim o ki adamlar herşey birmilyoncudaki 5 tl ye olan ürünleri 50 tl'den geçiriyolar.

Zamanında isim yapmış, bütün dükkanlarını da siyah tonajlı yapmışlarki elit kesimiz, yüksek gelirli kesime hitab ediyoruz hesabıı şimdi iyi zkiyolar milleti..

Toplam Hit: 1447 Toplam Mesaj: 12