folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ucuz Ucuz Server Paketleri- VDS Ler 30 TL Den

Ucuz Ucuz Server Paketleri- VDS Ler 30 TL Den

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtkx
    mrtkx's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

bazi sorularim olacak.

1. update'e izin veriyormusun ? (ben 2. paketi aldim memnun kalirsam ilerde 4. pakete tasimak istiyorum sistemimi vs dedim gibi gibi)

2. fiyatlar + kdv mi

3. OS olarak linux secebiliyormuyuz (meraktan)

4. 200mbit port var diyorsun fakat bana su limitin altina dusmezsin diye garanti verebiliyormusun ? ben kendi yazilimlarimi test edecegim bir server olarak kullanicagim. fakat test ortamim da ping hizim 2-3sn ise hic bir espirisi olmaz. yada RDP'de ekran dona dona gidiyorsa o serverin benim icin bir espirisi yok. Digital Ocians dan aldigim vps ile devam edebilirim.

5. fiyatlar gercekten ucuk geldi bana. 2 gun sonra patlarsa server benim muhattap olacagim turkiyede bir sirket var mi ? offshore demissin turkiyede vergini oduyormusun ?

1. Paket yükseltebilirsiniz. (Memnuniyet duyarım paranızı almaktan)

2. Fiyatlara KDV dahildir. Fakat ödemeyi Paypal'dan veya SanalPazar'dan yaparsanız şayet paranın hesabıma aktırılırken düşülen %7'si paket ücretine eklenir.

3. Şuan için OS olarak sadece Windows mevcut.

4. Deneme hesabını o yüzden talep edebilir istediğiniz testleri kendiniz yapabilirsiniz.

5. Bireysel çalışmaktayım, geçen gün 1.850TL vergi yatırdım makbuzu gönderebilirim daha sonra,  onun yanında 30tl biraz masum kalır bence :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtkx
    mrtkx's avatar
    Erkek

Promo fiyatları kaçırmayın. Satışlar devam ediyor.

Toplam Hit: 1715 Toplam Mesaj: 13
server sunucu sanal makine sunucu vds 30tl sanalsunucu cloud server