Uçuyorum Dedi Ama Havalanamadı :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek

KopukKopca bunu yazdı:
    -----------------------------
    Aydın doğanın kanalarında ne zaman işe yarar bişeyler izleyeceğiz çok merak ediyorum.
    Evet ya haklısın. O STV'deki Sır Kapısı programı mesela ne kadar güzel, ne kadar mantıklı, eğitici bir program öyle. Hele yayınladıkları belgeseller süper. Hepsinin ana fikri "Allah yarattı lan bunları!" .

5. Boyut programı da çok eğitici ve bilimsel :D

Sonuna kadar STV :D Bilimin ve mantığın kanalı :)

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    böyle bi konuda bile kapışıyonuz looo

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Zavallı Tarık. :) Yarıldım yahu. Olacak işmi bu adamın yaptığı. Baktı baktı kimse Bi Türlü inanmıyo ona, Uçiyimde Görsünler dedi, Ve Sıçtı tabi. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    togytion
    togytion's avatar
    Erkek
    alaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh patır patır patır :)))))))))))))))))))))))))))) zuhaaaaaaa hahaha uheuheu bu ne laaaan?

KAF KEF...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Ne enteresan insanlar var ya =)

Her Hakkım Saklıdır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KopukKopca
    KopukKopca's avatar
    Erkek

HAYVANYASAR bunu yazdı:

KopukKopca bunu yazdı:
    Aydın doğanın kanalarında ne zaman işe yarar bişeyler izleyeceğiz çok merak ediyorum.
    Evet ya haklısın. O STV'deki Sır Kapısı programı mesela ne kadar güzel, ne kadar mantıklı, eğitici bir program öyle. Hele yayınladıkları belgeseller süper. Hepsinin ana fikri "Allah yarattı lan bunları!" .

5. Boyut programı da çok eğitici ve bilimsel :D

Sonuna kadar STV :D Bilimin ve mantığın kanalı :)

La Hıyar ben şimdi STV veya başka bir kanalın adını verdim mi belki ben discovery channel seyrediyorum...Amacın insanları etiketlemek mi ? 

2 x pi x re x pi x pi x mi x 7
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Abi bazı insanlar her zaman doğuştan şanslıdır demişimdir zaten.

Bakın adamın uçma yeteneği var :F 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    adamı medeni cesaretinden dolayı kutluyorum...dogru söyleyin bu videodan sonra kaçınız bu hareketi denedi?

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    bu adamda bir mallik soz konusu:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    baksana adam tbt de bile hitin a....k..du :)) neyse.. sözüm meclisten dışarı :)

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
Toplam Hit: 9808 Toplam Mesaj: 92