folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ucuz Ucuz Server Paketleri- VDS Ler 30 TL Den

Ucuz Ucuz Server Paketleri- VDS Ler 30 TL Den

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtkx
    mrtkx's avatar
    Erkek
    VDS-1

300GB (SSD-Cached)
    2CPU
    4GB Ram
    Sınırsız Trafik
    Lokasyon: İsveç
    Windows Server 2012
    200mbit Port 
    Fiyat30tl (Stok Dışı)

VDS-2

400GB (SSD-Cached)
    4CPU
    4GB Ram
    Sınırsız Trafik
    Windows Server 2012
    200mbit Port
    Fiyat40TL (PROMO)

VDS-3

500GB 
    (SSD-Cached)
    4CPU
    8 GB Ram
    Sınırsız Trafik
    Win Server 2008 - 2012
    200mbit Port
    Fiyat55 Lira

VDS-4

700GB 
    (SSD-Cached)
    6vCPU
    16GB-Ram
    Win Server 2008 - 2012
    Sınırsız Trafik
    200mbit Port
    Fiyat: 65TL (PROMO)

VDS-5

1000GB 
    (SSD-Cached)
    8CPU
    32GBRAM
    Sınırsız Trafik
    Win Server 2008 - 2012
    200mbit Port
    Fiyat: 85 TL 

Selamunaleykum,

Yeni hesaplı VDS paketlerimiz yukarıdaki gibidir. 
    Yüksek kapasitede seed hızlarına ulaşabileceğiniz offshore şirketlere ait makinalarımızdan faydalabilmeniz için fiyatları VPS piyasasının dahi altında tutuyoruz. Torrentciler az çok bilir beni, bu makinalar torrent veya oyun amaçlı kullanmak için de çok uygundur.
    Web sitemiz halen tasarım aşamasındadır, Âlla rızası için hosting sitemizi tamamlayacak arkadaşlar iletişime geçebilirler (karşılıksız kalmaz tabi :).

Deneme Hesapları Talep Edebilirsiniz.

Özelden İletişim Kurabilirsiniz.

Anlık iletişim Adresim:

Ekleme : "Sunucularda bulut teknolojisi kullanılmakta olup "Intel® Xeon® Processor E5-2650 v2model işlemciler kullanılmaktadır."

Bütün paketler "SSD Cached" hizmetini ücretsiz eklemiş bulunuyorum, böylelikle HDD üstünde Sık kullanılan verileri blok bazında ssd de ayrılan yere depolayarak sürekli kullandığınız program, data vb. verilere daha hızlı ulaşabilir, çok kısa sürede koca serveri yeniden başlatabilirsiniz.

Ayrıca 1000 IOPS (okuma/yazma) hızına sahip diskler temel özellik olarak eklenmiştir.

Ödeme Seçenekleri:

Kredi Kartı (SanalPazar'dan)
    Havale,EFT(Enpara-Finans, İşbank, Yapı Kredi)
    PTT Bank
    Paypal
    mrtkx tarafından 17/Ağu/15 14:52 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

1 makineden kaç vds oluşturduğunuz da önemli. Hatta torrentçiler için en önemlisi o bence.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Napster'dan beri Torrent kullanırım ismini duymadım hocam kaldı ki 1 haftalık üyesin. Ayrıca o kadar yüksek boyutta hdd nasıl verebiliyorsun şaşırdım doğrusu. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overbite
    overbite's avatar
    Erkek
    mrtkx bunu yazdı
    ... Torrentciler az çok bilir beni ...

ben şahsen anlamadım nerden bilecekler?

ulan bir susar mısın?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtkx
    mrtkx's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

1 makineden kaç vds oluşturduğunuz da önemli. Hatta torrentçiler için en önemlisi o bence.

VDSlerin özkaynakları paylaşımsız olduğu için kullanıcıların endişelenmesine gerek yok. Hepsine ayrılan garanti hız limiti 200Mb/sn dir. Bulut sisteminin ayrı bir güzelliğide bu.

overbite bunu yazdı
    mrtkx bunu yazdı
    ... Torrentciler az çok bilir beni ...

ben şahsen anlamadım nerden bilecekler?

Son zamanlarda popüler olan Türktrackerlar'da bedava seedboxlar dağıttım hocam. Çok merak ediyorsanız özelden referans linklerini atabilirim.

mkyb bunu yazdı

Napster'dan beri Torrent kullanırım ismini duymadım hocam kaldı ki 1 haftalık üyesin. Ayrıca o kadar yüksek boyutta hdd nasıl verebiliyorsun şaşırdım doğrusu. 

Tahribat'a ilk olarak 2003 gibi kayıt oldum ozamandan kalma hesabımla ara ara giriş yapardım ama tahribatı uzun soluklu olarak hiç takip etmedim. Ya şifremi unuttum yada db değişti, bende yeni üyelik açtım. Herneyse, 1 haftalık üye dolandırıcı olduğum manasına mı geliyor? Napster'dan berri üyeysen TORA'dan "gerekssiz" nickini aratın 80TB uploadım var kayıtlı.

mrtkx tarafından 12/Ağu/15 15:48 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

off-shore un deniz aşırı anlamına geldiğini de ilk defa senden duydum hacım.

yarın sizden bilgilerimi isterlerse vericek misiniz, vermicek misiniz önemli olan o.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtkx
    mrtkx's avatar
    Erkek
    moi bunu yazdı

yarın sizden bilgilerimi isterlerse vericek misiniz, vermicek misiniz önemli olan o.

Düzeltme için teşekkürler :)

Ben aracıyım, hiçbir bilgi paylaşmak zorunda değilim. 

http://birsite.com/offshore-sirket-nedir.html

mrtkx tarafından 12/Ağu/15 15:25 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek
    mrtkx bunu yazdı
    moi bunu yazdı

Düzeltme için teşekkürler :)

Ben aracıyım, hiçbir bilgi paylaşmak zorunda değilim. 

http://birsite.com/offshore-sirket-nedir.html

o zaman eyvallah :)

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ben dolandırıcısın diye bir kelime kullandım mı ? Kaldı ki nickin ile Torrent sitelerinde kullandığın nickin farklıymış. Ben o cümleyi beni Tanıyan Tanır Lafı için kullandım. 

Her neyse iyi satışlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtkx
    mrtkx's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ben dolandırıcısın diye bir kelime kullandım mı ? Kaldı ki nickin ile Torrent sitelerinde kullandığın nickin farklıymış. Ben o cümleyi beni Tanıyan Tanır Lafı için kullandım. 

Her neyse iyi satışlar. 

Hocam mesajınızda o şekilde bir yaklaşımınız varmış gibi seziliyor. TT'de aynı isimle kayıtlıyım "mrtkx".

-Âllah razı olsun, sağolun.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

bazi sorularim olacak.

1. update'e izin veriyormusun ? (ben 2. paketi aldim memnun kalirsam ilerde 4. pakete tasimak istiyorum sistemimi vs dedim gibi gibi)

2. fiyatlar + kdv mi

3. OS olarak linux secebiliyormuyuz (meraktan)

4. 200mbit port var diyorsun fakat bana su limitin altina dusmezsin diye garanti verebiliyormusun ? ben kendi yazilimlarimi test edecegim bir server olarak kullanicagim. fakat test ortamim da ping hizim 2-3sn ise hic bir espirisi olmaz. yada RDP'de ekran dona dona gidiyorsa o serverin benim icin bir espirisi yok. Digital Ocians dan aldigim vps ile devam edebilirim.

5. fiyatlar gercekten ucuk geldi bana. 2 gun sonra patlarsa server benim muhattap olacagim turkiyede bir sirket var mi ? offshore demissin turkiyede vergini oduyormusun ?

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 1716 Toplam Mesaj: 13
server sunucu sanal makine sunucu vds 30tl sanalsunucu cloud server